Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
Boys Under 11 Premier Orange
Date: 8/23,9/2,9/3,9/6,9/13,9/20,9/22,9/24,9/25,9/27,9/30,10/4,10/7,10/9,10/11,10/15,10/18,10/21,10/25
Venue: Bluffdale Park
Jackson Elementary
Weber County Fairgrounds
Ellison Park
Millennium Pk (Harrisville)
Copperview ES
Jordan Narrows (Taggart Pit)
IHC Fields
North Lake Park
Wilson ES
Vae View
Geneva Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Premier Purple
Date: 8/19,8/23,8/25,8/26,9/5,9/6,9/8,9/11,9/13,9/19,9/20,9/22,9/27,10/2,10/3,10/4,10/6,10/11,10/13,10/16,10/18,10/21,10/23,10/28,10/29
Venue: Angel Street (Tournament)
Bonneville Jr. High
Copperview ES
Spanish Fork Sports Park
Wadman Soccer Complex
Forza FC Soccer Complex
Angel Street Complex
Jordan Narrows (Taggart Pit)
North Lake Park
Deerfield Elementary
Smooth Canyon
Millennium Pk (Harrisville)
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 D1
Date: 8/20,8/23,8/28,9/2,9/3,9/6,9/10,9/13,9/20,9/24,9/26,9/27,10/4,10/6,10/11,10/13,10/18,10/22,10/25,11/1
Venue: Lehi Jr. School
James E Moss
Kent Smith Park
Trailside Elementary
Edison Elementary School
Elk Ridge (N Logan)
Deerfield Elementary
Westridge Elementary
McCall Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 North A
Date: 8/19,9/6,9/8,9/13,9/15,9/20,9/22,9/26,10/4,10/6,10/11,10/13,10/18,10/21,10/22,10/23,10/25
Venue: Forza FC Soccer Complex
Bus Park
McCall Park
Ellison Park
Angel Street Complex
Vae View
Ellison Tournament Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 North B
Date: 9/3,9/6,9/10,9/11,9/13,9/18,9/20,9/22,9/24,9/27,10/4,10/9,10/10,10/11,10/16,10/18,10/21,10/22,10/25,10/28
Venue: Angel Street Complex
Bus Park
Mueller Park
Tolman Memorial Park
Ellison Park
McCall Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 North C
Date: 8/21,8/23,9/4,9/5,9/6,9/8,9/12,9/13,9/16,9/19,9/20,9/23,9/26,9/27,9/30,10/3,10/4,10/6,10/8,10/11,10/14,10/15,10/18,10/21,10/25,10/27
Venue: Forza FC Soccer Complex
Country View Elem.
Weber County Fairgrounds
McCall Park
Mueller Park
Bus Park
Angel Street Complex
Hyrum Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 North D
Date: 8/21,8/22,8/23,8/29,9/5,9/6,9/13,9/19,9/20,9/26,9/27,10/2,10/3,10/4,10/6,10/8,10/10,10/11,10/14,10/15,10/17,10/18,10/23,10/24,10/25,10/28,11/15
Venue: Angel Street (Tournament)
Millennium Pk (Harrisville)
Kent Smith Park
Bunderson Elementary
Mueller Park
Weber County Fairgrounds
Bus Park
Forza FC Soccer Complex
Columbia Elementary School (kaysville)
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Metro A
Date: 8/23,9/6,9/10,9/11,9/13,9/20,9/22,9/27,9/29,10/4,10/8,10/11,10/18,10/22,10/25
Venue: Bluffdale Park
Bonneville Jr. High
Copperview ES
Jackson Elementary
Olympus Jr. High
Truman Elementary
Benson Mill Park
Jordan Hills E.S.
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Metro B
Date: 8/23,8/25,9/6,9/12,9/13,9/18,9/20,9/27,10/4,10/6,10/11,10/13,10/18,10/24,10/25,10/27
Venue: Bluffdale Park
Bonneville Jr. High
Southwood Park
Trailside Elementary
Jordan Hills E.S.
Fox Hills
Jackson Elementary
Benson Mill Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Metro C
Date: 8/23,8/26,9/5,9/6,9/12,9/13,9/16,9/19,9/20,9/24,9/27,10/3,10/4,10/11,10/18,10/20,10/25
Venue: Copperview ES
Southwood Park
Valley Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Metro D
Date: 8/23,9/3,9/5,9/6,9/13,9/15,9/18,9/20,9/26,9/27,10/3,10/4,10/11,10/13,10/15,10/17,10/25,10/29
Venue: Copperview ES
Deseret Peak Complex
Forza FC Soccer Complex
Trailside Elementary
Jordan Hills E.S.
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Metro E
Date: 8/23,9/2,9/6,9/11,9/13,9/18,9/20,9/23,9/25,9/27,10/1,10/4,10/11,10/14,10/18,10/21,10/25
Venue: Canyonview Park
Bonneville Jr. High
Jackson Elementary
Bluffdale Park
Southwood Park
USA United Soccer Center
Longview Elem
Canyon View Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 South A
Date: 8/21,8/23,8/25,8/28,9/4,9/6,9/8,9/11,9/13,9/16,9/18,9/19,9/20,9/27,10/4,10/9,10/11,10/13,10/21,10/25
Venue: Lehi Jr. School
Deerfield Elementary
East Meadows E.S.
IHC Fields
Old Mill ES
Smooth Canyon
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Art Dye
Forbes
North Lake Park
Mountain Ridge Jr High
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 South B
Date: 8/23,9/6,9/13,9/20,9/25,9/27,10/2,10/4,10/11,10/14,10/18,10/21,10/23,10/25
Venue: East Meadows E.S.
Sertoma Park
Vista Heights Jr. High
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Wilson ES
Deerfield Elementary
Spanish Fork Sports Park
JR Smith Elementary
Salem Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 South C
Date: 8/23,8/26,9/5,9/6,9/13,9/16,9/18,9/20,9/27,9/30,10/7,10/10,10/11,10/22,10/25,10/28
Venue: Lehi Jr. School
Vernal middle school
Smooth Canyon
East Meadows E.S.
Old Mill ES
Art Dye
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Premier
Date: 8/20,8/23,8/27,9/2,9/3,9/6,9/8,9/10,9/13,9/17,9/18,9/20,9/24,9/26,9/27,9/29,10/1,10/3,10/4,10/6,10/8,10/10,10/11,10/13,10/14,10/20,10/21,10/22,10/25,10/27,10/29,11/1
Venue: Crescent MS
Elk Ridge (N Logan)
Glendale MS
Thunder Ridge
Mapleton Elementary
Olympic Park
Ellison Park
Bountiful Jr. High
Smooth Canyon
West Jordan Complex
Bellview Elem.
Bonneville Jr. High
Cedar Ridge ES
North Lake Park
Ellison Tournament Park
Woodward (Woody)
Forza FC Soccer Complex
Oquirrh Elementary
Fairfield Jr.
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 D1
Date: 8/18,8/19,8/23,8/25,8/26,9/2,9/3,9/6,9/9,9/13,9/16,9/17,9/20,9/24,9/27,9/30,10/3,10/4,10/7,10/8,10/11,10/13,10/14,10/18,10/20,10/21,10/25,10/27,10/28,10/29,10/30,11/1
Venue: Bountiful Jr. High
Crescent MS
Weber County Fairgrounds
Truman Elementary
Monarch Meadows Park
Bluffdale Park
Mesquite Park
Lakeside Sports Complex
DATC
Sertoma Park
Alta Canyon
Ellison Tournament Park
Ponds Park
Bellview Elem.
Legacy Events Center
Bennion Jr. High
Ellison Park
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 D2
Date: 8/23,9/3,9/6,9/10,9/13,9/18,9/20,9/27,10/2,10/3,10/4,10/6,10/10,10/11,10/15,10/16,10/18,10/20,10/21,10/23,10/25,10/30
Venue: Valley Jr. High
Vista Heights Jr. High
JR Smith Elementary
Olympic Park
Oquirrh Shadow Park
Rowland Hall Steiner Complex
Smooth Canyon
Woodward (Woody)
Spanish Fork Sports Park
Monarch Meadows Park
Barlow Park
Roy West Park
Bernard Fisher Park
Lehi High School
G Hillman Recreation Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 North A
Date: 8/21,8/23,9/6,9/10,9/13,9/17,9/20,9/23,9/27,10/1,10/3,10/4,10/7,10/10,10/11,10/13,10/14,10/18,10/21,10/23,10/25
Venue: Pioneer Park
Heritage Park (NIbley)
Bountiful Jr. High
Kanesville Elementary School
Mountain View (N. OGDEN)
Weber County Fairgrounds
Ellison Park
Roy West Park
DATC
Lewis Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 North B
Date: 8/23,9/5,9/6,9/12,9/13,9/17,9/19,9/20,9/26,9/27,10/2,10/3,10/4,10/10,10/11,10/13,10/18,10/22,10/24,10/25,10/28
Venue: Elk Ridge (N Logan)
Ellison Park
Legacy Events Center
Lewis Park
Weber County Fairgrounds
Bountiful Jr. High
DATC
Cedar Ridge ES
Angel Street Complex
Ponds Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 North C
Date: 9/6,9/13,9/15,9/16,9/20,9/27,10/4,10/10,10/11,10/18,10/21,10/23,10/25
Venue: Kanesville Elementary School
Kent Smith Park
Weber County Fairgrounds
DATC
Lewis Park
Ellison Park
Ogden Prep Academy
Bountiful Jr. High
Centerville Jr. High
Pioneer Park
Ellison Tournament Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 North C PreSeason
Date: 8/23,8/25,9/20
Venue: DATC
Weber County Fairgrounds
Pioneer Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Metro A
Date: 8/23,9/6,9/10,9/13,9/20,9/23,9/27,10/4,10/7,10/8,10/11,10/18,10/25
Venue: Bellview Elem.
Columbia Elementary (westj)
Willow Creek Park, Sandy
Alta Canyon
Bonneville Jr. High
Longview Elem
Glendale MS
Sunnyside Park
SL Science Center
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Metro B
Date: 8/23,8/25,9/6,9/10,9/13,9/20,9/27,10/3,10/4,10/6,10/9,10/11,10/13,10/20,10/23,10/25,10/27,11/15
Venue: Bluffdale Park
Longview Elem
Valley Jr. High
James E Moss
Jefferson Jr. High
Alta Canyon
Willow Creek Park, Sandy
Monarch Meadows Park
West Jordan Complex
Rosecrest
Benson Mill Park
Bellview Elem.
Forza FC Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Metro C
Date: 8/23,8/26,9/2,9/6,9/9,9/11,9/13,9/18,9/20,9/23,9/27,10/2,10/4,10/7,10/11,10/14,10/18,10/21,10/25,10/28
Venue: Bellview Elem.
Jefferson Jr. High
Truman Elementary
Bonneville Jr. High
Willow Creek Park, Sandy
Galena Hills Park
Benson Mill Park
Columbia Elementary (westj)
West Jordan Complex
Olympus Jr. High
Hunter High School
Alta Canyon
Summit Academy JH
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 South A
Date: 8/23,8/25,8/26,9/6,9/8,9/13,9/16,9/20,9/22,9/25,9/27,10/1,10/4,10/8,10/11,10/13,10/20,10/21,10/25
Venue: IHC Fields
JR Smith Elementary
Mountain Ridge Jr High
Thunder Ridge
Vista Heights Jr. High
Grandview Park (Provo)
Olympic Park
Mesquite Park
Healey Park
North Lake Park
Smooth Canyon
Bonneville E.S.
Lakeside Sports Complex
Community Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 South B
Date: 8/23,9/5,9/6,9/12,9/13,9/15,9/19,9/20,9/26,9/27,9/29,10/3,10/4,10/10,10/25
Venue: Spanish Fork Sports Park
Olympic Park
Grandview Park (Provo)
G Hillman Recreation Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Premier 1
Date: 8/21,8/23,9/3,9/4,9/6,9/10,9/13,9/19,9/20,9/24,9/26,9/27,10/3,10/4,10/11,10/14,10/16,10/18,10/25
Venue: Weber County Fairgrounds
Oquirrh Shadow Park
IHC Fields
Monarch Meadows Park
Mills Park
Crescent MS
Fairfield Jr.
Ponds Park
Centerville Jr. High
Angel Street Complex
Forza FC Soccer Complex
Canyonview Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Premier 2
Date: 8/19,8/23,8/26,9/2,9/6,9/10,9/11,9/13,9/20,9/23,9/27,9/30,10/4,10/6,10/11,10/14,10/18,10/21,10/25
Venue: Park City Sports Complex
Willow Pond
North 40
Vista Heights Jr. High
Mountain Ridge Jr High
Ellison Park
Crescent MS
Bluffdale Park
Angel Street Complex
DATC
Ponds Park
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 D1
Date: 8/20,8/23,8/25,8/26,8/27,9/3,9/6,9/9,9/10,9/11,9/13,9/15,9/16,9/17,9/19,9/20,9/24,9/25,9/27,9/29,10/1,10/2,10/3,10/4,10/8,10/10,10/11,10/14,10/15,10/18,10/22,10/23,10/25,10/28,10/30
Venue: Ellison Park
Grandview Park
Willow Creek Park, Sandy
Heritage Park (NIbley)
JR Smith Elementary
Olympic Park
Spanish Fork Sports Park
Grandview Park (Provo)
Crescent MS
Bellview Elem.
Green Acres/Orton Park
North Lake Park
West Jordan Complex
Lehi High School
Ellison Tournament Park
Forza FC Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 D2
Date: 8/23,9/6,9/10,9/13,9/20,9/27,10/3,10/4,10/6,10/8,10/9,10/11,10/13,10/14,10/18,10/20,10/23,10/25
Venue: Kent Smith Park
Olympus Jr. High
Spanish Fork Sports Park
Grandview Park (Provo)
Sunnyside Park
Roy West Park
Truman Elementary
Farr West Elementary
G Hillman Recreation Complex
SL Science Center
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 North A
Date: 8/23,9/4,9/6,9/13,9/17,9/20,9/22,9/27,9/30,10/3,10/4,10/8,10/10,10/11,10/13,10/18,10/22,10/23,10/24,10/25,10/27,10/29
Venue: Young Ward College Ward
Ponds Park
Centennial Park (Perry)
DATC
Ellison Park
Fairfield Jr.
Mills Park
Ellison Tournament Park
Cedar Ridge ES
Bountiful Jr. High
Woodward (Woody)
Elk Ridge (N Logan)
Lewis Park
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 North B
Date: 8/27,9/4,9/6,9/12,9/13,9/16,9/18,9/20,9/23,9/25,9/27,9/30,10/2,10/4,10/6,10/7,10/11,10/18,10/21,10/23,10/25,10/27
Venue: Roy West Park
Syracuse Jr. High
Forza FC Soccer Complex
Grandview Park
Mills Park
Not In Use
Ellison Park
Bountiful Jr. High
Lewis Park
Legacy Events Center
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 North C
Date: 8/23,9/5,9/6,9/11,9/13,9/19,9/20,9/26,9/27,10/1,10/4,10/9,10/11,10/13,10/18,10/20,10/23,10/25
Venue: Syracuse Jr. High
Heritage Park (NIbley)
Mills Park
Woodward (Woody)
Green Acres/Orton Park
Ellison Park
Bountiful Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Metro A
Date: 8/23,8/26,9/3,9/6,9/8,9/13,9/15,9/17,9/20,9/27,9/30,10/4,10/11,10/13,10/14,10/15,10/18,10/20,10/23,10/25,10/28
Venue: Columbia Elementary (westj)
Highland Park
Willow Creek Park, Sandy
West Jordan Complex
Benson Mill Park
Alta Canyon
Willow Pond
Glendale MS
Bellview Elem.
Kennedy Jr High
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Metro B
Date: 8/23,9/3,9/6,9/13,9/20,9/27,10/1,10/2,10/4,10/9,10/11,10/13,10/14,10/18,10/21,10/23,10/25
Venue: Bellview Elem.
Columbia Elementary (westj)
James E Moss
Oakley Rec Complex
Willow Creek Park, Sandy
Park City Sports Complex
Alta Canyon
Rosecrest
Truman Elementary
Willow Pond
Crescent MS
Sand Hill Park Field
Utah School of Deaf & Blind
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Metro C
Date: 8/23,8/27,9/3,9/6,9/9,9/10,9/13,9/15,9/20,9/23,10/4,10/8,10/11,10/14,10/16,10/18,10/21,10/22,10/25
Venue: Rosecrest
Columbia Elementary (westj)
Sand Hill Park Field
Oquirrh Shadow Park
Union MS
West Jordan Complex
Jefferson Jr. High
West Jordan Complex TBD
Village Boulevard Park
Canyonview Park
Monarch Meadows Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 South A
Date: 8/20,8/23,8/25,9/5,9/6,9/8,9/13,9/20,9/24,9/27,10/1,10/4,10/6,10/9,10/11,10/13,10/20,10/23,10/25,10/27
Venue: Smooth Canyon
IHC Fields
South Field Park
North Lake Park
American Fork Jr
Aspen Elementary
Community Park
Mountain Ridge Jr High
Olympic Park
Spanish Fork Sports Park
Art Dye
Lakeside Sports Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 South B
Date: 8/23,9/5,9/6,9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,9/27,10/10,10/11,10/14,10/23,10/25,10/30
Venue: Art Dye
G Hillman Recreation Complex
North Lake Park
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Premier 1
Date: 8/20,8/23,8/27,9/4,9/6,9/8,9/13,9/15,9/17,9/20,9/24,9/27,9/29,10/1,10/4,10/6,10/8,10/10,10/11,10/13,10/14
Venue: Ellison Park
Flat Iron Mesa Park
Bellview Elem.
West Jordan Complex
Lone Peak Park (sandy)
North Lake Park
North Star Elementary
Sunnyside Park
SL Science Center
Olympic Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Premier 2
Date: 8/20,8/23,8/26,9/4,9/6,9/11,9/13,9/17,9/20,9/27,9/30,10/4,10/8,10/11,10/16,10/18,10/28
Venue: Bonneville Jr. High
Flat Iron Mesa Park
Woodward (Woody)
IHC Fields
Ellison Park
Crescent MS
Falcon Park
Bellview Elem.
Grandview Park (Provo)
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D1
Date: 8/19,8/22,8/23,8/26,9/2,9/6,9/8,9/12,9/13,9/15,9/16,9/17,9/18,9/20,9/23,9/24,9/27,9/29,10/1,10/4,10/6,10/7,10/9,10/11,10/13,10/14,10/18,10/21,10/22,10/25
Venue: Bluffdale Park
Ellison Tournament Park
IHC Fields
Olympic Park
Sertoma Park
Smooth Canyon
Glendale MS
Weber County Fairgrounds
Vista Heights Jr. High
Ellison Park
Legacy Events Center
West Lake High School
Forza FC Soccer Complex
Rosecrest
West Jordan Complex
Rocky Mtn Middle
North Lake Park
Lehi High School
Monarch Meadows Park
Grandview Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D2
Date: 8/21,8/23,8/28,9/3,9/4,9/5,9/6,9/9,9/11,9/13,9/15,9/18,9/20,9/22,9/24,9/25,9/27,10/2,10/4,10/6,10/9,10/11,10/13,10/15,10/16,10/22,10/23,10/25
Venue: Willow Pond
Not In Use
Flat Iron Mesa Park
Ira Allen Field
Crescent MS
River Heights Elementary
Ponds Park
Canyon Elementary School
Olympic Park
Rosewood Park
Bellview Elem.
Spanish Fork Sports Park
Ellison Park
North Lake Park
G Hillman Recreation Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D3
Date: 8/23,8/25,9/4,9/5,9/6,9/10,9/11,9/13,9/16,9/18,9/19,9/20,9/22,9/23,9/25,9/27,9/29,10/1,10/3,10/4,10/6,10/7,10/11,10/13,10/20,10/21,10/25,10/28,11/1
Venue: North 40
Sand Hill Park Field
West Jordan Complex
Ellison Park
Flat Iron Mesa Park
Bountiful Jr. High
Majestic Elementary (West Jordan)
Mountain Ridge Jr High
Park City Sports Complex
Wasatch Jr. High
Jefferson Jr. High
Legacy Events Center
Bonneville E.S.
Smooth Canyon
Lakeside Sports Complex
Crescent MS
Community Park
Centerville Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D4
Date: 8/23,8/25,9/6,9/12,9/13,9/15,9/19,9/20,9/23,9/27,10/2,10/3,10/4,10/6,10/9,10/11,10/13,10/24,10/25,10/28,10/30
Venue: Crescent MS
Healey Park
Flat Iron Mesa Park
Centennial Park (Perry)
Roy West Park
Spanish Fork Sports Park
James E Moss
Legacy Events Center
Lewis Park
North Lake Park
Centerville Jr. High
Olympic Park
G Hillman Recreation Complex
Bountiful Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D5
Date: 8/23,8/28,9/2,9/5,9/6,9/13,9/15,9/20,9/24,9/27,10/4,10/8,10/11,10/18,10/25,11/1
Venue: Bonneville Jr. High
Spring Creek
Alta Canyon
Angel Street Complex
Rosecrest
Crescent MS
SL Science Center
Roy West Park
Monarch Meadows Park
Willow Creek Park, Sandy
Galena Hills Park
Ponds Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D6
Date: 8/23,8/25,8/27,9/3,9/6,9/9,9/10,9/11,9/13,9/20,9/22,9/23,9/24,9/27,10/1,10/4,10/8,10/11,10/14,10/15,10/17,10/18,10/21,10/22,10/25
Venue: Jefferson Jr. High
Sand Hill Park Field
Willow Pond
Angel Street Complex
Legacy Events Center
Art Dye
Glendale MS
Grandview Park
Olympic Park
Ellison Park
Ponds Park
North Lake Park
American Fork Jr
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D7
Date: 8/23,8/25,8/28,9/6,9/8,9/13,9/15,9/20,9/22,9/25,9/27,9/29,10/4,10/11,10/13,10/14,10/15,10/16,10/18,10/22,10/25,10/27,10/29
Venue: Crescent MS
Majestic Elementary (West Jordan)
Mountain View (N. OGDEN)
South Field Park
Ellison Park
Spanish Fork Sports Park
Valley Jr. High
Centerville Jr. High
Rosecrest
Slaterville Park
Flat Iron Mesa Park
Willow Creek Park, Sandy
Woodward (Woody)
Ellison Tournament Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D8
Date: 8/23,8/28,9/4,9/6,9/11,9/13,9/17,9/18,9/20,9/22,9/25,9/27,10/1,10/2,10/4,10/9,10/11,10/14,10/16,10/18,10/22,10/23,10/25,10/28,10/30
Venue: Art Dye
Aspen Elementary
Canyon Elementary School
Spanish Fork Sports Park
Crescent MS
Healey Park
Westside Elem
Canyonview Park
Hunter High School
Liahona Preparatory Academy
Olympic Park
American Fork Jr
Flat Iron Mesa Park
North Lake Park
Oquirrh Shadow Park
G Hillman Recreation Complex
Legacy Events Center
Mills Park
Bountiful Jr. High
Lewis Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 Premier 1
Date: 8/23,8/25,9/6,9/8,9/10,9/13,9/15,9/20,9/27,10/1,10/4,10/6,10/7,10/11,10/13,10/15
Venue: IHC Fields
Olympic Park
Ellison Park
Bluffdale Park
Monarch Meadows Park
Lone Peak Park (sandy)
Bellview Elem.
Brackets: All Brackets

Boya Under 15 Premier 2
Date: 8/18,8/20,8/23,9/6,9/10,9/13,9/16,9/18,9/22,9/24,10/1,10/4,10/6,10/9,10/11,10/18,10/21,10/27,10/28,10/30,11/1,11/8
Venue: Highland Park
Falcon Park
Bellview Elem.
Forza FC Soccer Complex
West Jordan Complex
Lone Peak Park (sandy)
Woods Cross High School
Centerville Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 D1
Date: 8/20,8/23,9/2,9/3,9/4,9/6,9/9,9/10,9/11,9/13,9/15,9/16,9/19,9/20,9/22,9/26,9/27,9/29,10/1,10/2,10/3,10/4,10/6,10/7,10/11,10/18,10/25
Venue: Willow Pond
Olympic Park
Spring Creek
Angel Street Complex
Ellison Park
Legacy Events Center
Centennial Park (Perry)
Fairfield Jr.
Utah School of Deaf & Blind
West Lake High School
Lehi High School
Sertoma Park
Grandview Park
Not In Use
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 D2
Date: 8/23,8/28,9/4,9/6,9/8,9/10,9/13,9/16,9/18,9/20,9/22,9/23,9/25,9/27,10/1,10/2,10/4,10/9,10/11,10/13,10/15,10/18,10/21,10/23,10/25,10/27,10/28,10/30,11/1
Venue: Bellview Elem.
Majestic Elementary (West Jordan)
Westridge Elementary
G Hillman Recreation Complex
James E Moss
Roy West Park
Wasatch Jr. High
Falcon Park
Centerville Jr. High
IHC Fields
Park City Sports Complex
Utah School of Deaf & Blind
West Jordan Complex
Grandview Park (Provo)
Spanish Fork Sports Park
Ponds Park
Glendale MS
Angel Street Complex
Mills Park
Willow Creek Park, Park City
Forza FC Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 D3
Date: 8/23,8/25,8/26,9/6,9/8,9/13,9/20,9/25,9/26,9/27,9/29,10/4,10/10,10/11,10/13,10/14,10/18,10/21,10/25,10/28
Venue: Monroe Elem.
Mountain Ridge Jr High
Storm Mountain
Truman Elementary
Weber County Fairgrounds
Bellview Elem.
Smooth Canyon
Hyrum Soccer Complex
Lehi High School
Lewis Park
Lone Peak Park (sandy)
Olympic Park
Roy West Park
Mills Park
Brackets: All Brackets

Boy Under 15 D4
Date: 8/23,9/4,9/6,9/8,9/11,9/13,9/15,9/19,9/20,9/23,9/25,9/27,9/29,10/2,10/4,10/6,10/9,10/11,10/14,10/18,10/20,10/21,10/22,10/25
Venue: Falcon Park
Rocky Mtn Middle
Stansbury HS
Ellison Park
Angel Street Complex
James E Moss
West Jordan Complex
Sand Hill Park Field
Bellview Elem.
Ponds Park
Forza FC Soccer Complex
Lone Peak Park (sandy)
Brackets: All Brackets

Boy Under 15 D5
Date: 8/23,9/5,9/6,9/8,9/12,9/13,9/19,9/20,9/22,9/23,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/11,10/15,10/17,10/18,10/20,10/25,10/28
Venue: Art Dye
Bennion Jr. High
Rosecrest
Willow Pond
Falcon Park
North Lake Park
American Fork Jr
Community Park
Hyrum Soccer Complex
Lone Peak Park (sandy)
Majestic Elementary
Valley Jr. High
Mills Park
Majestic Elementary (West Jordan)
Olympic Park
Jordan Ridge Park
Monarch Meadows Park
Bellview Elem.
Lakeside Sports Complex
Storm Mountain
Brackets: All Brackets

Boy Under 15 D6
Date: 8/23,8/26,9/2,9/6,9/9,9/13,9/15,9/20,9/25,9/27,9/29,10/3,10/4,10/7,10/11,10/18,10/20,10/23,10/25
Venue: Art Dye
Bennion Jr. High
G Hillman Recreation Complex
Centerville Jr. High
Lone Peak Park (sandy)
Sertoma Park
North Lake Park
Green Acres/Orton Park
Mills Park
SL Science Center
Falcon Park
Bellview Elem.
Flat Iron Mesa Park
Brackets: All Brackets

Boy Under 16 Premier 1
Date: 8/20,8/23,9/3,9/6,9/8,9/10,9/13,9/17,9/20,9/23,9/24,9/27,9/29,10/4,10/8,10/9,10/11,10/15,10/16,10/18
Venue: Ellison Tournament Park
IHC Fields
Bluffdale Park
Monarch Meadows Park
Forza FC Soccer Complex
Lone Peak Park (sandy)
Brigham City Sports Complex
Ellison Park
Storm Mountain
Bellview Elem.
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 Premier 2
Date: 8/20,8/23,9/6,9/13,9/20,9/27,10/1,10/4,10/8,10/11,10/14,10/18,10/22
Venue: Highland Park
Olympic Park
Mountain Ridge Jr High
Lehi High School
Roy West Park
Utah School of Deaf & Blind
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 D1
Date: 8/19,8/20,8/23,8/26,9/2,9/6,9/8,9/9,9/13,9/16,9/17,9/20,9/23,9/25,9/26,9/27,9/30,10/3,10/4,10/7,10/8,10/9,10/11,10/13,10/15,10/18,10/25,10/27,10/28,10/29
Venue: Bonneville E.S.
Forza FC Soccer Complex
IHC Fields
Mills Park
Roy West Park
Angel Street (Tournament)
Lone Peak Park (sandy)
Sunnyside Park
Willow Pond
Lakeside Sports Complex
Lehi High School
Storm Mountain
Blackhawk
West Jordan Complex
SL Science Center
Angel Street Complex
North Star Elementary
North Lake Park
Olympic Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 D2
Date: 8/23,8/27,8/28,9/3,9/4,9/6,9/11,9/13,9/18,9/20,9/22,9/29,9/30,10/4,10/8,10/10,10/11,10/14,10/15,10/18,10/20,10/22,10/23,10/24,10/25,10/29,10/30,11/1
Venue: Rosecrest
Sunnyside Park
Oquirrh Shadow Park
West Jordan Complex
Ellison Park
Mills Park
Olympic Park
Storm Mountain
Lone Peak Park (sandy)
North Lake Park
Canyonview Park
Centerville Jr. High
Utah School of Deaf & Blind
Lehi High School
North Star Elementary
SL Science Center
James E Moss
Monarch Meadows Park
Millcreek Jr High
Eisenhower Jr. High
Bellview Elem.
Bluffdale Park
Fairfield Jr.
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 D3
Date: 8/23,8/25,9/5,9/6,9/8,9/13,9/15,9/20,9/22,9/26,9/27,9/29,10/1,10/2,10/3,10/4,10/11,10/14,10/18,10/20,10/25
Venue: Galena Hills Park
Thunder Ridge
Hyrum Soccer Complex
North Lake Park
Young Ward College Ward
Art Dye
Bennion Jr. High
Spanish Fork Sports Park
Summit Academy JH
Bonneville E.S.
Roy West Park
G Hillman Recreation Complex
Community Park
American Fork Jr
Lakeside Sports Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 D4
Date: 8/23,9/3,9/4,9/5,9/6,9/12,9/13,9/16,9/18,9/19,9/20,9/26,9/27,9/30,10/2,10/4,10/7,10/9,10/10,10/11,10/20,10/23,10/24,10/25
Venue: Highland Park
Rocky Mtn Middle
Spanish Fork Sports Park
East Meadows E.S.
Ellison Tournament Park
Deseret Peak Complex
Ellison Park
Bellview Elem.
G Hillman Recreation Complex
Storm Mountain
Ponds Park
Canyon Elementary School
Kent Smith Park
Vernal Koa field
Alta Canyon
Mapleton Elementary
Angel Street Complex
South Field Park
Ira Allen Field
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 Premier 1
Date: 8/19,8/23,8/27,9/6,9/9,9/13,9/20,9/23,9/27,10/1,10/4,10/7,10/8,10/11,10/15,10/18,10/30
Venue: Storm Mountain
Bellview Elem.
Lone Peak Park (sandy)
Olympic Park
Bluffdale Park
Sky View High School
Monarch Meadows Park
Ira Allen Field
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 Premier 2
Date: 8/19,8/21,8/23,8/26,8/27,9/4,9/6,9/13,9/16,9/18,9/20,9/24,9/25,9/27,10/4,10/7,10/8,10/11,10/18,10/28
Venue: Ellison Park
IHC Fields
West Jordan Complex
Lakeside Sports Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 D1
Date: 8/19,8/20,8/23,8/27,9/3,9/4,9/6,9/10,9/13,9/15,9/17,9/20,9/22,9/23,9/24,9/27,9/29,9/30,10/1,10/2,10/4,10/6,10/7,10/10,10/11,10/13,10/15,10/18,10/20,10/22,10/28,11/1
Venue: Monarch Meadows Park
Angel Street (Tournament)
Art Dye
Willow Pond
Bluffdale Park
Lehi High School
Rowland Hall Steiner Complex
Storm Mountain
Grandview Park
Olympic Park
Roy West Park
North Star Elementary
Ponds Park
Forza FC Soccer Complex
American Fork Jr
Highland Park
Sunnyside Park
Ellison Park
Bellview Elem.
North Lake Park
Weber County Fairgrounds
Angel Street Complex
Woodward (Woody)
Healey Park
Lone Peak Park (sandy)
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 D2
Date: 8/21,8/23,8/25,8/28,8/29,9/4,9/6,9/9,9/11,9/13,9/15,9/17,9/18,9/20,9/22,9/23,9/25,9/27,9/29,10/1,10/4,10/8,10/11,10/14,10/16,10/18,10/22,10/23,10/25,11/1
Venue: Mills Park
SL Science Center
Valley Jr. High
Churchill Jr. High
Stansbury HS
Bennion Jr. High
Canyon Elementary School
Sky View High School
Forza FC Soccer Complex
Ponds Park
Roy West Park
West Jordan Complex
Eisenhower Jr. High
Sunnyside Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 D3
Date: 8/23,8/25,9/6,9/8,9/9,9/13,9/15,9/17,9/19,9/20,9/22,9/27,9/29,10/2,10/4,10/6,10/9,10/10,10/11,10/13,10/14,10/16,10/18,10/20,10/21,10/22,10/23,10/25,10/27
Venue: Lehi High School
Spanish Fork Sports Park
Stansbury HS
Mountain Ridge Jr High
Storm Mountain
Lone Peak Park (sandy)
Ponds Park
Smooth Canyon
West Jordan Complex
Roy West Park
Ellison Park
G Hillman Recreation Complex
Mills Park
Park City Sports Complex
Sertoma Park
Fairfield Jr.
Olympic Park
Forza FC Soccer Complex
North Lake Park
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 D4
Date: 9/5,9/6,9/13,9/20,9/27,10/1,10/4,10/11,10/18,10/22,10/25
Venue: Angel Street Complex
Eden Park
Community Park
Ponds Park
Weber County Fairgrounds
Lakeside Sports Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 18 Premier 1
Date: 8/20,8/21,8/23,8/25,9/2,9/3,9/6,9/8,9/10,9/11,9/13,9/16,9/20,9/24,9/27,9/30,10/4,10/6,10/9,10/11,10/13,10/14,10/18
Venue: Lone Peak Park (sandy)
Angel Street (Tournament)
Olympic Park
James E Moss
Lehi High School
Storm Mountain
Angel Street Complex
Utah School of Deaf & Blind
Ponds Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 18 Premier 2
Date: 8/19,8/20,8/21,8/23,8/28,9/6,9/9,9/10,9/13,9/16,9/19,9/20,9/22,9/24,9/27,9/30,10/4,10/6,10/7,10/9,10/11,10/13,10/18,10/22,10/28
Venue: delMt. Ridge JHS
Highland Park
Roy West Park
Bellview Elem.
Ellison Park
Lone Peak Park (sandy)
Rowland Hall Steiner Complex
Mountain Ridge Jr High
Ponds Park
Monarch Meadows Park
Forza FC Soccer Complex
Sunnyside Park
Angel Street Complex
Bluffdale Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 18 D1
Date: 8/21,8/22,9/3,9/6,9/11,9/13,9/17,9/20,9/25,9/27,9/30,10/4,10/8,10/9,10/11,10/18,10/25
Venue: Sky View High School
G Hillman Recreation Complex
West Jordan Complex
Brigham City Sports Complex
Sertoma Park
Lone Peak Park (sandy)
Bonneville E.S.
Hyrum Soccer Complex
Forza FC Soccer Complex
Lakeside Sports Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 18 D2
Date: 8/23,8/26,9/5,9/6,9/8,9/13,9/15,9/17,9/20,9/23,9/24,9/27,10/3,10/4,10/6,10/9,10/11,10/13,10/18,10/21,10/22,10/25,10/27,11/1
Venue: Willow Pond
G Hillman Recreation Complex
Grantsville High
Art Dye
Ponds Park
Mills Park
Spanish Fork Sports Park
Olympic Park
Forza FC Soccer Complex
Lehi High School
Angel Street Complex
Bernard Fisher Park
North Lake Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 18 D3
Date: 8/23,9/2,9/6,9/13,9/15,9/19,9/20,9/25,9/27,9/29,10/1,10/2,10/3,10/4,10/6,10/11,10/20,10/25,10/28
Venue: Mountain Ridge Jr High
Mills Park
Deseret Peak Complex
James E Moss
Jordan Ridge Park
Rocky Mtn Middle
West Jordan Complex
G Hillman Recreation Complex
Legacy Events Center
Vernal Koa field
Forza FC Soccer Complex
Smooth Canyon
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Premier Orange
Date: 8/21,8/23,8/25,9/4,9/6,9/10,9/13,9/15,9/18,9/19,9/20,9/22,9/27,10/1,10/4,10/11,10/14,10/15,10/20,10/22,10/23,10/25,10/29
Venue: Ellison Park
Bluffdale Park
Copperview ES
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Cemetery Field
Slaterville Park
Forza FC Soccer Complex
North Lake Park
Vista Heights Jr. High
Vae View
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Premier Purple
Date: 8/21,8/23,9/6,9/12,9/13,9/16,9/17,9/19,9/20,9/24,9/25,9/27,10/2,10/3,10/4,10/11,10/13,10/14,10/17,10/23,10/25,10/27
Venue: DO NOT USE - Angel Street Complex
Bonneville Jr. High
Southwood Park
Bus Park
Copperview ES
Ellison Park
Thunder Ridge
Salem Soccer Complex
Lehi Jr. School
Vae View
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 D1
Date: 8/23,9/5,9/6,9/12,9/13,9/20,9/25,9/27,10/1,10/4,10/8,10/9,10/11,10/21,10/25
Venue: Copperview ES
Trailside Elementary
Elk Ridge (N Logan)
Bus Park
Cemetery Field
Angel Street Complex
Hyrum Soccer Complex
Smooth Canyon
Vista Heights Jr. High
Cedar Ridge ES
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 North A
Date: 9/6,9/13,9/16,9/20,9/22,9/25,10/4,10/9,10/10,10/11,10/14,10/18,10/21,10/22,10/23,11/1
Venue: Ellison Park
Hooper North Park
Millennium Pk (Harrisville)
Wadman Soccer Complex
Cornerstone Park
Vae View
Forza FC Soccer Complex
McCall Park
Ellison Tournament Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 North B
Date: 8/19,8/23,8/25,9/3,9/4,9/6,9/8,9/9,9/13,9/15,9/17,9/18,9/20,9/24,9/25,9/27,10/1,10/4,10/6,10/11,10/13,10/18,10/22,10/23,10/25,10/29,11/8
Venue: Ellison Park
Roosevelt Jr.
Weber County School District
McCall Park
Mendon Square
Vae View
Cornerstone Park
Heritage Park (NIbley)
Slaterville Park
Tolman Memorial Park
Forza FC Soccer Complex
Mueller Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 North C
Date: 9/6,9/13,9/20,9/27,9/29,10/3,10/4,10/11,10/18,10/24,10/25,10/27
Venue: Bus Park
Ellison Park
Kent Smith Park
Mueller Park
Bingham Park
Forza FC Soccer Complex
Millennium Pk (Harrisville)
Angel Street Complex
Tolman Memorial Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 North A Preseason
Date: 8/22,8/23,9/3,9/4
Venue: TBD - Carol
Forza FC Soccer Complex
McCall Park
Millennium Pk (Harrisville)
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 North C Preseason
Date: 8/23,8/25
Venue: Bingham Park
Ellison Park
Forza FC Soccer Complex
TBD
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Metro A
Date: 8/23,8/28,9/3,9/4,9/6,9/11,9/13,9/16,9/20,9/24,9/27,10/4,10/7,10/9,10/10,10/11,10/13,10/14,10/18,10/25,10/27
Venue: Jackson Elementary
Southwood Park
Trailside Elementary
Bonneville Jr. High
Copperview ES
Jordan Hills E.S.
Bluffdale Park
Monarch Meadows Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Metro B
Date: 8/23,8/25,9/6,9/11,9/13,9/18,9/20,9/22,9/24,9/25,9/27,10/4,10/11,10/16,10/18,10/22,10/25
Venue: Copperview ES
Jordan Hills E.S.
Southwood Park
Canyonview Park
Deseret Peak Complex
Jackson Elementary
Benson Mill Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Metro C
Date: 8/23,9/6,9/12,9/13,9/20,9/24,9/27,10/3,10/4,10/6,10/11,10/13,10/18,10/25
Venue: Benson Mill Park
Bluffdale Park
Bonneville Jr. High
Copperview ES
Jackson Elementary
Trailside Elementary
Evanston H.S.
Galena Hills Park
Umbria Estates
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 South A
Date: 8/23,8/28,9/4,9/6,9/11,9/13,9/18,9/20,9/25,9/27,10/3,10/4,10/6,10/7,10/9,10/11,10/13,10/20,10/23,10/25
Venue: Cobblestone
Holdaway Park
Salem Soccer Complex
Spanish Fork Sports Park
East Meadows E.S.
Jordan Narrows (Taggart Pit)
JR Smith Elementary
Lehi Jr. School
Mesquite Park
Old Mill ES
North Lake Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Premier 1
Date: 8/20,8/23,8/25,8/27,9/3,9/6,9/8,9/10,9/12,9/13,9/17,9/20,9/24,9/25,9/27,10/1,10/3,10/4,10/7,10/8,10/11,10/14,10/21,10/22,10/23,10/24,10/25,10/27,10/29
Venue: Cemetery Field
Highland Park
Blackhawk
Bonneville Jr. High
Ellison Park
Crescent MS
Olympic Park
Spanish Fork Sports Park
Lehi High School
Willow Creek Park, Sandy
G Hillman Recreation Complex
DATC
Angel Street Complex
Bellview Elem.
North Lake Park
Woodward (Woody)
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 D1
Date: 8/23,8/26,8/28,9/4,9/6,9/11,9/13,9/17,9/19,9/20,9/24,9/27,10/1,10/2,10/4,10/6,10/8,10/10,10/11,10/21,10/22,10/25,10/29
Venue: Aspen Elementary
Blackhawk
Bluffdale Park
Cemetery Field
Weber County Fairgrounds
Mapleton Elementary
Rosecrest
Bonneville Jr. High
Ellison Park
Healey Park
Bountiful Jr. High
Crescent MS
DATC
Fairfield Jr.
American Fork Jr
Bellview Elem.
Ellison Tournament Park
Lewis Park
Woodward (Woody)
Monarch Meadows Park
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 D2
Date: 8/23,9/6,9/12,9/13,9/17,9/20,9/23,9/24,9/27,10/1,10/2,10/4,10/7,10/11,10/18,10/22,10/25,10/28
Venue: Columbia Elementary (westj)
Mountain Ridge Jr High
Cedar Ridge ES
Longview Elem
Willow Creek Park, Sandy
Bonneville E.S.
Smooth Canyon
Roy West Park
Alta Canyon
Crescent MS
Heber Valley Elem
Lakeside Sports Complex
Bellview Elem.
Community Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 North A
Date: 8/25,9/6,9/9,9/13,9/20,9/29,10/4,10/6,10/11,10/13,10/14,10/18,10/20,10/21,10/23,10/25,10/30
Venue: Bountiful Jr. High
Ellison Park
Kent Smith Park
DATC
Angel Street Complex
Weber County Fairgrounds
Lewis Park
Ponds Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 North B
Date: 9/4,9/5,9/6,9/13,9/18,9/20,9/27,10/4,10/11,10/14,10/16,10/20,10/23,10/25
Venue: Blackhawk
Roy West Park
Bountiful Jr. High
Centennial Park (Perry)
Fairfield Jr.
Weber County Fairgrounds
Lewis Park
Green Acres/Orton Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 North C
Date: 8/26,9/2,9/6,9/9,9/11,9/13,9/16,9/20,9/23,9/27,10/4,10/7,10/11,10/13,10/14,10/15,10/18,10/20,10/21,10/24,10/25,10/27,10/28
Venue: Eden Park
Roy West Park
Not In Use
Ellison Park
Lewis Park
Ellison Tournament Park
DATC
Woodward (Woody)
Bountiful Jr. High
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 B North Preseason
Date: 8/22,8/23
Venue: Bountiful Jr. High
Green Acres/Orton Park
Blackhawk
Lewis Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Metro A
Date: 8/20,8/23,9/3,9/6,9/10,9/12,9/13,9/19,9/20,9/27,10/3,10/4,10/8,10/11,10/13,10/18,10/20,10/22,10/25
Venue: Bellview Elem.
Bonneville Jr. High
Crescent MS
Rosecrest
Park City Sports Complex
Monarch Meadows Park
Alta Canyon
Canyonview Park
Copper HIlls HS
Willow Creek Park, Sandy
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Metro B
Date: 8/23,9/2,9/6,9/13,9/16,9/20,9/23,9/25,9/27,10/2,10/4,10/8,10/11,10/18,10/22,10/25,10/29
Venue: North 40
Sunnyside Park
Oquirrh Shadow Park
SL Science Center
Willow Creek Park, Sandy
Alta Canyon
Park City Sports Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 South A
Date: 8/22,8/23,8/27,9/4,9/6,9/10,9/13,9/17,9/20,9/22,9/25,9/27,10/1,10/4,10/8,10/11,10/14,10/23,10/25,10/27
Venue: North Lake Park
Aspen Elementary
Smooth Canyon
Heber Valley Elem
Bonneville E.S.
Spanish Fork Sports Park
G Hillman Recreation Complex
American Fork Jr
Mapleton Elementary
Vista Heights Jr. High
Community Park
Olympic Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Premier 1
Date: 8/23,8/25,8/26,9/6,9/12,9/13,9/15,9/17,9/18,9/20,9/24,9/27,10/1,10/4,10/8,10/9,10/11,10/13,10/18,10/22,10/24
Venue: Olympic Park
Weber County Fairgrounds
Ellison Park
Cemetery Field
Monarch Meadows Park
Bluffdale Park
Centennial Park (Perry)
North Lake Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Premier 2
Date: 8/23,8/26,9/2,9/6,9/10,9/13,9/20,9/27,10/1,10/4,10/9,10/11,10/15,10/18,10/20,11/1
Venue: Crescent MS
Willow Creek Park, Sandy
Bountiful Jr. High
Fairfield Jr.
Angel Street Complex
Centerville Jr. High
Sunnyside Park
DATC
Mills Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 D1
Date: 8/23,8/25,9/3,9/6,9/10,9/13,9/17,9/18,9/20,9/22,9/23,9/24,9/26,9/27,9/30,10/1,10/2,10/4,10/6,10/7,10/8,10/9,10/11,10/13,10/14,10/15,10/21,10/23,10/25,10/28
Venue: Cemetery Field
Lehi High School
Weber County Fairgrounds
Highland Park
Mapleton Elementary
DATC
Galena Hills Park
Thunder Ridge
SL Science Center
Fairfield Jr.
Willow Pond
Olympic Park
Ellison Park
Angel Street Complex
North Lake Park
Summit Academy JH
Sunnyside Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 D2
Date: 8/23,9/3,9/4,9/6,9/8,9/13,9/17,9/20,9/25,9/27,10/4,10/9,10/11,10/15,10/23,10/25,11/1
Venue: Elk Ridge (N Logan)
Sertoma Park
Rosecrest
Legacy Events Center
Majestic Elementary
Park City Sports Complex
Columbia Elementary (westj)
Tolman Memorial Park
Cedar Ridge ES
Blackhawk
Mountain View H.S.
Lakeside Sports Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 North A
Date: 8/23,8/25,9/4,9/6,9/8,9/13,9/15,9/18,9/22,9/24,9/27,9/29,10/4,10/8,10/9,10/11,10/20,10/22,10/25,10/30
Venue: Kent Smith Park
Angel Street (Tournament)
Ellison Tournament Park
Weber County Fairgrounds
Fairfield Jr.
Lewis Park
Roy West Park
Angel Street Complex
Centerville Jr. High
DATC
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 North B
Date: 9/5,9/6,9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,9/27,10/1,10/4,10/10,10/11,10/18,10/24,10/25
Venue: Centennial Park (Perry)
Majestic Elementary
River Heights Elementary
Roy West Park
Green Acres/Orton Park
Bountiful Jr. High
Lewis Park
Angel Street Complex
Mills Park
Heritage Park (NIbley)
Fairfield Jr.
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 North B PreSeason
Date: 8/22,8/23,9/12
Venue: Heritage Park (NIbley)
Mills Park
Roy West Park
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Metro A
Date: 8/23,8/26,9/6,9/10,9/11,9/13,9/17,9/20,9/24,9/27,9/30,10/4,10/11,10/20,10/22,10/23,10/24,10/25,10/28,10/30,11/4
Venue: Highland Park
Willow Creek Park, Sandy
Utah School of Deaf & Blind
Benson Mill Park
Deseret Peak Complex
Galena Hills Park
James E Moss
Bellview Elem.
Summit Academy JH
Crescent MS
Willow Pond
Alta Canyon
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Metro B
Date: 8/23,8/26,9/6,9/13,9/16,9/18,9/20,9/27,10/4,10/11,10/16,10/25
Venue: Columbia Elementary (westj)
James E Moss
Summit Academy JH
Galena Hills Park
Alta Canyon
Oquirrh Shadow Park
Bellview Elem.
Canyonview Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 South A
Date: 8/23,8/26,9/2,9/5,9/6,9/9,9/10,9/13,9/15,9/16,9/18,9/20,9/23,9/25,9/27,9/30,10/4,10/6,10/7,10/10,10/11,10/13,10/14,10/18,10/21,10/25,10/30
Venue: Art Dye
Mesquite Park
Mountain Ridge Jr High
South Field Park
Unitah High School
Bonneville E.S.
Smooth Canyon
Ephraim City Field
JR Smith Elementary
G Hillman Recreation Complex
Grandview Park (Provo)
Spanish Fork Sports Park
North Lake Park
Vernal Koa field
Community Park
Lakeside Sports Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Premier 1
Date: 8/20,8/21,8/23,9/3,9/6,9/10,9/13,9/17,9/20,9/22,9/23,9/24,9/27,10/8,10/11,10/14,10/15,10/16,10/18,10/21,10/25,10/28
Venue: Weber County Fairgrounds
Ellison Park
Flat Iron Mesa Park
Falcon Park
Legacy Events Center
Timpanogos High School
Grandview Park
Forza FC Soccer Complex
Cemetery Field
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Premier 2
Date: 8/23,8/25,9/5,9/6,9/9,9/10,9/13,9/15,9/19,9/20,9/24,9/27,9/29,10/4,10/6,10/11,10/13,10/20,10/25,10/27
Venue: Flat Iron Mesa Park
Sunnyside Park
Roy West Park
Angel Street Complex
Art Dye
North Star Elementary
Falcon Park
Crescent MS
Olympic Park
Liahona Academy
Healey Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 D1
Date: 8/18,8/23,8/26,8/27,9/2,9/6,9/9,9/12,9/13,9/17,9/18,9/20,9/25,10/4,10/8,10/10,10/11,10/14,10/18,10/20,10/22,10/25,10/29
Venue: Olympic Park
Flat Iron Mesa Park
Majestic Elementary (West Jordan)
Sand Hill Park Field
Bonneville Jr. High
Cemetery Field
Falcon Park
Roy West Park
Bellview Elem.
Lehi High School
North Lake Park
Stansbury HS
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 D2
Date: 8/23,8/25,8/27,9/3,9/4,9/6,9/9,9/11,9/12,9/13,9/18,9/19,9/20,9/23,9/24,9/26,9/27,10/1,10/2,10/4,10/8,10/9,10/11,10/13,10/20,10/21,10/23,10/24,10/25
Venue: Highland Park
North 40
Smooth Canyon
Spanish Fork Sports Park
Ellison Park
Angel Street Complex
Barlow Park
Fairfield Jr.
Weber County Fairgrounds
G Hillman Recreation Complex
SL Science Center
Willow Creek Park, Park City
Park City Sports Complex
Ponds Park
Bernard Fisher Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 D3
Date: 8/23,8/25,9/3,9/6,9/8,9/10,9/11,9/13,9/15,9/16,9/17,9/19,9/20,9/22,9/23,9/27,9/29,10/1,10/4,10/8,10/11,10/13,10/15,10/22,10/23,10/25,10/27
Venue: Aspen Elementary
Highland Park
SL Science Center
Bonneville E.S.
Legacy Events Center
North Lake Park
Oquirrh Shadow Park
Ellison Park
Canyonview Park
Green Acres/Orton Park
Bountiful Jr. High
Crescent MS
American Fork Jr
Lakeside Sports Complex
Flat Iron Mesa Park
Sunnyside Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 D4
Date: 8/23,9/3,9/4,9/5,9/6,9/8,9/9,9/10,9/11,9/12,9/13,9/17,9/18,9/20,9/22,9/26,9/27,10/1,10/2,10/4,10/7,10/9,10/10,10/11,10/13,10/15,10/18,10/21,10/24,10/25,10/30
Venue: G Hillman Recreation Complex
Rocky Mtn Middle
Rosecrest
Willow Pond
Grandview Park
Canyon Elementary School
Jefferson Jr. High
South Field Park
Ellison Park
Not In Use
Flat Iron Mesa Park
West Jordan Complex
Spanish Fork Sports Complex
Blackhawk
Spanish Fork Sports Park
Elk Ridge (N Logan)
Crescent MS
Forza FC Soccer Complex
Cub River Sports
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 D5
Date: 8/23,9/2,9/4,9/5,9/6,9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,9/27,10/3,10/4,10/8,10/10,10/11,10/13,10/14,10/15,10/18,10/25,10/30,11/1
Venue: Healey Park
Jefferson Jr. High
Smooth Canyon
West Jordan Complex
Mountain Ridge Jr High
Aspen Elementary
Centennial Park (Perry)
Lewis Park
Not In Use
Young Ward College Ward
American Fork Jr
North Lake Park
Grandview Park
Legacy Events Center
Vernal Koa field
Mills Park
KOA Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 D6
Date: 8/21,8/23,8/27,8/30,9/5,9/6,9/9,9/10,9/13,9/16,9/17,9/20,9/22,9/27,10/1,10/4,10/8,10/9,10/11,10/13,10/15,10/18,10/24,10/25,10/29
Venue: Angel Street (Tournament)
Glendale MS
Sertoma Park
South Field Park
Roy West Park
Union MS
Summit Academy JH
Galena Hills Park
Ponds Park
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 North A
Date: 8/22,8/25,9/6,9/11,9/12,9/13,9/16,9/17,9/20,9/23,9/25,10/4,10/9,10/11,10/14,10/18,10/23,10/24,10/25,10/27
Venue: Angel Street (Tournament)
Ellison Park
Millennium Park
Angel Street Complex
Vae View
Bus Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 North B
Date: 8/22,9/5,9/6,9/12,9/13,9/18,9/20,9/23,9/26,9/27,9/30,10/4,10/8,10/11,10/14,10/18,10/20,10/21,10/25,10/27
Venue: Angel Street (Tournament)
Angel Street Complex
Cornerstone Park
Bus Park
Millennium Park
Mountain Green E.S.
Vae View
Forza FC Soccer Complex
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 North B Pre season
Date: 8/19,8/20,8/25
Venue: Angel Street (Tournament)
Millennium Park
Vae View
Mountain Green E.S.
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 Metro A
Date: 8/23,8/26,8/28,9/2,9/3,9/4,9/6,9/10,9/13,9/20,9/27,9/30,10/4,10/8,10/11,10/15,10/18,10/24,10/25,10/28
Venue: Copperview ES
Hawthorne E.S.
Bonneville Jr. High
James E Moss
Edison Elementary School
Popperton Park (W)
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 Metro B
Date: 8/23,9/6,9/13,9/20,9/27,10/4,10/11,10/15,10/18,10/25
Venue: Bonneville Jr. High
Copperview ES
Horizon Elem.
Benson Mill Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 Metro C
Date: 8/23,9/6,9/13,9/15,9/20,9/22,9/27,10/4,10/11,10/18,10/21,10/25
Venue: Benson Mill Park
Bonneville Jr. High
Copperview ES
Hawthorne E.S.
Horizon Elem.
James E Moss
Popperton Park (W)
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 Metro D
Date: 8/23,8/26,9/6,9/13,9/20,9/27,10/4,10/9,10/11,10/18,10/22,10/25
Venue: Bonneville Jr. High
Copperview ES
Hawthorne E.S.
Willow Creek Park, Park City
Horizon Elem.
Truman Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 Metro E
Date: 8/23,8/27,9/6,9/13,9/20,9/27,10/4,10/7,10/11,10/18,10/21,10/25
Venue: Copperview ES
Deseret Peak Complex
Horizon Elem.
Willow Creek Park, Park City
Fox Hills
Truman Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 Metro F
Date: 8/23,8/25,9/5,9/6,9/12,9/13,9/18,9/20,9/27,10/4,10/11,10/18,10/24,10/25,10/27
Venue: Bonneville Jr. High
District detention Basin
Copperview ES
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 South A
Date: 8/22,8/23,9/4,9/6,9/13,9/20,9/27,9/30,10/4,10/6,10/10,10/11,10/13,10/14,10/22,10/24,10/25,10/27
Venue: Lehi Jr. School
Freedom Elem.
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Sertoma Park
Cobblestone
Harvest Elementary
Mesquite Park
Spring Lake Elementary
Geneva Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 South B
Date: 8/23,9/2,9/5,9/6,9/12,9/13,9/17,9/20,9/27,10/4,10/8,10/10,10/11,10/14,10/21,10/25,10/27
Venue: Foothills Elementary (Salem)
Lehi Jr. School
Spring Lake Elementary
Westridge Elementary
Freedom Elem.
North Lake Park
Cobblestone
Jordan Narrows (Taggart Pit)
JR Smith Elementary
Sertoma Park
Geneva Elementary
Fox Field
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 South C
Date: 8/23,8/26,8/27,9/3,9/6,9/10,9/13,9/19,9/20,9/23,9/27,10/2,10/4,10/11,10/15,10/18,10/22,10/25
Venue: Jordan Narrows (Taggart Pit)
Lehi Jr. School
Old Mill ES
Harvest Elementary
Freedom Elem.
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 North A
Date: 8/20,8/23,8/25,9/6,9/12,9/13,9/15,9/20,9/22,9/26,9/27,9/29,10/4,10/6,10/7,10/11,10/13,10/15,10/18,10/20,10/25,10/28
Venue: Angel Street (Tournament)
Elk Ridge (N Logan)
Forza FC Soccer Complex
Bus Park
McCall Park
Angel Street Complex
Cornerstone Park
Millennium Pk (Harrisville)
Tolman Memorial Park
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 North B
Date: 8/19,8/20,8/23,9/3,9/5,9/6,9/8,9/13,9/19,9/20,9/22,9/26,9/27,10/2,10/3,10/4,10/6,10/7,10/9,10/10,10/11,10/17,10/18,10/20,10/21,10/25,11/1
Venue: Angel Street (Tournament)
Ellison Park
Millennium Pk (Harrisville)
Weber County Fairgrounds
Angel Street Complex
Bunderson Elementary
Ellison Tournament Park
Forza FC Soccer Complex
Columbia Elementary School (kaysville)
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 North C
Date: 8/23,9/4,9/6,9/8,9/10,9/13,9/17,9/20,9/24,9/27,10/1,10/4,10/6,10/8,10/11,10/18,10/20,10/22,10/23,10/25,10/29,10/30
Venue: Weber County Fairgrounds
Ellison Tournament Park
Forza FC Soccer Complex
Tolman Memorial Park
Angel Street Complex
Vae View
Ellison Park
McCall Park
Wadman Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 North D
Date: 8/22,8/23,9/4,9/5,9/6,9/10,9/12,9/13,9/19,9/20,9/27,10/2,10/3,10/4,10/7,10/9,10/10,10/11,10/14,10/18,10/22,10/24,10/25,10/28
Venue: Angel Street (Tournament)
Weber County Fairgrounds
Angel Street Complex
Bunderson Elementary
McCall Park
Bus Park
Forza FC Soccer Complex
Kent Smith Park
Wadman Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 North E
Date: 8/23,9/6,9/10,9/13,9/20,9/25,9/26,9/27,10/2,10/4,10/10,10/11,10/18,10/25,10/28,10/29,11/1
Venue: Roosevelt Jr.
Bunderson Elementary
Millennium Pk (Harrisville)
Vae View
Ellison Park
Bus Park
Forza FC Soccer Complex
Tolman Memorial Park
Angel Street Complex
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Metro A
Date: 8/23,9/6,9/10,9/13,9/20,9/25,9/27,10/2,10/4,10/7,10/8,10/11,10/14,10/18,10/22,10/25
Venue: Edison Elementary School
Lone Peak Park (sandy)
Oquirrh Shadow Park
Bonneville Jr. High
Hidden Village
James E Moss
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Metro B
Date: 8/22,8/23,8/27,9/3,9/5,9/6,9/9,9/12,9/13,9/16,9/18,9/19,9/20,9/24,10/2,10/3,10/4,10/8,10/11,10/15,10/18,10/22,10/23,10/25,10/29,10/30,11/12
Venue: Lone Peak Park (sandy)
Trailside Elementary
Jackson Elementary
Jefferson Jr. High
Uintah ES
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Metro C
Date: 8/23,8/27,9/3,9/6,9/10,9/13,9/20,9/24,9/27,10/4,10/8,10/11,10/15,10/18,10/25,10/29
Venue: Bonneville Jr. High
Hidden Village
Oquirrh Shadow Park
Deseret Peak Complex
Truman Elementary
James E Moss
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Metro D
Date: 8/23,9/6,9/13,9/20,9/27,10/4,10/11,10/17,10/18,10/25,11/1
Venue: Lone Peak Park (sandy)
Trailside Elementary
Truman Elementary
Jefferson Jr. High
District 1 TBD
District detention Basin
Valley Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Metro E
Date: 8/23,9/6,9/13,9/19,9/20,9/27,10/1,10/4,10/10,10/11,10/13,10/20,10/22,10/25,11/1
Venue: Hidden Village
Jackson Elementary
Lone Peak Park (sandy)
Deseret Peak Complex
Trailside Elementary
Park City Sports Complex
Truman Elementary
Forza FC Soccer Complex
Valley Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Metro F
Date: 8/22,8/23,8/27,9/6,9/13,9/20,10/2,10/4,10/11,10/18,10/25,10/30
Venue: Lone Peak Park (sandy)
Olympus Jr. High
Benson Mill Park
District detention Basin
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 South A
Date: 8/22,8/23,8/25,8/27,9/2,9/3,9/6,9/9,9/13,9/15,9/16,9/19,9/20,9/22,9/24,9/26,9/27,10/2,10/3,10/4,10/7,10/11,10/13,10/14,10/22,10/25,10/28
Venue: Lehi Jr. School
Mesquite Park
Thunder Ridge
IHC Fields
Deerfield Elementary
Spanish Fork Sports Park
Wilson ES
Cobblestone
Smooth Canyon
Jordan Narrows (Taggart Pit)
North Lake Park
Salem Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 South B
Date: 8/23,8/25,8/26,9/2,9/6,9/8,9/13,9/16,9/20,9/27,10/1,10/4,10/6,10/11,10/23,10/25
Venue: Cobblestone
Deerfield Elementary
Vista Heights Jr. High
Lehi Jr. School
Salem Soccer Complex
IHC Fields
Sertoma Park
North Lake Park
East Meadows E.S.
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Spanish Fork Sports Park
Geneva Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 South C
Date: 8/23,9/6,9/13,9/16,9/20,9/27,10/4,10/8,10/11,10/21,10/22,10/24,10/25
Venue: Cobblestone
Lehi Jr. School
Mesquite Park
Spanish Fork Sports Park
Deerfield Elementary
Geneva Elementary
Thunder Ridge
East Meadows E.S.
IHC Fields
Brackets: All Brackets

Girls Under 9 North A
Date: 8/23,8/28,9/4,9/6,9/12,9/13,9/17,9/18,9/20,9/25,9/29,9/30,10/4,10/8,10/11,10/13,10/18,10/20,10/23,10/25
Venue: Clear Creek Park
Millennium Park
Angel Street Complex
Ellison Park
Bus Park
Vae View
Brackets: All Brackets

Girls Under 9 North B
Date: 8/23,9/5,9/6,9/11,9/13,9/15,9/19,9/20,9/24,9/25,9/27,10/2,10/4,10/7,10/10,10/11,10/13,10/16,10/18,10/25,10/29
Venue: Millennium Park
Angel Street Complex
Forza FC Soccer Complex
Vae View
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 9 Metro A
Date: 8/23,8/25,9/6,9/13,9/20,9/25,9/27,9/29,10/4,10/7,10/11,10/18,10/22,10/25,10/28
Venue: Bonneville Jr. High
Copperview ES
Horizon Elem.
Willow Creek Park, Park City
Hawthorne E.S.
Popperton Park (W)
Brackets: All Brackets

Girls Under 9 Metro B
Date: 8/23,9/6,9/10,9/13,9/20,9/22,9/27,10/4,10/7,10/8,10/11,10/14,10/15,10/22,10/24,10/25,10/27
Venue: District detention Basin
Horizon Elem.
Benson Mill Park
Bonneville Jr. High
Copperview ES
Hawthorne E.S.
Willow Creek Park, Park City
Popperton Park (W)
Brackets: All Brackets

Girls Under 9 South A
Date: 8/23,8/27,8/28,9/4,9/6,9/11,9/13,9/20,9/22,9/25,9/27,10/2,10/4,10/11,10/14,10/23,10/25,10/27
Venue: Cemetery Field
Harvest Elementary
JR Smith Elementary
Vernal middle school
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Cobblestone
Lehi Jr. School
Reagan Academy
North Lake Park
Old Mill ES
Brackets: All Brackets

Girls Under 9 South B
Date: 8/23,9/5,9/6,9/10,9/12,9/13,9/20,9/23,9/26,9/27,10/1,10/4,10/7,10/8,10/11,10/17,10/18,10/25
Venue: Jordan Narrows (Taggart Pit)
Westridge Elementary
Fox Field
North Lake Park
Cemetery Field
Freedom Elem.
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 North A
Date: 8/20,8/25,9/5,9/6,9/12,9/13,9/15,9/17,9/20,9/25,9/26,9/27,9/29,10/1,10/4,10/8,10/10,10/11,10/13,10/15,10/17,10/18,10/20,10/22,10/25,10/27
Venue: Angel Street (Tournament)
Ellison Park
Forza FC Soccer Complex
Cedar Ridge ES
Bus Park
Angel Street Complex
Ellison Tournament Park
Vae View
McCall Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 North B
Date: 8/19,8/23,8/26,9/2,9/4,9/5,9/6,9/8,9/9,9/10,9/13,9/15,9/16,9/20,9/23,9/24,9/26,9/27,10/1,10/3,10/4,10/6,10/9,10/10,10/11,10/15,10/18,10/20,10/21,10/22,10/23,10/24,10/25,10/28
Venue: Ellison Park
Bunderson Elementary
Clear Creek Park
Kent Smith Park
Slaterville Park
Cornerstone Park
Angel Street Complex
Forza FC Soccer Complex
McCall Park
Heritage Park (NIbley)
Millennium Pk (Harrisville)
Vae View
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 North C
Date: 9/2,9/6,9/9,9/13,9/16,9/20,9/22,9/24,9/25,9/27,10/2,10/3,10/4,10/9,10/11,10/14,10/21,10/29
Venue: Angel Street Complex
Ellison Park
Forza FC Soccer Complex
Bus Park
Ellison Tournament Park
Mueller Park
Columbia Elementary School (kaysville)
Vae View
Wadman Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 North C Pre Season
Date: 8/23,9/4,9/9
Venue: Forza FC Soccer Complex
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 Metro A
Date: 8/22,9/5,9/6,9/11,9/12,9/13,9/17,9/20,9/24,9/27,10/4,10/8,10/11,10/15,10/18,10/25,10/30
Venue: Hidden Village
Lone Peak Park (sandy)
Uintah ES
Benson Mill Park
Bonneville Jr. High
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 Metro B
Date: 8/22,8/23,9/5,9/6,9/13,9/20,9/24,9/27,10/6,10/10,10/11,10/13,10/14,10/18,10/25
Venue: Bonneville Jr. High
Benson Mill Park
Uintah ES
District detention Basin
Ellison Park
Not In Use
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 Metro C
Date: 8/23,8/28,8/30,9/4,9/5,9/6,9/12,9/13,9/17,9/19,9/20,9/22,9/25,9/27,10/1,10/4,10/8,10/10,10/11,10/18,10/22,10/25
Venue: Lone Peak Park (sandy)
Trailside Elementary
Hidden Village
Monte Vista
Benson Mill Park
Southwood Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 South A
Date: 8/23,8/27,9/3,9/6,9/13,9/18,9/20,9/23,9/27,9/30,10/2,10/4,10/11,10/21,10/22,10/25
Venue: Cemetery Field
Deerfield Elementary
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Smooth Canyon
Salem Soccer Complex
Lehi Jr. School
Holdaway Park
Art Dye
Spanish Fork Sports Park
North Lake Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 South B
Date: 8/23,8/26,9/2,9/6,9/8,9/13,9/19,9/20,9/27,10/2,10/4,10/7,10/11,10/14,10/21,10/24,10/25,10/28
Venue: Cemetery Field
Lehi Jr. School
Spanish Fork Sports Park
Salem Soccer Complex
Deerfield Elementary
Cobblestone
Brackets: All Brackets

Girls Provisional U15
Date: 9/6,9/13,9/15,9/19,9/20,9/22,9/27,9/29,10/2,10/4,10/6,10/11,10/13,10/18,10/20,10/21,10/22,10/23,10/25,10/27,10/30,11/1
Venue: Bellview Elem.
Galena Hills Park
Rosecrest
Forza FC Soccer Complex
Hyrum Soccer Complex
Jordan Ridge Park
Lone Peak Park (sandy)
Crescent MS
Summit Academy JH
Majestic Elementary (West Jordan)
Woodward (Woody)
Ellison Park
Falcon Park
Ellison Tournament Park
Fairfield Jr.
Brackets: All Brackets

Girls Provisional U16
Date: 9/6,9/13,9/16,9/18,9/20,9/22,9/23,9/27,9/29,9/30,10/2,10/4,10/7,10/9,10/10,10/11,10/13,10/18,10/20,10/21,10/25,10/27,11/1,11/8,11/15
Venue: Highland Park
James E Moss
Weber County Fairgrounds
Bellview Elem.
Blackhawk
Brigham City Sports Complex
Forza FC Soccer Complex
Bonneville Jr. High
Summit Academy JH
Thunder Ridge
Galena Hills Park
Hyrum Soccer Complex
Falcon Park
Utah School of Deaf & Blind
Bennion Jr. High
Lone Peak Park (sandy)
Centerville Jr. High
Brackets: All Brackets

Girls Provisional U17/18
Date: 9/6,9/8,9/9,9/13,9/15,9/16,9/17,9/18,9/20,9/22,9/23,9/25,9/27,9/29,9/30,10/1,10/2,10/4,10/6,10/7,10/8,10/9,10/11,10/13,10/14,10/15,10/20,10/21,10/22,10/23,10/25,10/27,10/28,10/30,11/1
Venue: Highland Park
Utah School of Deaf & Blind
Spanish Fork Sports Park
Jordan Ridge Park
Storm Mountain
Falcon Park
American Fork Jr
Deseret Peak Complex
Forza FC Soccer Complex
James E Moss
Lone Peak Park (sandy)
Flat Iron Mesa Park
Healey Park
Majestic Elementary (West Jordan)
Bellview Elem.
Brackets: All Brackets