Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
06 Boys Premier Orange
Date: 8/23,8/24,8/26,8/27,8/29,8/30,8/31,9/7,9/8,9/10,9/13,9/14,9/17,9/19,9/21,9/24,9/26,9/27,9/28,9/30,10/1,10/5,10/6,10/8,10/10,10/13,10/14,10/15,10/19,10/26
Venue: Bluffdale Park
Old Mill ES
Weber County Fairgrounds
Riverside Elem WJ
DATC
Eastmont Middle
Forza FC Soccer Complex
Veterans Memorial Fields
Ron Claire Park
Abbie Court Park
Jordan Ridge Park
Meadow Elementary
Angel Street Complex
Cobblestone
Buttercup Park
Brackets: All Brackets

06 Boys Premier Purple
Date: 8/23,8/26,8/27,8/30,8/31,9/6,9/7,9/10,9/12,9/13,9/16,9/17,9/19,9/20,9/21,9/24,9/27,9/29,9/30,10/1,10/3,10/8,10/12,10/13,10/15,10/18
Venue: Bonneville Jr. High
Elk Ridge M.S.
Ellison Park
Angel Street Complex
Timberline Jr. High
Glendale MS
Spanish Fork Sports Park
IHC Fields
Eastmont Middle
Alta Canyon
North Lake Park
DATC
Elk Ridge (N Logan)
Brackets: All Brackets

06 Boys Division 1
Date: 8/23,8/27,9/7,9/10,9/14,9/16,9/17,9/24,9/28,10/1,10/3,10/5,10/8,10/10,10/12,10/15,10/18,10/25
Venue: Riverside Elem WJ
Bluffdale Park
Ellison Park
Sertoma Park
Angel Street Complex
Eastmont Middle
IHC Fields
Alta Canyon
Buttercup Park
Southwood Park
Hidden Village
Brackets: All Brackets

06 Boys North A
Date: 8/25,8/27,9/8,9/10,9/15,9/17,9/20,9/22,9/24,9/29,9/30,10/1,10/6,10/8,10/10,10/13,10/15,10/17,10/24
Venue: Angel Street Complex
Ellison Park
McCall Park
Millennium Pk (Harrisville)
Legacy Events Center
Forza FC Soccer Complex
Kent Smith Park
Brackets: All Brackets

06 Boys North B
Date: 8/26,8/27,8/29,9/7,9/8,9/10,9/13,9/17,9/24,9/30,10/1,10/3,10/4,10/5,10/8,10/11,10/15
Venue: Ellison Park
Elk Ridge (N Logan)
Millcreek Jr High
Wadman Soccer Complex
Island View Park
McCall Park
Pioneer Park
Bunderson Elementary
Brackets: All Brackets

06 Boys North C
Date: 8/26,8/27,9/7,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,10/1,10/7,10/8,10/10,10/11,10/12,10/14,10/15,10/18
Venue: Forza FC Soccer Complex
Millennium Pk (Harrisville)
Wadman Soccer Complex
Millcreek Jr High
Syracuse Jr. High
Weber County Fairgrounds
Ellison Park
Pioneer Park
McCall Park
Mills Park
Brackets: All Brackets

06 Boys Metro A
Date: 8/25,8/27,9/1,9/6,9/10,9/12,9/17,9/22,9/24,9/29,10/1,10/5,10/6,10/8,10/15
Venue: Bluffdale Park
Glendale MS
Monarch Meadows Park
St. Vincent de Paul School
Eastmont Middle
Southwood Park
Alta Canyon
Jordan Ridge Park
Ecker Hill Middle
West Lake Jr. High
Pioneer Elementary
Buttercup Park
Trailside Park
Brackets: All Brackets

06 Boys Metro B
Date: 8/20,8/22,8/27,8/29,9/8,9/10,9/12,9/16,9/17,9/24,10/1,10/3,10/5,10/8,10/10,10/13,10/15,10/17,10/26,10/29
Venue: Butler M.S.
Bonneville Jr. High
Benson Mill Park
Riverside Elem WJ
Deseret Peak Complex
Eastmont Middle
Trailside Park
James E Moss
West Lake Jr. High
Mountview Park -West
Buttercup Park
Pioneer Elementary
Brackets: All Brackets

06 Boys Metro C
Date: 8/24,8/25,8/27,8/31,9/9,9/10,9/15,9/17,9/23,9/24,9/28,10/1,10/4,10/8,10/12,10/15
Venue: Eastmont Middle
Bluffdale Park
Bennion Jr. High
Benson Mill Park
Butler M.S.
Buttercup Park
Mountview Park -West
Alta Canyon
Monarch Meadows Park
Trailside Park
Brackets: All Brackets

06 Boys Metro D
Date: 8/27,9/6,9/10,9/13,9/17,9/20,9/24,10/1,10/7,10/8,10/13,10/15,10/29
Venue: Buttercup Park
USA United Soccer Center
West Lake Jr. High
Bonneville Jr. High
Deseret Peak Complex
Southwood Park
Eastmont Middle
Trailside Park
Alta Canyon
Olympus Jr. High
Brackets: All Brackets

06 Boys Metro E
Date: 8/20,8/22,8/23,8/27,9/10,9/12,9/17,9/24,10/1,10/3,10/8,10/13,10/15,10/17
Venue: Buttercup Park
Elk Ridge M.S.
Northwest Intermediate
Rowland Hall Steiner Complex
Union MS
Alta Canyon
Brackets: All Brackets

06 Boys South A
Date: 8/24,8/25,8/27,8/30,8/31,9/1,9/8,9/10,9/15,9/17,9/24,9/28,10/1,10/3,10/8,10/11,10/15
Venue: Smooth Canyon
Mapleton Elementary
Timberline Jr. High
IHC Fields
Deerfield Elementary
Spanish Fork Sports Park
Mesquite Park
Old Mill ES
Maple Ridge
Lakeside Sports Complex
Salem Soccer Complex
Geneva Elementary
Brackets: All Brackets

06 Boys South B
Date: 8/27,8/29,9/7,9/10,9/12,9/13,9/17,9/19,9/20,9/24,9/26,9/29,10/1,10/6,10/8,10/10,10/15
Venue: Grandview Park (Provo)
Lehi Elementary
Maple Ridge
JR Smith Elementary
Mapleton Elementary
Old Mill ES
Meadow Elementary
Mesquite Park
Salem Soccer Complex
North Lake Park
Smooth Canyon
Beacon Hill Park
Brackets: All Brackets

06 Boys South C
Date: 8/22,8/26,8/27,8/29,8/30,9/10,9/17,9/24,9/27,10/1,10/4,10/6,10/7,10/8,10/14,10/15
Venue: North Lake Park
Sertoma Park
Maple Ridge
Old Mill ES
Spanish Fork Sports Park
Vista Heights Jr. High
Hindley Park
Abbie Court Park
Smooth Canyon
Deerfield Elementary
Salem Soccer Complex
Brackets: All Brackets

05 Boys Premier Black
Date: 8/20,8/24,8/27,9/8,9/10,9/14,9/15,9/17,9/21,9/24,9/29,9/30,10/1,10/4,10/5,10/6,10/8,10/13,10/15,10/17
Venue: Bonneville Jr. High
Elk Ridge M.S.
Timberline Jr. High
Ellison Park
Smooth Canyon
Forza FC Soccer Complex
North Lake Park
Eastmont Middle
Alta Canyon
Brackets: All Brackets

05 Boys Premier Silver
Date: 8/20,8/22,8/24,8/27,9/7,9/10,9/14,9/17,9/24,9/27,10/1,10/5,10/6,10/8,10/12,10/15,10/27
Venue: Buttercup Park
Blackridge Elementary
Ellison Park
McCall Park
Timberline Jr. High
Glendale MS
IHC Fields
Meadow Elementary
Elk Ridge (N Logan)
Alta Canyon
Bluffdale Park
Brackets: All Brackets

05 Boys Division 1
Date: 8/20,8/24,8/25,8/27,9/7,9/10,9/15,9/17,9/22,9/24,9/28,10/1,10/4,10/5,10/6,10/8,10/11,10/14,10/15,10/29
Venue: Maple Ridge
Ron Claire Park
Riverside Elem WJ
Millennium Pk (Harrisville)
Salem Soccer Complex
Spanish Fork Sports Park
Veterans Memorial Fields
James E Moss
Bluffdale Park
Elk Ridge (N Logan)
Blackridge Elementary
DATC
Big Hollow Park
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

05 Boys North A
Date: 8/23,8/27,8/29,8/31,9/10,9/12,9/15,9/16,9/17,9/19,9/24,9/26,10/1,10/3,10/8,10/11,10/13,10/14,10/15,10/24,10/29
Venue: Legacy Events Center
Elk Ridge (N Logan)
Forza FC Soccer Complex
Millennium Pk (Harrisville)
Angel Street Complex
Syracuse Jr. High
Weber County Fairgrounds
Millcreek Jr High
Pioneer Park
Bunderson Elementary
Brackets: All Brackets

05 Boys North B
Date: 8/20,8/22,8/24,8/26,8/27,9/9,9/10,9/16,9/17,9/21,9/23,9/24,9/28,9/30,10/1,10/5,10/6,10/7,10/8,10/10,10/11,10/12,10/14,10/15,10/27
Venue: Forza FC Soccer Complex
Weber County Fairgrounds
Millennium Pk (Harrisville)
Legacy Events Center
Angel Street Complex
Ellison Park
McCall Park
DATC
Kent Smith Park
Vae View
Brackets: All Brackets

05 Boys North C
Date: 8/23,8/27,8/30,9/6,9/10,9/13,9/17,9/20,9/27,10/1,10/4,10/8,10/13,10/14,10/15,10/17,10/18,10/24,10/25
Venue: Angel Street Complex
Millcreek Jr High
Ellison Park
Wadman Soccer Complex
Weber County Fairgrounds
Syracuse Jr. High
Millennium Pk (Harrisville)
Brackets: All Brackets

05 Boys North D Preseason
Date: 8/19,8/23
Venue: Forza FC Soccer Complex
Heritage Park (NIbley)
McCall Park
Brackets: All Brackets

05 Boys North D
Date: 8/26,8/27,9/6,9/9,9/10,9/15,9/16,9/17,9/19,9/26,10/1,10/6,10/7,10/8,10/11,10/13,10/14,10/15
Venue: Ellison Park
Forza FC Soccer Complex
Millcreek Jr High
Kent Smith Park
Heritage Park (NIbley)
Mendon Square
McCall Park
Brackets: All Brackets

05 Boys North E
Date: 8/24,8/27,8/30,8/31,9/7,9/10,9/14,9/17,9/19,9/21,9/24,9/26,9/28,10/1,10/5,10/8,10/12,10/13,10/15,10/17
Venue: Emma Russel
Millcreek Jr High
Heritage Park (NIbley)
Ron Claire Park
Syracuse Jr. High
Wadman Soccer Complex
Angel Street Complex
McCall Park
Millennium Pk (Harrisville)
Lions Club Park
Brackets: All Brackets

05 Boys Metro A
Date: 8/22,8/23,8/27,9/10,9/13,9/14,9/16,9/17,9/19,9/24,10/1,10/4,10/8,10/11,10/15
Venue: Longview Elem
Deseret Peak Complex
Eastmont Middle
Olympus Jr. High
Bonneville Jr. High
Butler M.S.
Buttercup Park
Alta Canyon
Ecker Hill Middle
Brackets: All Brackets

05 Boys Metro B
Date: 8/23,8/27,9/10,9/17,9/19,9/24,9/26,9/29,10/1,10/3,10/8,10/10,10/15,10/19
Venue: Blackridge Elementary
Bonneville Jr. High
Benson Mill Park
Glendale MS
Buttercup Park
Riverside Elem WJ
Oquirrh Shadow Park
Monarch Meadows Park
Alta Canyon
Northwest Intermediate
Brackets: All Brackets

05 Boys Metro C
Date: 8/23,8/27,8/30,9/6,9/10,9/14,9/17,9/20,9/21,9/22,9/24,9/27,9/29,9/30,10/1,10/3,10/8,10/10,10/11,10/15,10/17,10/18
Venue: Blackridge Elementary
Glendale MS
Jordan Ridge Park
Eastmont Middle
Taylorsville E.S.
Trailside Park
Longview Elem
Alta Canyon
Oquirrh Shadow Park
Bennion Jr. High
Monarch Meadows Park
Mountview Park -West
Ecker Hill Middle
Brackets: All Brackets

05 Boys Metro D
Date: 8/27,9/8,9/10,9/15,9/16,9/17,9/22,9/24,10/1,10/6,10/8,10/15,10/18,10/27
Venue: Bonneville Jr. High
Eastmont Middle
Elk Ridge M.S.
James E Moss
Blackridge Elementary
Union MS
Alta Canyon
Benson Mill Park
USA United Soccer Center
Brackets: All Brackets

05 Boys Metro E Preseason
Date: 8/23,8/24
Venue: Jordan Ridge Park
Blackridge Elementary
Heartland Elementary
Brackets: All Brackets

05 Boys Metro E
Date: 8/27,8/29,9/7,9/10,9/12,9/17,9/20,9/24,10/1,10/3,10/4,10/8,10/11,10/14,10/15
Venue: Hunter Park
West Lake Jr. High
Pioneer Elementary
Jordan Ridge Park
Longview Elem
Blackridge Elementary
Butler M.S.
Brackets: All Brackets

05 Boys South A
Date: 8/22,8/24,8/27,8/29,8/30,9/10,9/12,9/13,9/14,9/17,9/20,9/24,9/29,10/1,10/4,10/8,10/10,10/13,10/15,10/17
Venue: Deerfield Elementary
Hindley Park
IHC Fields
Sertoma Park
Old Mill ES
Spanish Fork Sports Park
Maple Ridge
Mesquite Park
North Lake Park
Veterans Memorial Fields
Smooth Canyon
Meadow Elementary
Salem Soccer Complex
Big Hollow Park
Brackets: All Brackets

05 Boys South B
Date: 8/27,9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/6,10/8,10/14,10/15,10/18
Venue: Abbie Court Park
Meadow Elementary
Old Mill ES
Salem Soccer Complex
Grandview Park (Provo)
JR Smith Elementary
Lehi Elementary
Mesquite Park
North Lake Park
Smooth Canyon
Veterans Memorial Fields
Maple Ridge
Big Hollow Park
Brackets: All Brackets

05 Boys South C
Date: 8/25,8/27,9/1,9/8,9/10,9/15,9/17,9/20,9/22,9/24,9/27,9/29,10/1,10/4,10/8,10/10
Venue: Smooth Canyon
Lakeside Sports Complex
Grandview Park (Provo)
Not in USE
Brackets: All Brackets

04 Boys Premier
Date: 8/20,8/22,8/23,8/25,8/26,8/27,8/29,8/30,9/6,9/7,9/10,9/12,9/13,9/17,9/19,9/20,9/24,9/26,9/27,9/28,10/1,10/4,10/5,10/8,10/10,10/11,10/12,10/13,10/15,10/17,10/18,10/25,10/27
Venue: Green Acres/Orton Park
Mueller Park
Storm Mountain
Angel Street Complex
West Jordan Complex
Meadow Elementary
Ponds Park
RAC
Eastmont Middle
Germania park
Fairmont Park
Roy West Park
IHC Fields
Bluffdale Park
West High School
Grant Elementary
Weber County Fairgrounds
Rosecrest
Midvalley E.S.
Forza FC Soccer Complex
Brackets: All Brackets

04 Boys D1
Date: 8/22,8/23,8/27,8/29,9/1,9/8,9/9,9/10,9/12,9/14,9/15,9/17,9/19,9/21,9/24,9/26,9/28,10/1,10/3,10/7,10/8,10/10,10/11,10/12,10/13,10/15,10/17,10/18,10/20,10/24,10/25,10/26,10/29
Venue: Lone Peak Park (sandy)
Syracuse Jr. High
Bluffdale Park
Ira Allen Field
Riverside Elem WJ
Elk Ridge (N Logan)
Smooth Canyon
Ellison Park
Flat Iron Mesa Park
Olympic Park
Fairmont Park
Grandview Park (Provo)
North Lake Park
Spanish Fork Sports Park
G Hillman Recreation Complex
Mountain Ridge Jr High
Crescent MS
Willow Creek Park, Sandy
Monarch Meadows Park
Falcon Park
Brackets: All Brackets

04 Boys D2
Date: 8/22,8/23,8/25,8/27,9/6,9/10,9/12,9/17,9/19,9/22,9/24,9/26,9/28,9/30,10/1,10/3,10/5,10/7,10/8,10/10,10/11,10/12,10/15,10/17,10/18,10/25
Venue: Angel Street Complex
South Field Park
Elk Ridge M.S.
IHC Fields
Mueller Park
Ponds Park
Syracuse Jr. High
Legacy Events Center
Park City Sports Complex
Bountiful Jr. High
Sertoma Park
Palisade
Brackets: All Brackets

04 Boys North A
Date: 8/27,9/10,9/12,9/17,9/19,9/26,9/27,9/28,9/29,9/30,10/1,10/4,10/5,10/6,10/8,10/10,10/14,10/15,10/18,10/26
Venue: Cedar Ridge ES
Mountain View (Woods Cross)
Ponds Park
Roy West Park
Blackhawk
Centennial Park (Perry)
Uintah Elementary
Ellison Park
Syr Arts Acad
Brackets: All Brackets

04 Boys North B
Date: 8/20,8/22,8/24,8/26,8/27,9/6,9/9,9/10,9/16,9/17,9/21,9/24,9/28,9/30,10/1,10/3,10/5,10/6,10/7,10/8,10/10,10/11,10/14,10/15,10/17,10/19
Venue: Bountiful Jr. High
Weber County Fairgrounds
Centennial Park (Perry)
Legacy Events Center
Angel Street Complex
Kent Smith Park
Mountain View (N. OGDEN)
Spring Creek
Young Ward College Ward
Ellison Park
Forza FC Soccer Complex
Mount Ogden Park
Brackets: All Brackets

04 Boys North C
Date: 8/26,8/27,9/10,9/17,9/24,10/1,10/5,10/6,10/7,10/8,10/13,10/15,10/25
Venue: Elk Ridge (N Logan)
Kanesville Elementary School
Mountain View (Woods Cross)
Mueller Park
Ponds Park
Syracuse Jr. High
Centerville Park
Roy West Park
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

04 Boys North D
Date: 8/20,8/22,8/27,8/29,9/10,9/12,9/17,10/1,10/3,10/5,10/8,10/10,10/11,10/15,10/17,10/25,10/27,10/29
Venue: Blackhawk
Elk Ridge (N Logan)
Kent Smith Park
Furniss Doxey Elementary
Centennial Park (Perry)
Brackets: All Brackets

04 Boys Metro A
Date: 8/23,8/27,9/6,9/8,9/10,9/12,9/13,9/15,9/17,9/20,9/22,9/24,9/27,10/1,10/3,10/4,10/8,10/11,10/14,10/15,10/25
Venue: Stansbury HS
Crescent MS
West High School
Fairmont Park
Olympus Jr. High
Pioneer Elementary
Park City Sports Complex
Rosecrest
Falcon Park
Tooele High School
West Lake Jr. High
Monarch Meadows Park
Wasatch Jr. High
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

04 Boys Metro B
Date: 8/22,8/24,8/25,8/27,8/29,9/10,9/12,9/15,9/17,9/24,10/1,10/7,10/8,10/12,10/15
Venue: Midvalley E.S.
Monarch Meadows Park
Willow Creek Park, Sandy
Crescent MS
Union MS
Canyonview Park
Elk Ridge M.S.
Germania park
Butler M.S.
Willow Pond
Brackets: All Brackets

04 Boys Metro C
Date: 8/27,9/1,9/7,9/10,9/14,9/17,9/21,9/24,9/28,10/1,10/8,10/12,10/14,10/15,10/26,10/29
Venue: Canyonview Park
Crescent MS
Fairmont Park
Germania park
West Lake Jr. High
Pioneer Elementary
West High School
Smith Fields
Stansbury HS
Willow Creek Park, Sandy
Butler M.S.
Monarch Meadows Park
Rosamond Elementary
Tooele High School
Brackets: All Brackets

04 Boys Metro D
Date: 8/27,9/7,9/10,9/12,9/13,9/17,9/19,9/24,9/26,10/1,10/8,10/10,10/11,10/15,10/17,10/26
Venue: Bennion Jr. High
Smith Fields
West High School
Galena Hills Park
Deseret Peak Complex
Pioneer Elementary
Brackets: All Brackets

04 Boys South A
Date: 8/22,8/24,8/26,8/27,8/29,9/7,9/10,9/12,9/17,9/19,9/24,9/26,10/1,10/3,10/6,10/8,10/10,10/13
Venue: Lakeside Sports Complex
Mesquite Park
Mountain Ridge Jr High
Olympic Park
G Hillman Recreation Complex
Sertoma Park
Healey Park
Meadow Elementary
Spanish Fork Sports Park
American Fork Jr
Timberline Jr. High
Vista Heights Jr. High
North Lake Park
Ira Allen Field
Salem Soccer Complex
Brackets: All Brackets

04 Boys South B
Date: 8/26,8/27,9/7,9/8,9/9,9/10,9/16,9/17,9/21,9/22,9/23,9/24,9/26,9/27,9/28,9/30,10/1,10/5,10/7,10/8,10/12,10/15
Venue: Aspen Elementary
Canyon Elementary School
Lakeside Sports Complex
G Hillman Recreation Complex
Vista Heights Jr. High
Salem Soccer Complex
Spanish Fork Sports Park
Olympic Park
Mapleton Elementary
North Lake Park
Brackets: All Brackets

03 Boys Premier 1
Date: 8/20,8/24,8/25,8/27,8/31,9/7,9/10,9/14,9/17,9/24,9/27,9/28,10/1,10/4,10/5,10/8,10/10,10/11,10/15
Venue: White City Bear Park
RAC
Elk Ridge M.S.
Eastmont Middle
Green Acres/Orton Park
West Jordan Complex
Midvalley E.S.
Columbia Elementary (westj)
Fairmont Park
Lone Peak Park (sandy)
Weber County Fairgrounds
Crescent MS
Rosecrest
Bluffdale Park
Brackets: All Brackets

03 Boys Premier 2
Date: 8/23,8/27,9/10,9/14,9/17,9/21,9/24,9/28,10/1,10/3,10/4,10/8,10/10,10/12,10/15,10/17,10/18,10/25
Venue: RAC
Eastmont Middle
Mountain Ridge Jr High
IHC Fields
Midvalley E.S.
Roy West Park
Mueller Park
Smooth Canyon
Forza FC Soccer Complex
Ira Allen Field
Weber County Fairgrounds
Spanish Fork Sports Park
Mapleton Elementary
Mills Park
Brackets: All Brackets

03 Boys D1
Date: 8/20,8/23,8/24,8/27,8/29,8/30,9/6,9/9,9/10,9/13,9/14,9/17,9/19,9/20,9/24,9/27,10/1,10/4,10/8,10/11,10/15,10/17,10/18
Venue: G Hillman Recreation Complex
Weber County Fairgrounds
Willow Pond
Elk Ridge M.S.
IHC Fields
Mountain View (Woods Cross)
West High School
West Jordan Complex
Healey Park
Park City Sports Complex
Roy West Park
Olympic Park
Forza FC Soccer Complex
Bamburger Park
Sertoma Park
Brackets: All Brackets

03 Boys D2
Date: 8/23,8/25,8/27,8/30,9/1,9/8,9/10,9/14,9/15,9/17,9/19,9/22,9/24,9/29,10/1,10/5,10/6,10/8,10/11,10/12,10/13,10/15,10/17,10/25,10/26,10/27,10/29
Venue: Monarch Meadows Park
Angel Street Complex
Centennial Park (Perry)
Kent Smith Park
Fairmont Park
G Hillman Recreation Complex
Rocky Mtn. Middle
Hyrum Soccer Complex
South Field Park
Ellison Park
Elk Ridge (N Logan)
Grandview Park (Provo)
Healey Park
North Lake Park
American Fork Jr
Olympic Park
Tooele High School
Bluffdale Park
Spanish Fork Sports Park
Ponds Park
Stansbury HS
Brackets: All Brackets

03 Boys North A
Date: 8/22,8/27,8/29,9/9,9/10,9/12,9/17,9/24,9/30,10/1,10/3,10/4,10/8,10/13,10/15,10/24,10/25
Venue: Angel Street Complex
Mueller Park
Syracuse Jr. High
Ellison Park
Ogden Prep Academy
Ponds Park
Kanesville Elementary School
Roy West Park
Millcreek Jr High
Angel Street (Tournament)
Brackets: All Brackets

03 Boys North B
Date: 8/26,8/27,8/29,9/10,9/13,9/17,9/19,9/21,9/23,9/24,9/26,9/29,10/1,10/4,10/5,10/8,10/12,10/13,10/15,10/18,10/24,10/29
Venue: Angel Street Complex
Bountiful Jr. High
Centerville Park
Elk Ridge (N Logan)
Spring Creek
Ponds Park
Ellison Park
Hyrum Soccer Complex
Roy West Park
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

03 Boys North C
Date: 8/23,8/26,8/27,9/6,9/8,9/10,9/13,9/17,9/20,9/28,10/1,10/4,10/8,10/12,10/13,10/15,10/25,10/28
Venue: Blackhawk
Centerville Park
Ponds Park
Angel Street Complex
Roy West Park
Ellison Park
Brackets: All Brackets

03 Boys Metro A
Date: 8/27,8/29,9/6,9/10,9/12,9/15,9/16,9/17,9/22,9/23,9/24,9/29,9/30,10/1,10/3,10/7,10/8,10/14,10/15,10/18,10/22,10/24,10/25,10/27,10/29
Venue: Butler M.S.
Fairmont Park
Olympus Jr. High
West High School
Park City High School
Bluffdale Park
Flat Iron Mesa Park
Taylorsville E.S.
West Lake Jr. High
Monarch Meadows Park
Park City Sports Complex
Tooele High School
Crescent MS
Wasatch Jr. High
Willow Creek Park, Sandy
Pioneer Elementary
West Jordan Complex
Rosecrest
Stansbury HS
Brackets: All Brackets

03 Boys Metro B
Date: 8/20,8/22,8/27,8/29,9/6,9/10,9/12,9/13,9/17,9/19,9/22,9/24,9/28,10/1,10/6,10/8,10/15,10/18,10/22
Venue: Union MS
Willow Pond
Hunter Jr High
Bluffdale Park
Highland High School
Riverside Elem WJ
Canyonview Park
Crescent MS
Elk Ridge M.S.
Grant Elementary
Monarch Meadows Park
Willow Creek Park, Sandy
Brackets: All Brackets

03 Boys Metro C
Date: 8/22,8/27,9/9,9/10,9/12,9/17,9/19,9/23,9/24,9/28,10/1,10/5,10/7,10/8,10/13,10/15,10/19,10/22
Venue: Bonneville Jr. High
Deseret Peak Complex
Smith Fields
Flat Iron Mesa Park
Crescent MS
Fairmont Park
Hunter Park
Willow Creek Park, Sandy
Brackets: All Brackets

03 Boys South A
Date: 8/26,8/27,8/31,9/9,9/10,9/12,9/15,9/16,9/17,9/20,9/23,9/24,9/27,9/30,10/1,10/3,10/5,10/7,10/8,10/13,10/14,10/15
Venue: Mesquite Park
South Field Park
Timberline Jr. High
Vista Heights Jr. High
Lakeside Sports Complex
Vernal middle school
Aspen Elementary
Bamburger Park
Healey Park
Mountain Ridge Jr High
American Fork Jr
Westlake High School
Brackets: All Brackets

03 Boys South B
Date: 8/22,8/27,8/30,8/31,9/10,9/12,9/16,9/17,9/19,9/24,9/26,10/1,10/8,10/11,10/15
Venue: South Field Park
Vista Heights Jr. High
Canyon Elementary School
Meadow Elementary
G Hillman Recreation Complex
Spanish Fork Sports Park
Mapleton Elementary
Brackets: All Brackets

02 Boys Premier 1
Date: 8/20,8/23,8/27,9/7,9/8,9/10,9/15,9/17,9/20,9/24,9/27,10/1,10/4,10/7,10/8,10/12,10/13,10/15,10/17,10/25
Venue: RAC
Meadow Elementary
Mount Ogden Park
Lone Peak Park (sandy)
White City Bear Park
Weber County Fairgrounds
Monarch Meadows Park
Elk Ridge M.S.
Midvalley E.S.
Storm Mountain
West Jordan Complex
Canyonview Park
Brackets: All Brackets

02 Boys Premier 2
Date: 8/22,8/27,8/29,9/6,9/10,9/14,9/15,9/17,9/19,9/21,9/24,9/28,10/1,10/5,10/6,10/8,10/10,10/15,10/24
Venue: Forza FC Soccer Complex
Fairmont Park
West Lake Jr. High
Lone Peak Park (sandy)
Pioneer Elementary
West Jordan Complex
RAC
Olympic Park
Midvalley E.S.
Willow Creek Park, Park City
Eastmont Middle
North Lake Park
Park City Sports Complex
Rosecrest
Brackets: All Brackets

02 Boys D1
Date: 8/20,8/22,8/25,8/27,8/29,9/8,9/10,9/12,9/14,9/15,9/17,9/19,9/20,9/21,9/22,9/24,9/26,9/28,9/29,10/1,10/3,10/4,10/7,10/8,10/10,10/11,10/13,10/14,10/15,10/17,10/18,10/26,10/28,10/29
Venue: Ponds Park
Ellison Park
Smooth Canyon
Bluffdale Park
Lakeside Sports Complex
Mountain Ridge Jr High
Sertoma Park
Angel Street Complex
Timberline Jr. High
G Hillman Recreation Complex
Rocky Mtn. Middle
Taylorsville E.S.
Cedar Ridge ES
Elk Ridge M.S.
Monarch Meadows Park
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

02 Boys D2
Date: 8/22,8/25,8/27,9/1,9/6,9/8,9/10,9/15,9/16,9/17,9/22,9/24,9/26,9/29,9/30,10/1,10/3,10/6,10/8,10/10,10/11,10/12,10/13,10/15,10/18,10/19,10/24,10/27,10/29
Venue: Mills Park
Roy West Park
Stansbury HS
Brigham City Sports Complex
Eastmont Middle
Palisade
IHC Fields
Elk Ridge (N Logan)
Angel Street Complex
Legacy Events Center
East High School
Lone Peak Park (sandy)
West High School
Meadow Elementary
Forza FC Soccer Complex
Midvalley E.S.
Willow Pond
Ponds Park
Tooele High School
White City Bear Park
Brackets: All Brackets

02 Boys North A
Date: 8/20,8/22,8/23,8/24,8/27,8/29,8/30,8/31,9/6,9/7,9/10,9/12,9/14,9/16,9/17,9/20,9/24,9/26,9/27,9/28,9/29,10/1,10/6,10/8,10/10,10/11,10/15,10/17,10/19
Venue: Mountain View (N. OGDEN)
Angel Street Complex
Ellison Park
Forza FC Soccer Complex
Mountain View (Woods Cross)
Mount Ogden Park
Mills Park
Weber County Fairgrounds
Ponds Park
Centerville Park
Barlow Park
Roy West Park
Brackets: All Brackets

02 Boys North B
Date: 8/20,8/24,8/27,8/31,9/7,9/9,9/10,9/14,9/16,9/17,9/24,9/30,10/1,10/5,10/7,10/8,10/15,10/17,10/18,10/29
Venue: Blackhawk
Mills Park
Green Acres/Orton Park
Emma Russel
Syracuse Jr. High
Ellison Park
Centennial Park (Perry)
Elk Ridge (N Logan)
Kent Smith Park
Brackets: All Brackets

02 Boys Metro A
Date: 8/27,8/30,9/6,9/9,9/10,9/13,9/16,9/17,9/19,9/21,9/22,9/23,9/24,9/26,9/27,9/30,10/1,10/3,10/4,10/7,10/8,10/12,10/14,10/15,10/17,10/18,10/19
Venue: Bennion Jr. High
Butler M.S.
Midvalley E.S.
Rosecrest
Monarch Meadows Park
Columbia Elementary (westj)
Crescent MS
West Jordan Complex
Canyonview Park
Riverside Elem WJ
Olympus Jr. High
Wasatch Jr. High
Flat Iron Mesa Park
Falcon Park
Storm Mountain
Lone Peak Park (sandy)
Brackets: All Brackets

02 Boys Metro B
Date: 8/20,8/22,8/23,8/24,8/27,8/30,9/6,9/10,9/13,9/14,9/17,9/20,9/24,9/30,10/1,10/4,10/5,10/8,10/11,10/12,10/15,10/17,10/25,10/29
Venue: Highland High School
Oakley Rec Complex
Taylorsville E.S.
Smith Fields
Willow Pond
Pioneer Elementary
Columbia Elementary (westj)
East High School
Fairmont Park
Stansbury HS
Midvalley E.S.
Willow Creek Park, Sandy
Tooele High School
Crescent MS
Grant Elementary
West Lake Jr. High
Galena Hills Park
Lone Peak Park (sandy)
West High School
Brackets: All Brackets

02 Boys Metro C
Date: 8/27,9/7,9/10,9/14,9/17,9/21,9/24,9/28,10/1,10/5,10/8,10/11,10/13,10/15
Venue: Rosecrest
Smith Fields
Willow Pond
Galena Hills Park
Columbia Elementary (westj)
Union MS
Olympus Jr. High
Monarch Meadows Park
Wasatch Jr. High
Germania park
Brackets: All Brackets

02 Boys South A
Date: 8/20,8/26,8/27,9/1,9/7,9/9,9/10,9/14,9/17,9/21,9/23,9/24,9/29,9/30,10/1,10/3,10/7,10/8,10/11,10/13,10/14,10/15,10/17,10/18,10/28,10/29
Venue: Community Park/Springville
Grandview Park (Provo)
North Lake Park
Olympic Park
Sertoma Park
G Hillman Recreation Complex
Mesquite Park
Smooth Canyon
Lakeside Sports Complex
Mountain Ridge Jr High
South Field Park
Spanish Fork Sports Park
Lakeridge Jr High
Brackets: All Brackets

01 Boys Premier 1
Date: 8/22,8/24,8/27,9/9,9/10,9/14,9/17,9/20,9/21,9/22,9/24,9/27,9/28,10/1,10/4,10/6,10/8,10/12,10/15
Venue: Legacy Events Center
West Jordan Complex
Canyonview Park
IHC Fields
Monarch Meadows Park
RAC
Lone Peak Park (sandy)
Mount Ogden Park
Eastmont Middle
Midvalley E.S.
Brackets: All Brackets

01 Boys Premier 2
Date: 8/20,8/23,8/24,8/25,8/27,9/10,9/12,9/17,9/20,9/21,9/24,9/26,9/28,9/30,10/1,10/4,10/8,10/11,10/13,10/14,10/15
Venue: White City Bear Park
Storm Mountain
Lone Peak Park (sandy)
Park City Sports Complex
RAC
Pioneer Elementary
Eastmont Middle
Grandview Park (Provo)
West Lake Jr. High
Ponds Park
Grant Elementary
Olympic Park
Ellison Park
West Jordan Complex
North Lake Park
Rosecrest
Willow Pond
Brackets: All Brackets

01 Boys D1
Date: 8/23,8/26,8/27,8/30,9/6,9/7,9/10,9/13,9/14,9/17,9/20,9/24,9/26,9/27,10/1,10/5,10/8,10/11,10/15,10/18,10/24,10/28
Venue: Eastmont Middle
Forza FC Soccer Complex
Legacy Events Center
Timberline Jr. High
Lone Peak Park (sandy)
East High School
Mount Ogden Park
Mountain Ridge Jr High
Churchill Jr. High
Roy West Park
Elk Ridge (N Logan)
Westlake High School
Midvalley E.S.
Wasatch Jr. High
West High School
Brackets: All Brackets

01 Boys D2
Date: 8/20,8/24,8/25,8/27,8/31,9/1,9/7,9/8,9/9,9/10,9/13,9/14,9/15,9/17,9/21,9/22,9/24,9/27,9/28,9/30,10/1,10/6,10/8,10/10,10/12,10/13,10/15,10/17,10/24,10/27,10/29
Venue: G Hillman Recreation Complex
Ira Allen Field
Hyrum Soccer Complex
Lone Peak Park (sandy)
West Jordan Complex
Young Ward College Ward
Lakeside Sports Complex
Midvalley E.S.
Rocky Mtn. Middle
Spanish Fork Sports Park
Stansbury HS
Roy West Park
Smooth Canyon
White City Bear Park
Mountain Ridge Jr High
Canyon Elementary School
Eastmont Middle
Elk Ridge M.S.
Brackets: All Brackets

01 Boys North A
Date: 8/25,8/26,8/27,9/8,9/9,9/10,9/15,9/16,9/17,9/19,9/22,9/23,9/24,9/26,9/27,9/29,9/30,10/1,10/4,10/6,10/7,10/8,10/14,10/15,10/17,10/19,10/24,10/25,10/26,10/27,10/28
Venue: Barlow Park
Centennial Park (Perry)
Elk Ridge (N Logan)
Mills Park
Roy West Park
Syracuse Jr. High
Ponds Park
Spring Creek
Mount Ogden Park
Syr Arts Acad
Angel Street Complex
Ellison Park
Brackets: All Brackets

01 Boys Metro A
Date: 8/20,8/23,8/27,8/31,9/10,9/13,9/17,9/24,9/27,10/1,10/4,10/8,10/11,10/15,10/17,10/19,10/27,10/29
Venue: Bennion Jr. High
Eastmont Middle
Fairmont Park
Willow Pond
Rosecrest
Smith Fields
Bluffdale Park
Lone Peak Park (sandy)
Monarch Meadows Park
Brackets: All Brackets

01 Boys Metro B
Date: 8/25,8/27,8/29,9/6,9/10,9/12,9/17,9/20,9/24,9/28,10/1,10/8,10/15
Venue: Majestic Elementary (West Jordan)
Storm Mountain
Tooele High School
West Jordan Complex
Midvalley E.S.
Eastmont Middle
Union MS
Lone Peak Park (sandy)
Stansbury HS
Brackets: All Brackets

01 Boys South A
Date: 8/22,8/27,9/8,9/10,9/17,10/1,10/5,10/6,10/8,10/10,10/15,10/18
Venue: IHC Fields
Olympic Park
Lakeside Sports Complex
North Lake Park
Sertoma Park
Brackets: All Brackets

01 Boys South B
Date: 8/26,8/27,8/31,9/9,9/10,9/17,9/20,9/24,9/28,10/1,10/4,10/8,10/15
Venue: Bamburger Park
Spanish Fork Sports Park
G Hillman Recreation Complex
Rocky Mtn. Middle
South Field Park
Mountain Ridge Jr High
Smooth Canyon
Brackets: All Brackets

00 Boys Premier 1
Date: 8/20,8/23,8/27,9/7,9/10,9/13,9/17,9/20,9/24,9/26,9/27,9/28,10/1,10/3,10/8,10/9,10/10,10/12,10/15
Venue: Lone Peak Park (sandy)
Fairmont Park
Weber County Fairgrounds
RAC
Green Acres/Orton Park
West Jordan Complex
East High School
West High School
Mountain View (N. OGDEN)
Elk Ridge M.S.
Brackets: All Brackets

00 Boys Premier 2
Date: 8/22,8/27,9/6,9/7,9/10,9/17,9/19,9/21,9/24,9/26,9/27,10/1,10/5,10/6,10/8,10/12,10/13,10/15,10/17
Venue: IHC Fields
Blackhawk
Forza FC Soccer Complex
Olympic Park
Weber County Fairgrounds
Green Acres/Orton Park
Ellison Park
Ponds Park
Brackets: All Brackets

00 Boys D1
Date: 8/27,9/7,9/8,9/10,9/14,9/17,9/19,9/20,9/21,9/24,9/26,9/28,10/1,10/5,10/7,10/8,10/11,10/12,10/14,10/15,10/17,10/18
Venue: Ellison Park
Grandview Park (Provo)
Lone Peak Park (sandy)
Majestic Elementary (West Jordan)
Smooth Canyon
American Fork Jr
Midvalley E.S.
Mountain Ridge Jr High
Blackhawk
Bluffdale Park
Churchill Jr. High
Eastmont Middle
Wasatch Jr. High
Storm Mountain
Angel Street Complex
Healey Park
Monarch Meadows Park
Ponds Park
Brackets: All Brackets

00 Boys D2
Date: 8/20,8/22,8/23,8/27,9/7,9/8,9/10,9/14,9/15,9/17,9/22,9/24,9/26,9/28,9/29,10/1,10/3,10/4,10/5,10/6,10/8,10/10,10/11,10/12,10/13,10/15,10/17,10/18,10/19,10/20,10/25,10/26,10/29
Venue: East High School
Canyon Elementary School
Mills Park
IHC Fields
Murray Park
Spanish Fork Sports Park
G Hillman Recreation Complex
Ellison Park
Rocky Mtn. Middle
Midvalley E.S.
Stansbury HS
Highland High School
Lone Peak Park (sandy)
Westpointe Park
Hunter Jr High
Rosewood Park
Tooele High School
Eastmont Middle
Jordan Park
West High School
White City Bear Park
Millcreek Jr High
Ira Allen Field
Brackets: All Brackets

00 Boys D3
Date: 8/20,8/22,8/25,8/27,8/29,8/31,9/10,9/12,9/15,9/17,9/19,9/22,9/24,9/26,9/28,9/29,10/1,10/3,10/8,10/11,10/17,10/18,10/29
Venue: Sertoma Park
Aspen Elementary
Ellison Park
Flat Iron Mesa Park
Forza FC Soccer Complex
Mountain Ridge Jr High
Morgan MS
Mountain View (N. OGDEN)
Ponds Park
Smooth Canyon
Storm Mountain
Galena Hills Park
West Jordan Complex
Roy West Park
Weber County Fairgrounds
Angel Street Complex
Kent Smith Park
Bamburger Park
Smith Fields
Lone Peak Park (sandy)
Westlake High School
RAC
Brackets: All Brackets

00 Boys D4
Date: 8/23,8/24,8/27,8/30,8/31,9/6,9/7,9/10,9/13,9/17,9/20,9/21,9/24,9/26,9/27,10/1,10/3,10/6,10/7,10/8,10/10,10/12,10/13,10/15,10/17
Venue: Roy West Park
Highland High School
Bennion Jr. High
Blackhawk
Green Acres/Orton Park
Ogden Prep Academy
West Jordan Complex
Ellison Park
Weber County Fairgrounds
Olympic Park
Storm Mountain
Midvalley E.S.
Eastmont Middle
North Lake Park
Lone Peak Park (sandy)
Brackets: All Brackets

00 Boys D5
Date: 8/20,8/26,8/27,9/10,9/12,9/17,9/19,9/24,9/26,10/1,10/4,10/8,10/10,10/11,10/13,10/15,10/24,10/29
Venue: Mills Park
Blackhawk
Lakeside Sports Complex
Smith Fields
Vernal middle school
Centerville Community Park
Fairmont Park
West Lake Jr. High
Pioneer Elementary
Brackets: All Brackets

99 Boys Premier 1
Date: 8/22,8/23,8/25,8/27,8/31,9/1,9/7,9/8,9/10,9/12,9/17,9/24,9/29,10/1,10/6,10/8,10/10,10/15,10/17,10/29
Venue: Eastmont Middle
Lone Peak Park (sandy)
IHC Fields
Legacy Events Center
West Jordan Complex
Ponds Park
RAC
Mountain Ridge Jr High
Westlake High School
Forza FC Soccer Complex
Bluffdale Park
Rosecrest
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

99 Boys Premier 2
Date: 8/24,8/27,8/31,9/7,9/10,9/12,9/13,9/17,9/19,9/21,9/22,9/24,10/1,10/3,10/7,10/8,10/10,10/11,10/13,10/15,10/26
Venue: Riverside Elem WJ
Roy West Park
Sertoma Park
Highland High School
Lone Peak Park (sandy)
Eastmont Middle
RAC
Brackets: All Brackets

99 Boys D1
Date: 8/20,8/23,8/27,8/30,9/3,9/6,9/7,9/8,9/10,9/13,9/16,9/17,9/20,9/24,9/27,9/30,10/1,10/4,10/6,10/8,10/11,10/12,10/15
Venue: Brigham City Sports Complex
Majestic Elementary (West Jordan)
Murray Park
Park City Sports Complex
White City Bear Park
Highland High School
Lone Peak Park (sandy)
Murray Park Ice Rink
Spring Creek
RAC
Olympic Park
Eastmont Middle
Hyrum Soccer Complex
Centennial Park (Perry)
Midvalley E.S.
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

99 Boys D2
Date: 8/20,8/24,8/27,8/31,9/7,9/10,9/12,9/14,9/15,9/16,9/17,9/19,9/20,9/24,9/27,9/28,10/1,10/4,10/5,10/8,10/11,10/15,10/17,10/29
Venue: Hyrum Soccer Complex
Tooele High School
G Hillman Recreation Complex
Rocky Mtn. Middle
Bluffdale Park
Ellison Park
Spanish Fork Sports Park
North Lake Park
Stansbury HS
Bennion Jr. High
South Field Park
Monarch Meadows Park
Olympic Park
Brackets: All Brackets

99 Boys D3
Date: 8/27,8/30,8/31,9/10,9/14,9/17,9/21,9/24,9/28,9/29,9/30,10/1,10/5,10/6,10/8,10/12,10/15,10/19,10/29
Venue: Elk Ridge (N Logan)
G Hillman Recreation Complex
West Jordan Complex
West Jordan Complex TBD
Mills Park
Storm Mountain
West Lake Jr. High
Grantsville High
Grandview Park (Provo)
Lone Peak Park (sandy)
Spanish Fork Sports Park
Pioneer Elementary
Eastmont Middle
Brackets: All Brackets

98/97 Boys P1
Date: 8/20,8/25,8/27,9/1,9/6,9/7,9/8,9/15,9/17,9/22,9/24,9/26,9/27,10/1,10/6,10/8,10/12,10/15,10/17
Venue: Forza FC Soccer Complex
IHC Fields
Riverside Elem WJ
RAC
West Jordan Complex
Bluffdale Park
Timpanogos High School
Brackets: All Brackets

98/97 Boys P2
Date: 8/20,8/25,8/27,9/1,9/8,9/10,9/14,9/17,9/24,9/26,9/28,10/1,10/3,10/8,10/9,10/12,10/13,10/15,10/17,10/29
Venue: Brigham City Sports Complex
Highland High School
Fairmont Park
Lone Peak Park (sandy)
North Lake Park
Olympic Park
Roy West Park
Kanesville Elementary School
Sandridge (Roy-Upper)
Brackets: All Brackets

98/97 Boys D1
Date: 8/20,8/24,8/26,8/27,8/30,8/31,9/7,9/8,9/10,9/14,9/17,9/21,9/24,9/28,9/29,10/1,10/4,10/6,10/8,10/10,10/11,10/12,10/13,10/14,10/15,10/19,10/26,10/27,10/29,11/5
Venue: IHC Fields
Highland High School
Lakeside Sports Complex
Mountain Ridge Jr High
Roy West Park
Ellison Park
Murray Park
Monarch Meadows Park
Blackhawk
Healey Park
Lone Peak Park (sandy)
Murray Park Ice Rink
North Lake Park
Bamburger Park
Olympic Park
Bluffdale Park
Midvalley E.S.
Forza FC Soccer Complex
Hooper North Park
Westlake High School
Angel Street (Tournament)
Germania park
Syr Arts Acad
Elk Ridge (N Logan)
Brackets: All Brackets

98/97 Boys D2
Date: 8/20,8/22,8/27,8/30,8/31,9/6,9/8,9/10,9/12,9/14,9/17,9/19,9/24,9/26,9/27,10/1,10/6,10/7,10/8,10/10,10/12,10/14,10/15,10/17,10/19,10/26,10/29,11/5
Venue: East High School
Union MS
Mills Park
Canyon Elementary School
Forza FC Soccer Complex
Roy West Park
Lakeside Sports Complex
G Hillman Recreation Complex
West High School
Stansbury HS
Syr Arts Acad
Kent Smith Park
Morgan MS
Spanish Fork Sports Park
Vernal middle school
Ira Allen Field
Millcreek Jr High
Brackets: All Brackets

98/97 Boys D3
Date: 8/20,8/24,8/27,8/30,9/1,9/10,9/13,9/17,9/21,9/24,9/28,10/1,10/5,10/8,10/11,10/12,10/13,10/15,10/19,10/25,10/27
Venue: Sertoma Park
Ellison Park
West Jordan Complex TBD
Rocky Mtn. Middle
Bear River Middle School
Barlow Park
Oakley Rec Complex
RAC
Canyon Elementary School
Elk Ridge M.S.
Ira Allen Field
Brackets: All Brackets

06 Girls Premier Orange
Date: 8/20,8/23,8/25,8/27,8/30,9/6,9/10,9/13,9/14,9/16,9/17,9/20,9/24,9/26,9/27,10/1,10/4,10/6,10/8,10/13,10/15,10/20
Venue: DATC
Ellison Park
Legacy Events Center
Maple Ridge
Angel Street Complex
Timberline Jr. High
Buttercup Park
Salem Soccer Complex
Alta Canyon
JR Smith Elementary
Rowland Hall Steiner Complex
Butler M.S.
Eastmont Middle
Umbria Estates
Brackets: All Brackets

06 Girls Premier Purple
Date: 8/20,8/22,8/23,8/27,8/29,8/30,9/6,9/10,9/13,9/15,9/17,9/20,9/21,9/22,9/24,9/27,10/4,10/7,10/8,10/11,10/13,10/19,10/29
Venue: Bonneville Jr. High
Timberline Jr. High
Alta Canyon
Angel Street Complex
Eastmont Middle
Heritage Park (NIbley)
Sertoma Park
Palisade
Legacy Events Center
Geneva Elementary
Buttercup Park
Brackets: All Brackets

06 Girls D1
Date: 8/20,8/27,8/30,9/10,9/17,9/21,9/24,9/26,9/28,10/1,10/4,10/5,10/8,10/11,10/12,10/15,10/17
Venue: Bonneville Jr. High
Weber County Fairgrounds
Buttercup Park
DATC
North Lake Park
Southwood Park
Umbria Estates
Cedar Ridge ES
Palisade
Ellison Park
Wadman Soccer Complex
Eastmont Middle
Angel Street Complex
Alta Canyon
Vae View
Brackets: All Brackets

06 Girls North A
Date: 8/25,8/27,9/7,9/8,9/9,9/10,9/15,9/17,9/21,9/22,9/24,9/29,9/30,10/1,10/4,10/6,10/8,10/12,10/15,10/24,10/25
Venue: Legacy Events Center
Ellison Park
Millcreek Jr High
Spring Creek
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

06 Girls North B
Date: 8/20,8/22,8/23,8/27,8/29,9/10,9/12,9/17,9/19,9/20,9/24,9/29,9/30,10/1,10/7,10/8,10/15,10/17,10/18
Venue: DATC
Millennium Pk (Harrisville)
Elk Ridge (N Logan)
Ellison Park
McCall Park
Millcreek Jr High
Vae View
Kent Smith Park
Huntsville/Eden
Weber County Fairgrounds
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

06 Girls Metro A
Date: 8/20,8/24,8/25,8/27,9/1,9/10,9/17,9/24,10/1,10/6,10/8,10/15,10/29,11/5
Venue: Buttercup Park
Eastmont Middle
Benson Mill Park
Bonneville Jr. High
USA United Soccer Center
Trailside Elementary
Ecker Hill Middle
Alta Canyon
Brackets: All Brackets

06 Girls Metro B
Date: 8/20,8/22,8/27,8/29,9/6,9/10,9/12,9/17,9/19,9/24,9/26,9/27,10/1,10/3,10/8,10/10,10/11,10/15,10/18,10/25
Venue: Butler M.S.
Union MS
Alta Canyon
Trailside Park
West Jordan Complex
Jordan Ridge Park
Buttercup Park
Ecker Hill Middle
Eastmont Middle
Bennion Jr. High
Brackets: All Brackets

06 Girls South A
Date: 8/25,8/26,8/27,9/8,9/9,9/10,9/15,9/16,9/17,9/21,9/23,9/28,9/29,9/30,10/1,10/4,10/6,10/8,10/15,10/17
Venue: Maple Ridge
Sertoma Park
Mapleton Elementary
Lehi Elementary
Spanish Fork Sports Park
Veterans Memorial Fields
North Lake Park
Deerfield Elementary
Old Mill ES
Mesquite Park
Big Hollow Park
Salem Soccer Complex
Beacon Hill Park
Brackets: All Brackets

05 Girls Premier Black
Date: 8/20,8/22,8/27,8/29,9/10,9/12,9/17,9/19,9/20,9/22,9/24,9/26,9/29,10/1,10/3,10/4,10/6,10/8,10/10,10/12,10/15
Venue: Maple Ridge
Legacy Events Center
Timberline Jr. High
Benson Mill Park
DATC
JR Smith Elementary
Salem Soccer Complex
Alta Canyon
Eastmont Middle
Angel Street Complex
Big Hollow Park
Ellison Park
Brackets: All Brackets

05 Girls Premier Silver
Date: 8/20,8/24,8/27,9/8,9/9,9/10,9/17,9/21,9/24,9/28,10/1,10/3,10/5,10/7,10/8,10/10,10/11,10/15,10/17,10/19,10/25,10/29,11/5
Venue: Palisade
Weber County Fairgrounds
Bonneville Jr. High
Forza FC Soccer Complex
Ellison Park
Blackridge Elementary
North Lake Park
Timberline Jr. High
Eastmont Middle
Buttercup Park
Brackets: All Brackets

05 Girls D1
Date: 8/26,8/27,8/31,9/1,9/7,9/8,9/10,9/12,9/15,9/16,9/17,9/22,9/24,9/28,9/29,10/1,10/6,10/7,10/8,10/12,10/15,10/18
Venue: Alta Canyon
Timberline Jr. High
DATC
Healey Park
Palisade
Rowland Hall Steiner Complex
Jordan Ridge Park
Legacy Events Center
Buttercup Park
Eastmont Middle
Angel Street Complex
American Fork Jr
Brackets: All Brackets

05 Girls North A
Date: 8/24,8/25,8/27,8/29,9/6,9/7,9/8,9/10,9/14,9/15,9/17,9/20,9/22,9/24,9/26,9/29,10/1,10/5,10/6,10/7,10/8,10/11,10/13,10/15,10/29
Venue: Angel Street Complex
Forza FC Soccer Complex
Ellison Park
Legacy Events Center
Kent Smith Park
Millennium Pk (Harrisville)
Wadman Soccer Complex
DATC
McCall Park
Bunderson Elementary
Pioneer Park
Brackets: All Brackets

05 Girls North B
Date: 8/25,8/26,8/27,9/10,9/17,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/11,10/15,10/18,10/22
Venue: Elk Ridge (N Logan)
Weber County Fairgrounds
McCall Park
Forza FC Soccer Complex
Millcreek Jr High
Ron Claire Park
Bunderson Elementary
Lions Club Park
Pioneer Park
Wadman Soccer Complex
Brackets: All Brackets

05 Girls North C
Date: 8/23,8/26,8/27,9/6,9/10,9/17,9/20,10/1,10/8,10/10,10/13,10/14,10/15
Venue: McCall Park
Millennium Pk (Harrisville)
Ellison Park
Blackhawk
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

05 Girls Metro A
Date: 8/26,8/27,9/7,9/9,9/10,9/16,9/17,9/21,9/23,9/24,9/30,10/1,10/8,10/15,10/18,10/25,10/29
Venue: Longview Elem
Buttercup Park
Eastmont Middle
Bonneville Jr. High
Alta Canyon
Brackets: All Brackets

05 Girls Metro B Preseason
Date: 8/16
Venue: Alta Canyon
Elk Ridge M.S.
Trailside Park
Union MS
Brackets: All Brackets

05 Girls Metro B
Date: 8/20,8/24,8/27,8/31,9/7,9/10,9/14,9/17,9/21,9/28,10/8,10/14
Venue: Union MS
Bonneville Jr. High
Elk Ridge M.S.
Trailside Park
Benson Mill Park
Eastmont Middle
Blackridge Elementary
Trailside Elementary
Alta Canyon
Brackets: All Brackets

05 Girls Metro C
Date: 8/20,8/26,8/27,9/6,9/10,9/13,9/17,9/20,9/21,9/24,9/28,10/1,10/8,10/11,10/15,10/18,10/29
Venue: Bonneville Jr. High
Blackridge Elementary
Bluffdale Park
Deseret Peak Complex
Union MS
Benson Mill Park
Brackets: All Brackets

05 Girls South A
Date: 8/27,8/30,8/31,9/7,9/10,9/12,9/14,9/17,9/24,9/27,9/28,10/1,10/5,10/8,10/11,10/12,10/15
Venue: Maple Ridge
Smooth Canyon
Vernal middle school
Spanish Fork Sports Park
Sertoma Park
North Lake Park
Salem Soccer Complex
Deerfield Elementary
Brackets: All Brackets

05 Girls South B
Date: 8/23,8/24,8/26,8/27,8/31,9/8,9/9,9/10,9/13,9/15,9/16,9/17,9/22,9/23,9/24,9/28,9/29,9/30,10/1,10/7,10/8,10/12,10/13,10/14,10/15,10/18
Venue: Smooth Canyon
JR Smith Elementary
Deerfield Elementary
Mesquite Park
Veterans Memorial Fields
Spanish Fork Sports Park
North Lake Park
Old Mill ES
Brackets: All Brackets

04 Girls Premier
Date: 8/20,8/22,8/23,8/24,8/26,8/27,8/30,8/31,9/6,9/8,9/10,9/13,9/15,9/17,9/20,9/21,9/22,9/24,9/26,9/27,9/28,10/1,10/3,10/4,10/5,10/6,10/8,10/10,10/11,10/12,10/13,10/15,10/17,10/18,10/20,10/24,10/25,10/28,10/29
Venue: Bonneville Jr. High
Eastmont Middle
Legacy Events Center
Falcon Park
Healey Park
Palisade
Ponds Park
Rowland Hall Steiner Complex
Roy West Park
Blackhawk
Germania park
American Fork Jr
Mueller Park
Angel Street Complex
Crescent MS
Olympic Park
Grant Elementary
RAC
North Lake Park
Woods Cross High School
Midvalley E.S.
Brackets: All Brackets

04 Girls D1
Date: 8/24,8/27,8/31,9/7,9/10,9/14,9/15,9/17,9/20,9/21,9/24,9/26,9/28,9/29,10/1,10/3,10/5,10/8,10/10,10/12,10/14,10/15,10/24,10/27
Venue: Barlow Park
Canyon Elementary School
Crescent MS
Weber County Fairgrounds
Bluffdale Park
Green Acres/Orton Park
Mountain View (N. OGDEN)
Salem Soccer Complex
Flat Iron Mesa Park
Smooth Canyon
North Lake Park
Willow Creek Park, Sandy
Mapleton Elementary
Monarch Meadows Park
Olympic Park
Mountain Ridge Jr High
Brackets: All Brackets

04 Girls D2
Date: 8/20,8/27,8/29,9/1,9/6,9/10,9/12,9/17,9/19,9/21,9/24,9/26,9/28,9/29,10/1,10/3,10/6,10/8,10/10,10/11,10/13,10/15,10/18,10/26,10/29,11/14
Venue: Bonneville Jr. High
Mueller Park
Park City Sports Complex
Bountiful Jr. High
Elk Ridge (N Logan)
Mountain Ridge Jr High
Spanish Fork Sports Park
Ellison Park
Crescent MS
Olympic Park
River Heights Elementary
Smith Fields
South Field Park
North Lake Park
Smooth Canyon
Flat Iron Mesa Park
Woodward (Woody)
Brackets: All Brackets

04 Girls North A
Date: 8/27,8/29,9/7,9/10,9/12,9/15,9/17,9/19,9/26,9/28,10/1,10/3,10/8,10/10,10/12,10/14,10/15,10/17,10/24,10/27
Venue: Mountain View (Woods Cross)
Young Ward College Ward
Angel Street Complex
Centennial Park (Perry)
Weber County Fairgrounds
Ellison Park
Brackets: All Brackets

04 Girls North B
Date: 8/23,8/27,9/7,9/10,9/17,9/19,9/21,9/29,10/1,10/8,10/12,10/15,10/17,10/18,10/25
Venue: Roy West Park
Lynx Field
Angel Street Complex
Kent Smith Park
Mountain View (Woods Cross)
Ponds Park
Bountiful Jr. High
Brackets: All Brackets

04 Girls North C
Date: 8/20,8/25,8/27,8/30,9/10,9/15,9/17,9/24,9/29,10/1,10/5,10/6,10/8,10/13,10/15,10/17
Venue: Bountiful Jr. High
Mount Ogden Park
Spring Creek
Uintah Elementary
Blackhawk
Weber County Fairgrounds
Mountain View (N. OGDEN)
Brackets: All Brackets

04 Girls Metro A
Date: 8/20,8/22,8/26,8/27,9/9,9/10,9/14,9/16,9/17,9/19,9/23,9/24,9/27,10/1,10/3,10/4,10/8,10/12,10/15
Venue: Bonneville Jr. High
Willow Creek Park, Sandy
Falcon Park
Rowland Hall Steiner Complex
Rosamond Elementary
Stansbury HS
Crescent MS
Flat Iron Mesa Park
East High School
Brackets: All Brackets

04 Girls Metro B
Date: 8/20,8/23,8/27,8/30,9/1,9/6,9/8,9/10,9/13,9/17,9/20,9/24,9/27,10/1,10/4,10/7,10/8,10/10,10/12,10/14,10/15
Venue: Park City Sports Complex
Bonneville Jr. High
Germania park
Elk Ridge M.S.
Rosecrest
Willow Creek Park, Sandy
Crescent MS
Flat Iron Mesa Park
Butler M.S.
Falcon Park
Monarch Meadows Park
Brackets: All Brackets

04 Girls South A
Date: 8/23,8/24,8/27,8/29,8/30,9/1,9/6,9/10,9/17,9/19,9/24,9/27,9/30,10/1,10/4,10/5,10/8,10/12,10/15
Venue: Canyon Elementary School
Sertoma Park
Spanish Fork Sports Park
Vernal middle school
Mesquite Park
Smooth Canyon
Salem Soccer Complex
Mapleton Elementary
G Hillman Recreation Complex
Brackets: All Brackets

04 Girls South B
Date: 8/24,8/27,8/30,8/31,9/10,9/17,9/24,10/1,10/5,10/8,10/11,10/15
Venue: G Hillman Recreation Complex
Healey Park
Roosevelt Jr. High
Spanish Fork Sports Park
Mountain Ridge Jr High
Lakeside Sports Complex
East Elem (Roosevelt)
Rocky Mtn. Middle
Bamburger Park
Brackets: All Brackets

03 Girls Premier 1
Date: 8/24,8/27,9/6,9/7,9/10,9/13,9/14,9/17,9/21,9/24,9/28,10/1,10/5,10/8,10/12,10/15,10/17,10/18,10/19,10/24,10/26,10/29
Venue: Bonneville Jr. High
Palisade
RAC
Legacy Events Center
Woods Cross High School
Brackets: All Brackets

03 Girls Premier 2
Date: 8/22,8/24,8/27,8/31,9/7,9/10,9/14,9/16,9/17,9/24,9/27,9/28,10/1,10/5,10/8,10/10,10/14,10/18
Venue: Falcon Park
Blackhawk
Ponds Park
West Jordan Complex
Lone Peak Park (sandy)
Olympic Park
Crescent MS
Angel Street Complex
Cedar Ridge ES
Midvalley E.S.
White City Bear Park
RAC
Rosecrest
Brackets: All Brackets

03 Girls D1
Date: 8/23,8/25,8/27,8/30,9/6,9/10,9/12,9/13,9/14,9/17,9/19,9/20,9/22,9/24,9/26,9/27,9/28,9/29,9/30,10/1,10/4,10/6,10/8,10/11,10/14,10/15,10/17,10/22,10/29
Venue: Angel Street Complex
Legacy Events Center
Weber County Fairgrounds
Bonneville Jr. High
Crescent MS
Ellison Park
Mountain View (N. OGDEN)
Blackhawk
Mountain Ridge Jr High
Willow Creek Park, Sandy
Willow Pond
Tooele High School
Ponds Park
Ellison Tournament Park
Stansbury HS
Smooth Canyon
Woodward (Woody)
Brackets: All Brackets

03 Girls D2
Date: 8/20,8/24,8/25,8/27,8/31,9/6,9/8,9/10,9/15,9/17,9/22,9/24,9/27,9/28,9/30,10/1,10/6,10/8,10/11,10/12,10/13,10/14,10/15,10/17,10/18,10/24,10/26,10/29
Venue: Mueller Park
Weber County Fairgrounds
Angel Street Complex
Lakeside Sports Complex
Mesquite Park
Columbia Elementary (westj)
Salem Soccer Complex
Spanish Fork Sports Park
Young Ward College Ward
Canyon Elementary School
Olympic Park
Park City Sports Complex
Forza FC Soccer Complex
Ponds Park
Mapleton Elementary
G Hillman Recreation Complex
Brackets: All Brackets

03 Girls North A
Date: 8/20,8/22,8/25,8/27,8/29,8/30,9/8,9/10,9/12,9/17,9/19,9/24,9/26,10/1,10/4,10/5,10/8,10/12,10/13,10/15,10/17,10/25
Venue: Mueller Park
Eden Park
Ellison Park
Ponds Park
Kent Smith Park
Barlow Park
Kanesville Elementary School
Roy West Park
Spring Creek
Angel Street Complex
Hooper North Park
Brackets: All Brackets

03 Girls North B
Date: 8/26,8/27,9/6,9/9,9/10,9/15,9/16,9/17,9/23,9/24,9/29,9/30,10/1,10/5,10/7,10/8,10/13,10/14,10/15,10/17,10/24,10/26
Venue: Cub River Sports
Heritage Park (NIbley)
River Heights Elementary
Bountiful Jr. High
Hooper North Park
Mountain View (N. OGDEN)
Mueller Park
Lynx Field
Mountain View (Woods Cross)
Pioneer Park
Weber County Fairgrounds
Forza FC Soccer Complex
Uintah Elementary
Roy West Park
Brackets: All Brackets

03 Girls Metro A
Date: 8/22,8/23,8/26,8/27,9/9,9/10,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/6,10/8,10/11,10/14,10/15,10/24
Venue: Rosecrest
Willow Creek Park, Sandy
Flat Iron Mesa Park
Crescent MS
Monarch Meadows Park
Canyonview Park
Willow Pond
Bonneville Jr. High
Grant Elementary
Storm Mountain
Columbia Elementary (westj)
Falcon Park
Brackets: All Brackets

03 Girls Metro B
Date: 8/20,8/24,8/27,8/31,9/10,9/17,9/19,9/20,9/21,9/24,9/27,10/1,10/3,10/5,10/8,10/11,10/12,10/15,10/25,10/29
Venue: Bonneville Jr. High
Monroe Elem.
Flat Iron Mesa Park
Union MS
Deseret Peak Complex
West Jordan Complex
Butler M.S.
Monarch Meadows Park
Smith Fields
West High School
Willow Creek Park, Sandy
Crescent MS
Canyonview Park
Galena Hills Park
North Star Elementary
Brackets: All Brackets

03 Girls South A
Date: 8/20,8/22,8/25,8/27,8/29,8/31,9/9,9/10,9/12,9/13,9/14,9/15,9/17,9/19,9/20,9/24,9/26,9/27,10/1,10/3,10/5,10/8,10/10,10/12,10/15,10/26,10/29,11/2
Venue: South Field Park
Spanish Fork Sports Park
Aspen Elementary
Salem Soccer Complex
Olympic Park
Meadow Elementary
American Fork Jr
Sertoma Park
Healey Park
Canyon Elementary School
Mapleton Elementary
North Lake Park
Brackets: All Brackets

02 Girls Premier 1
Date: 8/24,8/27,9/10,9/13,9/17,9/24,10/1,10/8,10/15,10/22,10/23,10/24,10/25,10/26,10/29,11/1,11/5,11/6,11/7,11/9,11/12,11/14,11/19
Venue: Lone Peak Park (sandy)
Eastmont Middle
Fairmont Park
Bonneville Jr. High
Palisade
RAC
TBD
West High School
East High School
Brackets: All Brackets

02 Girls Premier 2
Date: 8/20,8/25,8/27,9/1,9/8,9/10,9/14,9/15,9/16,9/17,9/19,9/23,9/24,9/29,10/1,10/5,10/7,10/8,10/10,10/12,10/15,10/19,10/24,10/26,10/27,10/29,11/1
Venue: Lone Peak Park (sandy)
Forza FC Soccer Complex
Ponds Park
Ellison Park
Cedar Ridge ES
Angel Street Complex
Ira Allen Field
Midvalley E.S.
Olympic Park
White City Bear Park
North Lake Park
Eastmont Middle
Brackets: All Brackets

02 Girls Division 1
Date: 8/20,8/22,8/27,8/29,9/8,9/10,9/13,9/17,9/21,9/23,9/26,9/28,10/1,10/5,10/6,10/8,10/12,10/14,10/15,10/17,10/24,10/29
Venue: Bonneville Jr. High
Legacy Events Center
Roy West Park
Columbia Elementary (westj)
Ellison Park
Palisade
Lakeside Sports Complex
Angel Street Complex
Ponds Park
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

02 Girls Division 2
Date: 8/20,8/26,8/27,9/7,9/10,9/14,9/15,9/17,9/21,9/23,9/24,9/26,9/28,9/29,10/1,10/3,10/5,10/6,10/8,10/10,10/12,10/15,10/17,10/18,10/22,10/24,10/25,10/26,10/27,10/29
Venue: Park City Sports Complex
Willow Pond
Elk Ridge (N Logan)
Rocky Mtn. Middle
Rowland Hall Steiner Complex
Ira Allen Field
Mountain Ridge Jr High
Roy West Park
Smith Fields
Ellison Park
Grant Elementary
Smooth Canyon
Eastmont Middle
South Field Park
Spanish Fork Sports Park
Willow Creek Park, Park City
Lone Peak Park (sandy)
Mapleton Elementary
Sertoma Park
Westlake High School
East High School
Falcon Park
Midvalley E.S.
Galena Hills Park
Brackets: All Brackets

02 Girls North A
Date: 8/24,8/27,8/29,8/31,9/10,9/12,9/14,9/16,9/17,9/20,9/21,9/28,9/30,10/1,10/3,10/6,10/8,10/10,10/11,10/12,10/13,10/15
Venue: Mills Park
Cedar Ridge ES
Green Acres/Orton Park
Roy West Park
Kent Smith Park
Weber County Fairgrounds
Angel Street Complex
Spring Creek
Mount Ogden Park
Pioneer Park
Centennial Park (Perry)
Ponds Park
Hooper North Park
Millcreek Jr High
Brackets: All Brackets

02 Girls North B
Date: 8/27,9/9,9/10,9/16,9/17,9/24,9/28,10/1,10/5,10/7,10/14,10/15,10/20,10/26,10/28
Venue: Elk Ridge (N Logan)
Young Ward College Ward
Roy West Park
Kent Smith Park
Mills Park
Brackets: All Brackets

02 Girls Metro A
Date: 8/27,9/9,9/10,9/14,9/15,9/17,9/20,9/22,9/24,9/27,9/29,10/1,10/4,10/6,10/8,10/11,10/13,10/14,10/15,10/17,10/19,10/20,10/22,10/25,10/27,10/29,11/1
Venue: Midvalley E.S.
Monarch Meadows Park
Smith Fields
Storm Mountain
Deseret Peak Complex
Eastmont Middle
Olympus Jr. High
Canyonview Park
Pioneer Elementary
Columbia Elementary (westj)
West Lake Jr. High
Flat Iron Mesa Park
Crescent MS
Bluffdale Park
Rosecrest
White City Bear Park
Lone Peak Park (sandy)
Galena Hills Park
Brackets: All Brackets

02 Girls South A
Date: 8/20,8/27,8/29,8/31,9/10,9/14,9/15,9/16,9/17,9/24,9/28,9/30,10/1,10/7,10/8,10/12,10/15,10/17,10/18,10/19,10/26
Venue: South Field Park
Ephraim Middle School
G Hillman Recreation Complex
Lakeside Sports Complex
Vernal middle school
North Lake Park
Mesquite Park
Meadow Elementary
Olympic Park
Mountain Ridge Jr High
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

01 Girls Provisional
Date: 9/10,9/12,9/17,9/19,9/20,9/22,9/24,9/26,9/27,9/28,9/30,10/1,10/3,10/4,10/7,10/8,10/10,10/11,10/13,10/15,10/17,10/18,10/24,10/29
Venue: Grandview Park (Provo)
Mount Ogden Park
River Heights Elementary
Lakeside Sports Complex
Meadow Elementary
Murray Park
Weber County Fairgrounds
Elk Ridge (N Logan)
Green Acres/Orton Park
Mountain View (Woods Cross)
Mills Park
Ponds Park
Angel Street Complex
Willow Pond
Centerville Community Park
Brackets: All Brackets

00 Girls Provisional
Date: 9/10,9/13,9/14,9/17,9/21,9/24,9/27,9/29,10/1,10/5,10/8,10/12,10/15,10/18,10/29
Venue: Cedar Ridge ES
Ellison Park
Forza FC Soccer Complex
Weber County Fairgrounds
Falcon Park
Elk Ridge M.S.
Lakeside Sports Complex
Cub River Sports
Healey Park
Mountain Ridge Jr High
Mueller Park
Lone Peak Park (sandy)
Millcreek Jr High
Brackets: All Brackets

99 Girls Provisional
Date: 9/10,9/14,9/15,9/17,9/22,9/23,9/24,9/26,9/28,9/29,9/30,10/1,10/3,10/6,10/8,10/10,10/12,10/13,10/14,10/15,10/17,10/18,10/22,10/26,10/28,10/29,11/2,11/5
Venue: Forza FC Soccer Complex
Lone Peak Park (sandy)
Monarch Meadows Park
Olympic Park
Smith Fields
North Star Elementary
Aspen Elementary
G Hillman Recreation Complex
Barlow Park
Skyridge High School
Healey Park
Meadow Elementary
Canyonview Park
Lynx Field
Mountain Ridge Jr High
North Lake Park
West High School
Brackets: All Brackets

98 Girls Provisional
Date: 9/17,9/20,9/24,9/26,10/1,10/4,10/5,10/6,10/8,10/11,10/13,10/14,10/15,10/17,10/18,10/24,10/25,10/27,10/29
Venue: Aspen Elementary
Majestic Elementary (West Jordan)
Centennial Park (Perry)
Mountain Ridge Jr High
Weber County Fairgrounds
Highland High School
Lakeside Sports Complex
Midvalley E.S.
Mills Park
Healey Park
Lone Peak Park (sandy)
Storm Mountain
Brackets: All Brackets

08 Boys North A
Date: 8/22,8/25,8/27,8/29,9/7,9/10,9/12,9/17,9/19,9/24,9/26,9/27,10/1,10/3,10/4,10/5,10/7,10/8,10/15,10/17,10/18,10/24,10/29
Venue: Angel Street Complex
Elk Ridge (N Logan)
Hogan Park
Ellison Park
Wadman Soccer Complex
Forza FC Soccer Complex
Bus Park
Millennium Park
Legacy Events Center
Spring Creek
Weber County Fairgrounds
Northwest Intermediate
Brackets: All Brackets

08 Boys North B
Date: 8/23,8/26,8/27,8/30,9/6,9/10,9/12,9/13,9/17,9/19,9/20,9/21,9/24,9/26,9/27,9/30,10/1,10/3,10/4,10/5,10/8,10/11,10/15,10/27
Venue: Angel Street Complex
Fox Glenn Park
Hogan Park
Wadman Soccer Complex
Forza FC Soccer Complex
Ellison Park
Bus Park
Romrell Park
Ellison Tournament Park
Weber County Fairgrounds
Legacy Events Center
Northwest Intermediate
Brackets: All Brackets

08 Boys North C
Date: 8/25,8/26,8/27,9/7,9/8,9/9,9/10,9/14,9/16,9/17,9/24,9/30,10/1,10/3,10/8,10/11,10/13,10/14,10/15,10/17,10/18,11/4
Venue: Ellison Park
Weber County Fairgrounds
Angel Street Complex
Bunderson Elementary
Fox Glenn Park
Smoot Park
Romrell Park
Syracuse Jr. High
Forza FC Soccer Complex
Wilkinson Complex
Brackets: All Brackets

08 Boys North D
Date: 8/24,8/27,8/29,9/9,9/10,9/13,9/14,9/16,9/17,9/19,9/20,9/21,9/27,9/29,10/1,10/5,10/8,10/10,10/11,10/12,10/15,11/12
Venue: Angel Street Complex
Smoot Park
Weber County Fairgrounds
Wadman Soccer Complex
Ellison Park
Ellison Tournament Park
Bunderson Elementary
White Park(sunset)
Brackets: All Brackets

08 Boys Metro A
Date: 8/25,8/27,9/1,9/8,9/10,9/14,9/15,9/17,9/24,10/1,10/5,10/6,10/8,10/15
Venue: Bonneville Jr. High
Copperview ES
Jordan Ridge Park
Riverside Elem WJ
Benson Mill Park
Elk Ridge M.S.
Glendale MS
Jordan Hills E.S.
Brackets: All Brackets

08 Boys Metro B
Date: 8/26,8/27,9/6,9/9,9/10,9/16,9/17,9/20,9/23,9/24,9/27,9/30,10/1,10/4,10/7,10/8,10/11,10/15,10/18
Venue: Copperview ES
Liberty Elementary
Rowland Hall Steiner Complex
Willow Creek Park, Park City
Autumn Hills Park
Bonneville Jr. High
Butler M.S.
Riverside Elem WJ
Jordan Hills E.S.
Brackets: All Brackets

08 Boys Metro C
Date: 8/22,8/23,8/27,8/29,8/30,9/6,9/9,9/10,9/12,9/17,9/24,10/1,10/5,10/8,10/15,10/18,10/29
Venue: Benson Mill Park
Copperview ES
Jordan Ridge Park
Pioneer Elementary
Autumn Hills Park
Liberty Elementary
Willow Creek Park, Park City
Bluffdale Elementary
Elk Ridge M.S.
Jordan Hills E.S.
West Lake Jr. High
Brackets: All Brackets

08 Boys Metro D
Date: 8/23,8/27,8/30,8/31,9/6,9/9,9/10,9/14,9/17,9/23,9/24,10/1,10/4,10/8,10/15,10/18,10/27
Venue: Autumn Hills Park
Copperview ES
Jordan Hills E.S.
Benson Mill Park
Oquirrh Shadow Park
Willow Creek Park, Park City
Ensign Downs
Liberty Elementary
Bennion Jr. High
Brackets: All Brackets

08 Boys South A
Date: 8/23,8/24,8/27,9/6,9/10,9/13,9/17,9/19,9/21,9/24,9/28,10/1,10/4,10/8,10/12,10/14,10/15
Venue: Meadow Elementary
Mountain Ridge Jr High
Sertoma Park
Geneva Elementary
Cobblestone
JR Smith Elementary
Schuler Park
Spanish Fork Sports Park
Deerfield Elementary
Lehi Jr. School
Timberline Jr. High
Brackets: All Brackets

08 Boys South B
Date: 8/22,8/25,8/27,9/9,9/10,9/15,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/5,10/8,10/13,10/15
Venue: Geneva Elementary
Timberline Jr. High
Deerfield Elementary
Spanish Fork Sports Park
East Meadows E.S.
Cobblestone
Lehi Jr. School
Mountain Ridge Jr High
Brackets: All Brackets

08 Boys South C
Date: 8/24,8/27,8/31,9/7,9/10,9/14,9/17,9/21,9/24,9/28,10/1,10/5,10/8,10/11,10/15
Venue: Central Elem.
JR Smith Elementary
Timberline Jr. High
Geneva Elementary
Grandview Park (Provo)
East Meadows E.S.
Mountain Ridge Jr High
Deerfield Elementary
Brackets: All Brackets

07 Boys North A
Date: 8/22,8/26,8/27,8/29,9/8,9/10,9/12,9/15,9/17,9/19,9/20,9/26,9/29,10/1,10/3,10/8,10/10,10/14,10/15,10/17
Venue: River Heights Elementary
Weber County Fairgrounds
Angel Street Complex
Wadman Soccer Complex
Hogan Park
Cedar Ridge ES
Brackets: All Brackets

07 Boys North B
Date: 8/22,8/23,8/25,8/26,8/27,9/6,9/7,9/8,9/10,9/13,9/16,9/17,9/20,9/24,9/27,9/28,10/1,10/3,10/4,10/5,10/7,10/8,10/11,10/15,10/17,10/18,10/19,10/20,10/27
Venue: Fox Glenn Park
Angel Street Complex
Ellison Park
Forza FC Soccer Complex
Bus Park
Wadman Soccer Complex
Legacy Events Center
Weber County Fairgrounds
Hogan Park
Northwest Intermediate
Brackets: All Brackets

07 Boys North C
Date: 8/24,8/26,8/27,8/31,9/7,9/10,9/14,9/17,9/20,9/21,9/27,9/28,10/1,10/5,10/6,10/8,10/10,10/12,10/14,10/15,10/17,10/26
Venue: Angel Street Complex
Ellison Park
Forza FC Soccer Complex
Wadman Soccer Complex
Bunderson Elementary
Weber County Fairgrounds
Fox Glenn Park
Brackets: All Brackets

07 Boys North D
Date: 8/26,8/27,9/8,9/9,9/10,9/15,9/16,9/17,9/23,9/26,9/27,9/30,10/1,10/3,10/4,10/5,10/7,10/8,10/10,10/11,10/14,10/15,10/18,10/21,10/22,10/24
Venue: Angel Street Complex
Bunderson Elementary
Ellison Park
Fox Glenn Park
Forza FC Soccer Complex
Wilkinson Complex
Wadman Soccer Complex
Pioneer Park
Brackets: All Brackets

07 Boys North E
Date: 8/20,8/25,8/27,9/1,9/9,9/10,9/12,9/13,9/15,9/16,9/17,9/19,9/22,9/24,9/27,10/1,10/3,10/6,10/8,10/14,10/15,10/18,10/24
Venue: Weber County Fairgrounds
Bunderson Elementary
Fox Glenn Park
Romrell Park
Smoot Park
Wadman Soccer Complex
Wilkinson Complex
Ellison Tournament Park
Ellison Park
Brackets: All Brackets

07 Boys Metro A
Date: 8/22,8/27,8/29,8/30,9/10,9/12,9/13,9/17,9/19,9/20,9/21,9/24,9/26,10/1,10/8,10/12,10/15,10/19,10/29
Venue: Bluffdale Elementary
Copperview ES
Jordan Ridge Park
Riverside Elem WJ
Bonneville Jr. High
Glendale MS
Hidden Village
Pioneer Elementary
Rowland Hall Steiner Complex
West Lake Jr. High
Brackets: All Brackets

07 Boys Metro B
Date: 8/22,8/23,8/24,8/27,8/30,9/6,9/7,9/8,9/10,9/13,9/17,9/20,9/21,9/24,9/27,9/28,9/30,10/1,10/4,10/5,10/8,10/12,10/14,10/15,10/19
Venue: Bluffdale Elementary
Bonneville Jr. High
Jordan Ridge Park
Copperview ES
Hidden Village
Riverside Elem WJ
Willow Creek Park, Park City
Liberty Elementary
Ensign Downs
Glendale MS
Brackets: All Brackets

07 Boys Metro C
Date: 8/24,8/27,8/29,8/31,9/7,9/10,9/14,9/17,9/21,9/23,9/24,10/1,10/3,10/7,10/8,10/10,10/12,10/15,10/17,10/19,10/29
Venue: Autumn Hills Park
Benson Mill Park
Copperview ES
Rowland Hall Steiner Complex
Bluffdale Elementary
Bonneville Jr. High
Butler M.S.
Oquirrh Shadow Park
Brackets: All Brackets

07 Boys Metro D
Date: 8/25,8/26,8/27,9/1,9/2,9/7,9/8,9/9,9/10,9/15,9/17,9/22,9/24,9/28,9/29,10/1,10/3,10/4,10/6,10/8,10/10,10/12,10/14,10/15,10/17,10/18,10/29
Venue: Elk Ridge M.S.
Spring Lane Elementary
Willow Creek Park, Park City
Bluffdale Elementary
Galena Hills Park
Oquirrh Shadow Park
Copperview ES
Rowland Hall Steiner Complex
Pioneer Elementary
Benson Mill Park
Butler M.S.
West Lake Jr. High
TBD
Jordan Hills E.S.
Brackets: All Brackets

07 Boys Metro E
Date: 8/22,8/23,8/27,8/29,8/30,9/1,9/10,9/17,9/22,9/24,9/29,10/1,10/3,10/6,10/7,10/8,10/11,10/15
Venue: Bluffdale Elementary
Benson Mill Park
Elk Ridge M.S.
Heartland Elementary
Hidden Village
Bennion Jr. High
Deseret Peak Complex
Taylorsville E.S.
Spring Lane Elementary
Pioneer Elementary
Brackets: All Brackets

07 Boys South A
Date: 8/23,8/27,8/31,9/10,9/17,9/19,9/24,9/26,10/1,10/3,10/6,10/8,10/10,10/11,10/15
Venue: Cobblestone
East Meadows E.S.
Geneva Elementary
Mountain Ridge Jr High
Central Elem.
Deerfield Elementary
Sertoma Park
Lehi Jr. School
JR Smith Elementary
Timberline Jr. High
Brackets: All Brackets

07 Boys South B
Date: 8/27,8/29,8/30,9/10,9/14,9/17,9/20,9/24,9/27,10/1,10/4,10/8,10/11,10/15
Venue: East Meadows E.S.
Geneva Elementary
Meadow Elementary
Schuler Park
Spanish Fork Sports Park
Cobblestone
Mountain Ridge Jr High
Lehi Jr. School
Timberline Jr. High
Brackets: All Brackets

07 Boys South C
Date: 8/27,8/31,9/1,9/8,9/10,9/17,9/24,9/27,10/1,10/5,10/8,10/13,10/15,10/17
Venue: JR Smith Elementary
Mountain Ridge Jr High
Sertoma Park
Vista Heights Jr. High
Schuler Park
Timberline Jr. High
East Meadows E.S.
Brackets: All Brackets

08 Girls North A
Date: 8/25,8/27,9/1,9/8,9/10,9/15,9/17,9/22,9/27,10/1,10/3,10/6,10/8,10/10,10/13,10/15,10/17,10/20,10/27,10/29
Venue: Hogan Park
Legacy Events Center
Forza FC Soccer Complex
Wadman Soccer Complex
Fox Glenn Park
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

08 Girls North B
Date: 8/27,8/31,9/7,9/8,9/9,9/14,9/17,9/21,9/24,9/28,9/30,10/1,10/5,10/8,10/10,10/11,10/15,10/28,11/4
Venue: Bus Park
Fox Glenn Park
Romrell Park
Angel Street Complex
Forza FC Soccer Complex
Ellison Park
Legacy Events Center
Northwest Intermediate
No. Layton Jr. High
Brackets: All Brackets

08 Girls Metro A
Date: 8/22,8/27,8/29,9/6,9/10,9/12,9/13,9/15,9/17,9/19,9/20,9/24,10/1,10/3,10/8,10/13,10/15,10/17
Venue: Copperview ES
Rowland Hall Steiner Complex
Bonneville Jr. High
Jordan Hills E.S.
Brackets: All Brackets

08 Girls Metro B
Date: 8/23,8/25,8/27,9/1,9/2,9/7,9/8,9/10,9/14,9/15,9/17,9/20,9/22,9/24,9/27,9/30,10/1,10/4,10/5,10/8,10/13,10/14,10/15,10/19
Venue: Jordan Hills E.S.
Copperview ES
Jordan Ridge Park
Liberty Elementary
Willow Creek Park, Park City
Benson Mill Park
Bluffdale Elementary
Galena Hills Park
Brackets: All Brackets

08 Girls South A
Date: 8/25,8/27,8/29,9/1,9/8,9/10,9/14,9/16,9/17,9/22,9/24,9/29,10/1,10/5,10/6,10/13
Venue: Geneva Elementary
Sertoma Park
Lehi Jr. School
Timberline Jr. High
East Meadows E.S.
Brackets: All Brackets

08 Girls South B
Date: 8/27,9/6,9/8,9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/29,10/1,10/7,10/8,10/15
Venue: East Meadows E.S.
Geneva Elementary
JR Smith Elementary
Cobblestone
Brackets: All Brackets

07 Girls North A
Date: 8/22,8/25,8/26,8/27,8/29,9/7,9/10,9/12,9/14,9/17,9/19,9/21,9/22,9/24,9/26,9/27,9/28,10/1,10/3,10/5,10/8,10/10,10/12,10/13,10/15
Venue: Angel Street Complex
Legacy Events Center
Ellison Park
Bus Park
Forza FC Soccer Complex
Wadman Soccer Complex
Spring Creek
Hogan Park
Ellison Tournament Park
Romrell Park
Brackets: All Brackets

07 Girls North B
Date: 8/23,8/27,8/30,9/6,9/10,9/14,9/16,9/17,9/24,9/26,9/27,10/1,10/7,10/8,10/11,10/13,10/14,10/25
Venue: Fox Glenn Park
Legacy Events Center
Syracuse Jr. High
Forza FC Soccer Complex
Weber County Fairgrounds
Wadman Soccer Complex
Brackets: All Brackets

07 Girls North C
Date: 8/20,8/24,8/27,9/7,9/8,9/10,9/14,9/15,9/17,9/20,9/21,9/24,9/28,10/1,10/7,10/8,10/10,10/13,10/15,10/18,11/3
Venue: AJ Taylor Elementary
Angel Street Complex
Fox Glenn Park
Wilkinson Complex
Forza FC Soccer Complex
Romrell Park
Syracuse Jr. High
Wadman Soccer Complex
Ellison Park
Brackets: All Brackets

07 Girls Metro A
Date: 8/23,8/27,8/29,8/30,9/6,9/9,9/10,9/17,9/19,9/24,9/26,10/1,10/8,10/11,10/15
Venue: Bonneville Jr. High
Copperview ES
Liberty Elementary
Bluffdale Elementary
Jordan Hills E.S.
Brackets: All Brackets

07 Girls Metro B
Date: 8/20,8/25,8/26,8/27,9/1,9/2,9/7,9/8,9/10,9/15,9/16,9/17,9/19,9/23,9/24,9/29,9/30,10/1,10/8,10/14,10/15
Venue: Bonneville Jr. High
Butler M.S.
Copperview ES
Benson Mill Park
Bluffdale Elementary
Willow Creek Park, Park City
Liberty Elementary
Rowland Hall Steiner Complex
Brackets: All Brackets

07 Girls Metro C
Date: 8/20,8/24,8/25,8/27,9/1,9/8,9/9,9/10,9/12,9/14,9/17,9/20,9/24,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15
Venue: Jordan Ridge Park
Galena Hills Park
Benson Mill Park
Willow Creek Park, Park City
Copperview ES
Bluffdale Elementary
Brackets: All Brackets

07 Girls South A
Date: 8/22,8/24,8/27,8/31,9/7,9/10,9/17,9/21,9/24,10/1,10/5,10/8,10/10,10/15
Venue: Spanish Fork Sports Park
Geneva Elementary
JR Smith Elementary
Deerfield Elementary
Meadow Elementary
Lehi Jr. School
East Meadows E.S.
Sertoma Park
Central Elem.
Mountain Ridge Jr High
Brackets: All Brackets

07 Girls South B
Date: 8/23,8/27,8/31,9/6,9/10,9/12,9/14,9/17,9/21,9/24,9/27,10/1,10/3,10/8,10/10,10/11,10/15
Venue: Cobblestone
Deerfield Elementary
Geneva Elementary
Meadow Elementary
Mountain Ridge Jr High
Spanish Fork Sports Park
Lehi Jr. School
East Meadows E.S.
Maple Ridge
Brackets: All Brackets