Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
Boys Under 11 Premier 1
Date: 8/28,8/29,9/4,9/5,9/8,9/10,9/11,9/12,9/15,9/22,9/25,9/29,10/2,10/6,10/9,10/13,10/16,10/17,10/20,10/23,10/24,10/25
Venue: Canyonview Park
Copperview ES
Heritage Park (NIbley)
Monarch Meadows Park
American Fork Jr
Forza FC Soccer Complex
IHC Fields
Weber County Fairgrounds
Millennium Pk (Harrisville)
Old Mill ES
Umbria Estates
Vista Heights Jr. High
Forbes
Cobblestone
Hindley Park
Bluffdale Park
Highland Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 D1
Date: 8/29,9/5,9/6,9/8,9/11,9/12,9/15,9/18,9/19,9/20,9/22,9/26,9/29,10/2,10/3,10/6,10/8,10/10,10/13,10/17,10/20,10/22,10/26,10/29
Venue: Copperview ES
Hidden Village
Ellison Tournament Park
Nebo Learning Ctr
Olympic Park
Sertoma Park
Eastmont Middle
Forza FC Soccer Complex
Heritage Park (NIbley)
Mendon Square
DO NOT USE - Angel Street Complex
Hyrum Soccer Complex
Vae View
Germania park
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 North D2
Date: 8/23,8/25,8/28,8/30,9/6,9/7,9/8,9/11,9/13,9/15,9/17,9/20,9/22,9/29,10/4,10/6,10/8,10/11,10/15,10/20,10/22,10/23,10/24,10/29,11/15
Venue: Forza FC Soccer Complex
McCall Park
Millennium Park
Millennium Pk (Harrisville)
Barlow Park
Wadman Soccer Complex
Holt ES
Roosevelt Jr.
Weber County School District
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Metro D2
Date: 8/28,9/5,9/6,9/8,9/13,9/15,9/18,9/20,9/22,9/24,9/25,9/27,9/29,10/2,10/3,10/4,10/5,10/6,10/10,10/11,10/13,10/15,10/18,10/20,10/27
Venue: Copperview ES
Eastmont Middle
Trailside Elementary
Bonneville Jr. High
Olympus Jr. High
Umbria Estates
Village Boulevard Park
James E Moss
Rosamond Elementary
Rosewood Park
Bluffdale Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 South D2
Date: 8/28,9/6,9/7,9/8,9/13,9/14,9/15,9/20,9/22,9/25,9/26,9/27,9/28,9/29,10/4,10/6,10/10,10/11,10/18,10/19,10/20,10/22,10/23,10/27
Venue: Cobblestone
Hindley Park
Olympic Park
Spanish Fork Sports Complex
Westridge Elementary
IHC Fields
Midway Elementary
North Lake Park
Lakeside Sports Complex
Vista Heights Jr. High
Forbes
Canyon View Junior High
Mitchell Hollow
Highland Elementary
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Metro D3
Date: 8/27,9/8,9/10,9/15,9/17,9/22,9/24,9/29,10/1,10/6,10/8,10/11,10/15,10/20,10/22,10/26,10/27
Venue: Hidden Village
James E Moss
Village Boulevard Park
West Jordan Complex
Copperview ES
Indian Hills ES
Olympus Jr. High
Riley Elem.
Stansbury ES
Grant Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Metro D4
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/20,9/21,9/22,9/25,9/26,9/28,9/29,10/5,10/6,10/13,10/16,10/17,10/19,10/20,10/26,10/27,11/2,11/3
Venue: Copperview ES
Hidden Village
Rosamond Elementary
Umbria Estates
Bonneville Jr. High
Eastmont Middle
Bluffdale Park
James E Moss
Oakley Rec Complex
Riley Elem.
Indian Hills ES
Grant Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Premier 1
Date: 8/29,9/5,9/8,9/12,9/15,9/19,9/22,9/24,9/26,9/29,10/3,10/6,10/8,10/10,10/11,10/13,10/17,10/20,10/24
Venue: Crescent MS
IHC Fields
Sertoma Park
Ellison Tournament Park
Monarch Meadows Park
Bountiful Jr. High
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Weber County Fairgrounds
Rosecrest
Kaysville JHS
Olympic Park
Bluffdale Park
Willow Creek Park, Sandy
Kaysville Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 D1
Date: 8/27,8/28,8/30,9/7,9/8,9/11,9/15,9/18,9/22,9/25,9/29,10/4,10/6,10/9,10/10,10/11,10/13,10/16,10/20,10/30
Venue: Monarch Meadows Park
Crescent MS
Eden Park
IHC Fields
Roy West Park
Weber County Fairgrounds
Bonneville Jr. High
Longview Elem
Bluffdale Park
JR Smith Elementary
Vista Heights Jr. High
Mueller Park
Bountiful Jr. High
Rosecrest
Willow Creek Park, Sandy
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 D2
Date: 9/6,9/8,9/13,9/15,9/18,9/19,9/20,9/22,9/25,9/27,9/29,10/4,10/6,10/9,10/11,10/13,10/16,10/17,10/18,10/24
Venue: Bennion Jr. High
Cottonwood Elem.
Crescent MS
Ellison Tournament Park
Bellview Elem.
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Maple Mountain HS (F)
Park City Sports Complex
Vista Heights Jr. High
Kaysville JHS
Mapleton Elementary
Alta Canyon
Sierra Bonita Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 D3
Date: 8/27,9/8,9/10,9/15,9/17,9/22,9/29,10/1,10/6,10/8,10/11,10/13,10/15,10/16,10/22,10/25,10/27
Venue: Bennion Jr. High
Centennial Park (Perry)
Sand Hill Park Field
Ellison Tournament Park
James E Moss
Mueller Park
Stansbury HS
Welby
Bountiful Jr. High
West Jordan Complex TBD
Sertoma Park
Utah School of Deaf & Blind
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 D4
Date: 9/7,9/8,9/12,9/14,9/15,9/19,9/21,9/22,9/28,9/29,10/2,10/5,10/12
Venue: Bellview Elem.
Healey Park
Rose Park Elementary
Welby
Crescent MS
Kaysville Jr. High
Mountain View H.S.
Stansbury ES
Alta Canyon
Cedar Ridge ES
Elk Ridge (N Logan)
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 D5
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/19,9/21,9/22,9/26,9/28,9/29,10/2,10/3,10/5,10/6,10/9,10/12,10/13,10/17,10/19,10/20,10/22,11/3
Venue: Bennion Jr. High
Highland Park
JR Smith Elementary
Mapleton Elementary
North Lake Park
Rosecrest
Crescent MS
Longview Elem
Mueller Park
Rosewood Park
Aspen Elementary
Bellview Elem.
Sand Hill Park Field
Alta Canyon
Monarch Meadows Park
Bountiful Jr. High
Bluffdale Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 D6
Date: 8/27,8/28,9/8,9/10,9/12,9/15,9/17,9/20,9/22,9/24,9/27,9/29,10/1,10/4,10/6,10/8,10/9,10/16,10/17,10/18,10/20,10/22,10/25,10/27,10/29,10/30,11/1,11/3
Venue: Bellview Elem.
G Hillman Recreation Complex
Salem Hills High School
American Fork Jr
Art Dye
Barlow Park
Payson High School
Alta Canyon
Roy West Park
New Hillman Field
Cedar Ridge ES
Crescent MS
Kaysville Jr. High
Thunder Ridge
Elk Ridge (N Logan)
Spanish Fork High School
Kaysville JHS
Mountain Ridge Jr High
Grandview Park (Provo)
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Premier 1
Date: 8/27,8/28,9/4,9/8,9/11,9/12,9/15,9/18,9/22,9/28,9/29,10/2,10/6,10/20
Venue: Monarch Meadows Park
Ellison Tournament Park
Highland Park
IHC Fields
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Rosecrest
West Lake High School
Olympic Park
Ponds Park
Bluffdale Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Premier 2
Date: 8/28,9/8,9/14,9/15,9/18,9/19,9/22,9/29,10/1,10/2,10/6,10/13,10/20,10/22,10/23,10/27,10/29,11/1
Venue: Alta Canyon
Crescent MS
Bellview Elem.
Bountiful Jr. High
Falcon Park
Roy West Park
Willow Creek Park, Sandy
White City Bear Park
Lewis Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 D1
Date: 8/28,8/29,9/5,9/6,9/8,9/10,9/11,9/12,9/15,9/19,9/22,9/26,9/29,10/2,10/3,10/6,10/10,10/13,10/27
Venue: Heritage Park (NIbley)
Kennedy Jr High
Mount Ogden Park
Rose Park Elementary
Willow Pond
Oquirrh Hills MS
Park City Sports Complex
Ponds Park
Utah School of Deaf & Blind
Wasatch Jr. High
Hillside Middle School
DO NOT USE - Angel Street Complex
Grandview Elementary ogden
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 D2
Date: 9/6,9/8,9/11,9/13,9/15,9/20,9/22,9/26,9/27,9/29,10/2,10/3,10/4,10/5,10/6,10/9,10/11,10/12,10/13,10/16,10/17,10/20,10/24
Venue: Centennial Park (Perry)
Legacy Events Center
Olympic Park
Spanish Fork High School
Willow Creek Park, Sandy
American Fork Jr
Bennion Jr. High
Ellison Tournament Park
Jordan Ridge Park
Sierra Bonita Park
District 2 TBD
IHC Fields
Payson High School
Mapleton Elementary
Salem Hills High School
Legacy Prep Academy
North Lake Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 D3
Date: 8/25,8/27,9/6,9/7,9/8,9/10,9/15,9/22,9/28,9/29,10/6,10/8,10/13,10/15,10/20,10/22,10/27,10/29,11/1,11/2
Venue: Cedar Ridge ES
Ellison Tournament Park
Rosecrest
Willow Creek Park, Sandy
Willow Pond
Bountiful Jr. High
Deseret Peak Complex
Sertoma Park
South Field Park
Bluffdale Park
Crescent MS
Mueller Park
Alta Canyon
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 D4
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/24,9/26,9/28,9/29,10/3,10/5,10/6,10/9,10/10,10/12,10/13,10/16,10/19,10/20,10/24,10/26
Venue: Elk Ridge (N Logan)
Olympic Park
Utah School of Deaf & Blind
Willow Creek Park, Sandy
Rose Park Elementary
Roy West Park
Thunder Ridge
Highland Park
Crescent MS
Hillside Middle School
West Lake Jr. High
Bellview Elem.
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Alta Canyon
SL Science Center
Cedar Ridge ES
James E Moss
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 D5
Date: 8/24,8/25,9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/16,10/17,10/19,10/20,10/27
Venue: Alta Canyon
Kennedy Jr High
Willow Creek Park, Sandy
Oquirrh Shadow Park
Sand Hill Park Field
DO NOT USE - Angel Street Complex
Ellison Tournament Park
Heritage Park (NIbley)
Stansbury ES
Westridge Elementary
North Lake Park
Ponds Park
Crescent MS
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 D6
Date: 8/27,9/8,9/10,9/15,9/20,9/22,9/24,9/27,9/29,10/1,10/4,10/6,10/8,10/9,10/15,10/20,10/22,10/23
Venue: Aspen Elementary
Ellison Tournament Park
Art Dye
Mueller Park
Bountiful Jr. High
Spring Creek
American Fork Jr
Woodward Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Premier 1
Date: 8/22,8/23,8/25,8/29,9/5,9/7,9/8,9/10,9/11,9/12,9/15,9/19,9/22,9/24,9/26,10/4,11/3
Venue: Roy West Park
West Lake High School
Aspen Elementary
Bellview Elem.
Ellison Tournament Park
Flat Iron Mesa Park
Monarch Meadows Park
Bluffdale Park
Falcon Park
District 4 TBD
Rosecrest
Westlake High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Premier 2
Date: 8/22,8/25,8/29,9/5,9/8,9/10,9/12,9/15,9/17,9/19,9/22,9/26,9/28,10/1,10/3,10/4
Venue: Rocky Mtn Middle
Utah School of Deaf & Blind
Elk Ridge (N Logan)
Mueller Park
Ira Allen Field
Mapleton Elementary
IHC Fields
Cub River Sports
Sierra Bonita Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D1
Date: 8/28,9/4,9/8,9/11,9/15,9/18,9/22,9/25,9/29,10/2,10/4,10/6,10/9,10/10,10/11,10/13,10/16,10/20,10/22,10/23
Venue: Bonneville Jr. High
Ellison Tournament Park
Falcon Park
West Lake Jr. High
Willow Pond
American Fork Jr
Bountiful Jr. High
Monarch Meadows Park
Stansbury HS
Bluffdale Park
Lone Peak Park (sandy)
Jordan Narrows (Taggart Pit)
White City Bear Park
Rosecrest
Olympic Park
Mueller Park
Bellview Elem.
Highland Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D2
Date: 9/6,9/8,9/11,9/13,9/14,9/15,9/20,9/22,9/27,9/28,9/29,10/4,10/5,10/6,10/8,10/9,10/11,10/13,10/16,10/19,10/20,10/22,10/27
Venue: Canyon View Junior High
IHC Fields
New Wellsville Elementary
District 5 TBD
Ellison Tournament Park
Flat Iron Mesa Park
Sunnyside Park
Spring Creek
Park City Sports Complex
Pioneer Park
Lone Peak Park (sandy)
Grandview Park
Vernal middle school
Crescent MS
Hillside Middle School
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D3
Date: 9/7,9/8,9/10,9/11,9/14,9/15,9/17,9/18,9/21,9/22,9/24,9/26,9/28,9/29,10/5,10/6,10/8,10/12,10/13,10/17,10/20,10/23,10/24,10/25,10/29,10/30
Venue: Grandview Park
Hillside Middle School
Mueller Park
Thunder Ridge
James E Moss
Rosecrest
Olympic Park
Oquirrh Hills MS
Flat Iron Mesa Park
Grandview Park (Provo)
Bluffdale Park
Jordan Narrows (Taggart Pit)
SL Science Center
Mount Ogden Park
Sunnyside Park
North Lake Park
Southland Elementary
Utah School of Deaf & Blind
Monarch Meadows Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D4
Date: 8/27,9/8,9/10,9/15,9/17,9/22,9/24,9/27,9/29,10/1,10/4,10/6,10/8,10/12,10/15,10/18,10/20,10/25,10/27
Venue: American Fork Jr
Art Dye
Roy West Park
Ellison Tournament Park
Highland Park
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Ira Allen Field
Pioneer Park
Sierra Bonita Park
Woodward (Woody)
Ponds Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D5
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/18,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/8,10/9,10/12,10/13,10/16,10/20,10/23,10/24,10/27
Venue: DO NOT USE - Angel Street Complex
Falcon Park
Flat Iron Mesa Park
Rocky Mtn Middle
Stansbury ES
Bear River Middle School
Bennion Jr. High
Legacy Events Center
North Lake Park
American Fork Jr
Bellview Elem.
Rocky Mtn. Middle
Legacy Prep Academy
District 1 TBD
Ponds Park
Aspen Elementary
Crescent MS
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Lone Peak Park (highland)
Art Dye
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D6
Date: 8/27,8/28,9/8,9/10,9/15,9/17,9/22,9/24,9/28,9/29,10/2,10/5,10/6,10/8,10/13
Venue: James E Moss
Spring Creek
Aspen Elementary
Payson High School
Barlow Park
Salem Hills High School
New Hillman Field
Brackets: All Brackets

Boy Under 15 Premier 1
Date: 8/21,8/25,8/28,9/4,9/5,9/8,9/11,9/12,9/15,9/18,9/22,9/25,9/29,10/2,10/5,10/6
Venue: Bellview Elem.
Ellison Tournament Park
White City Bear Park
Aspen Elementary
Ira Allen Field
Monarch Meadows Park
Woodward (Woody)
Bluffdale Park
Sierra Bonita Park
Lone Peak Park (sandy)
Woodward Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 Premier 2
Date: 8/21,8/25,8/28,9/4,9/8,9/11,9/15,9/18,9/22,9/25,9/29,10/1,10/2
Venue: Storm Mountain
Monarch Meadows Park
Bellview Elem.
Bluffdale Park
Canyon View Junior High
Olympic Park
Eastmont Middle
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 D1
Date: 8/22,8/25,8/29,9/5,9/8,9/10,9/12,9/15,9/17,9/19,9/20,9/22,9/26,9/27,9/28,9/29,10/1,10/3,10/4,10/6,10/9,10/11,10/22,10/24,10/30
Venue: DO NOT USE - Angel Street Complex
IHC Fields
Highland Park
Ira Allen Field
Lone Peak Park (sandy)
Mills Park
Roy West Park
Willow Pond
JR Smith Elementary
Maple Mountain HS (F)
Olympic Park
Ponds Park
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Rocky Mtn Middle
Hillside Middle School
Murray Park Ice Rink
Not In Use
Sierra Bonita Park
Rose Park Elementary
Forza FC Soccer Complex
Ellison Tournament Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 D2
Date: 9/5,9/6,9/8,9/12,9/13,9/15,9/17,9/20,9/21,9/22,9/24,9/27,9/29,10/3,10/4,10/6,10/8,10/10,10/11,10/13,10/15,10/24,10/30
Venue: Ponds Park
Weber County Fairgrounds
Cedar Ridge ES
Kennedy Jr High
Hyrum Soccer Complex
Riley Elem.
Sand Hill Park Field
Roy West Park
IHC Fields
Woodward (Woody)
Ellison Tournament Park
Forza FC Soccer Complex
Mills Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 D3
Date: 8/27,9/8,9/10,9/15,9/17,9/22,9/24,9/28,9/29,10/1,10/6,10/13,10/15,10/16,10/17,10/18,10/19,10/20
Venue: Blackhawk
Churchill Jr. High
Mills Park
Roy West Park
American Fork Jr
Bellview Elem.
Salem Hills High School
Wasatch Jr. High
Canyon View Junior High
Payson High School
Spanish Fork High School
Lone Peak Park (sandy)
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 D4
Date: 8/30,9/7,9/8,9/12,9/14,9/15,9/21,9/22,9/26,9/28,9/29,10/1,10/5,10/6,10/9,10/12,10/13,10/16,10/23,10/26,10/27,10/29,11/2,11/3
Venue: Art Dye
Ellison Tournament Park
Oquirrh Hills MS
Southland Elementary
Deseret Peak Complex
Sunnyside Park
Oakley Rec Complex
West Jordan Complex
Hillside Middle School
Pioneer Park
West Jordan Complex TBD
Utah School of Deaf & Blind
James E Moss
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 D5 North
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/12,10/16,10/24
Venue: Barlow Park
Ellison Tournament Park
Cedar Ridge ES
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 D5 South
Date: 9/7,9/8,9/10,9/14,9/15,9/21,9/22,9/26,9/28,9/29,10/3,10/5,10/6,10/13,10/15,10/19,10/20
Venue: Bellview Elem.
Salem Hills High School
Willow Creek Park, Sandy
Mountain View H.S.
Lone Peak Park (sandy)
North Lake Park
Sertoma Park
Bennion Jr. High
American Fork Jr
Falcon Park
Canyon View Junior High
Spanish Fork High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 Premier 1
Date: 8/22,8/25,8/29,9/5,9/8,9/12,9/15,9/19,9/22,9/24,9/26,9/28,9/29,10/3
Venue: Ellison Tournament Park
Sertoma Park
Aspen Elementary
Bennion Jr. High
Highland Park
White City Bear Park
District 5 TBD
Lone Peak Park (sandy)
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 Premier 2
Date: 8/22,8/25,8/29,9/5,9/8,9/12,9/13,9/14,9/15,9/17,9/19,9/20,9/21,9/22,9/24,9/27,9/29,10/3
Venue: American Fork Jr
Wasatch Jr. High
Ponds Park
White City Bear Park
Rosecrest
Olympic Park
Falcon Park
Bluffdale Park
Aspen Elementary
Eastmont Middle
Healey Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 D1
Date: 8/21,8/25,8/28,8/30,9/4,9/8,9/11,9/13,9/15,9/18,9/19,9/22,9/25,9/27,9/29,10/2,10/4,10/5,10/6,10/13
Venue: Canyon View Junior High
Ellison Tournament Park
Pioneer Park
Blackhawk
DO NOT USE - Angel Street Complex
Lone Peak Park (sandy)
Roy West Park
Rose Park Elementary
Eastmont Middle
Hillside Middle School
Sunnyside Park
Forza FC Soccer Complex
Ponds Park
Mountain View H.S.
Lewis Park
Falcon Park
Mills Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 D2
Date: 9/4,9/5,9/6,9/8,9/10,9/13,9/15,9/17,9/20,9/22,9/26,9/27,9/28,9/29,10/4,10/6,10/9,10/10,10/11,10/13,10/20,10/27,11/3
Venue: Park City Sports Complex
Weber County Fairgrounds
Ira Allen Field
Rosecrest
IHC Fields
Storm Mountain
SL Science Center
Healey Park
Maple Mountain HS (F)
Willow Pond
Falcon Park
Murray Park
Bluffdale Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 D3
Date: 8/27,9/8,9/10,9/15,9/17,9/18,9/22,9/24,9/29,10/1,10/4,10/6,10/8,10/13,10/15,10/16,10/20,10/27
Venue: Bennion Jr. High
DO NOT USE - Angel Street Complex
Ellison Tournament Park
Forza FC Soccer Complex
Canyon View Junior High
Mills Park
Parkview Elementary
Payson High School
Sertoma Park
Southland Elementary
Spanish Fork High School
Ponds Park
Salem Hills High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 D4
Date: 8/29,9/7,9/8,9/14,9/15,9/17,9/21,9/22,9/28,9/29,10/6,10/11,10/12,10/13,10/19,10/20,10/22,10/26,10/27,11/2,11/3
Venue: Salem Hills High School
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Orchard Hills Complex
Eden Park
Olympic Park
Storm Mountain
Bear River Middle School
North Lake Park
Deseret Peak Complex
Bellview Elem.
Spanish Fork High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 Premier 1
Date: 8/21,8/25,8/27,9/8,9/10,9/15,9/17,9/19,9/22,9/24,9/29,10/1,10/3
Venue: IHC Fields
Lone Peak Park (sandy)
Rosecrest
Ellison Tournament Park
Eastmont Middle
Bluffdale Park
White City Bear Park
West Jordan Complex
TBD
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 Premier 2
Date: 8/22,8/25,8/27,8/28,9/4,9/8,9/10,9/11,9/15,9/17,9/22,9/24,9/27,9/29,10/1,10/3,10/8
Venue: Forza FC Soccer Complex
Sunnyside Park
Utah School of Deaf & Blind
Not In Use
Olympic Park
North Lake Park
Lewis Park
Mount Ogden Park
Hillside Middle School
Centerville Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 D1
Date: 8/22,8/25,8/27,9/5,9/7,9/8,9/11,9/12,9/15,9/17,9/19,9/21,9/22,9/25,9/26,9/29,10/3,10/4,10/6,10/8,10/10,10/27
Venue: Glendale MS
River Heights Elementary
Roy West Park
Park City Sports Complex
Utah School of Deaf & Blind
Sandridge (Roy-Upper)
Pioneer Park
Ira Allen Field
Eastmont Middle
Ellison Tournament Park
Forza FC Soccer Complex
Thunder Ridge
Hyrum Soccer Complex
Maple Mountain HS (F)
Mills Park
Woodward (Woody)
Lone Peak Park (sandy)
Bellview Elem.
Sierra Bonita Park
SL Science Center
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 D2
Date: 9/6,9/8,9/13,9/15,9/20,9/22,9/24,9/27,9/29,10/1,10/4,10/6,10/9,10/11,10/13,10/16,10/18,10/24
Venue: Art Dye
Healey Park
Lone Peak Park (sandy)
Storm Mountain
Bluffdale Park
Weber County Fairgrounds
Willow Pond
Falcon Park
Parkview Elementary
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Olympic Park
Monarch Meadows Park
West Jordan Complex
Bellview Elem.
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 D3
Date: 8/27,9/8,9/15,9/17,9/22,9/24,9/27,9/29,10/1,10/6,10/13,10/15,10/20
Venue: New Hillman Field
Southland Elementary
Roy West Park
Salem Hills High School
Oquirrh Hills MS
Spanish Fork High School
Holt ES
TBD
Payson High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 18 Premier 1
Date: 8/22,8/25,8/27,8/29,9/5,9/8,9/10,9/11,9/12,9/15,9/19,9/22,9/25,9/26,9/27,9/29,10/1,10/3
Venue: Healey Park
Hyrum Soccer Complex
Ellison Tournament Park
Eastmont Middle
IHC Fields
Lone Peak Park (sandy)
White City Bear Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 18 Premier 2
Date: 8/22,8/25,8/28,8/30,9/4,9/5,9/8,9/11,9/12,9/15,9/19,9/22,9/25,9/27,9/29,10/3,10/6,10/15,10/27
Venue: Monarch Meadows Park
Park City Sports Complex
Forza FC Soccer Complex
SL Science Center
Mills Park
Olympic Park
Bluffdale Park
Utah School of Deaf & Blind
Brackets: All Brackets

Boys Under 18 D1
Date: 8/21,8/25,8/27,8/28,9/4,9/6,9/8,9/11,9/12,9/13,9/15,9/18,9/19,9/20,9/22,9/25,9/26,9/29,10/2,10/4,10/6,10/9,10/11,10/13,10/16,10/22,10/23,10/25,10/30
Venue: Churchill Jr. High
Ellison Tournament Park
Ira Allen Field
District 4 TBD
Murray Park
Ponds Park
Rocky Mtn Middle
Rosecrest
Utah School of Deaf & Blind
Forza FC Soccer Complex
Mapleton Elementary
SL Science Center
Willow Pond
Maple Mountain HS (F)
Sandridge (Roy-Upper)
Bluffdale Park
Hunter High School
Lewis Park
Murray Park Ice Rink
Mills Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 19 D2 North
Date: 9/6,9/8,9/11,9/13,9/15,9/20,9/22,9/25,9/27,9/29,10/2,10/4,10/6,10/13,11/3
Venue: Bear River Middle School
Roy West Park
Mills Park
Not In Use
Hyrum Soccer Complex
River Heights Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 18 D2 South
Date: 9/4,9/6,9/8,9/11,9/13,9/15,9/20,9/22,9/25,9/26,9/27,9/29,10/2,10/4,10/6,10/8,10/9,10/10,10/13,10/29,11/3
Venue: Lone Peak Park (sandy)
Art Dye
Canyon View Junior High
Glendale MS
Eastmont Middle
Riley Elem.
Deseret Peak Complex
Storm Mountain
Eisenhower Jr. High
Salem Hills High School
Spanish Fork High School
West Jordan Complex
New Hillman Field
White City Bear Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Premier 1
Date: 8/28,9/4,9/8,9/10,9/11,9/12,9/15,9/17,9/18,9/22,9/25,9/29,10/2,10/6,10/8,10/9,10/13,10/15,10/16,10/17,10/18,10/23
Venue: Clayton MS
Copperview ES
Holt ES
McCall Park
Umbria Estates
Weber County Fairgrounds
Ellison Tournament Park
Rosamond Elementary
Hindley Park
Cemetery Field
Bluffdale Park
Highland Elementary
Nebo Learning Ctr
Forbes
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 D1
Date: 8/28,8/29,9/5,9/8,9/10,9/12,9/13,9/15,9/17,9/19,9/22,9/25,9/26,9/29,10/1,10/3,10/6,10/8,10/10,10/12,10/13,10/15,10/16,10/20
Venue: Forza FC Soccer Complex
Copperview ES
Hindley Park
Slaterville Park
DO NOT USE - Angel Street Complex
Trailside Elementary
Weber County Fairgrounds
North Lake Park
Olympic Park
Windsor Park
Highland Elementary
Indian Hills ES
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 North D2
Date: 8/30,9/6,9/8,9/13,9/15,9/20,9/22,9/26,9/27,9/29,10/3,10/4,10/6
Venue: Eden Park
District 4 TBD
Forza FC Soccer Complex
Wadman Soccer Complex
Elk Ridge (N Logan)
McCall Park
Legacy Events Center
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Metro D2
Date: 9/6,9/8,9/13,9/15,9/20,9/22,9/27,9/29,10/4,10/9,10/11
Venue: Bonneville Jr. High
Clayton MS
Eastmont Middle
Village Boulevard Park
Deseret Peak Complex
Rosamond Elementary
Umbria Estates
Trailside Elementary
Copperview ES
Germania park
Bluffdale Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 South D2
Date: 9/6,9/8,9/13,9/15,9/20,9/22,9/27,9/28,9/29,10/4,10/6,10/13,10/17,10/20
Venue: American Fork Jr
Cobblestone
Midway Elementary
Cemetery Field
Spanish Fork Sports Park
Hindley Park
Highland Elementary
Forbes
Mitchell Hollow
Aspen Elementary
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 North D3
Date: 8/27,9/8,9/10,9/15,9/17,9/18,9/22,9/24,9/29,10/1,10/6,10/8,10/15,10/22,10/27,10/30,11/1
Venue: Mendon Square
Weber County Fairgrounds
Legacy Events Center
DO NOT USE - Angel Street Complex
Hooper North Park
Ellison Tournament Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Metro D3
Date: 8/25,8/27,9/8,9/10,9/15,9/17,9/22,9/24,9/26,9/29,10/1,10/6,10/8,10/15,10/20
Venue: Rosamond Elementary
Copperview ES
Bluffdale Park
Deseret Peak Complex
James E Moss
Bonneville Jr. High
Germania park
Umbria Estates
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Premier 1
Date: 8/29,9/4,9/5,9/6,9/8,9/10,9/12,9/15,9/18,9/19,9/21,9/22,9/24,9/26,9/28,9/29,10/1,10/3,10/4,10/6,10/8,10/9,10/10,10/13,10/16,10/30
Venue: Roy West Park
Woodward Park
Bellview Elem.
Ellison Tournament Park
Timpanogos High School
Bountiful Jr. High
Cemetery Field
Ira Allen Field
White City Bear Park
Mueller Park
Aspen Elementary
Alta Canyon
Sierra Bonita Park
Mapleton Elementary
Weber County Fairgrounds
Kaysville JHS
TBD
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 D1
Date: 8/28,8/30,9/4,9/8,9/10,9/11,9/15,9/18,9/22,9/25,9/29,10/2,10/4,10/6,10/9,10/16
Venue: Bellview Elem.
Eden Park
Bonneville Jr. High
Bountiful Jr. High
Park City Sports Complex
West Lake High School
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Vista Heights Jr. High
Emma Russel
Alta Canyon
Mueller Park
Willow Creek Park, Sandy
Crescent MS
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 D2
Date: 9/5,9/6,9/8,9/11,9/13,9/15,9/20,9/22,9/27,9/29,10/2,10/4,10/6,10/9,10/10,10/11,10/13,10/15,10/16,10/17,10/18,10/20
Venue: Bountiful Jr. High
Bonneville Jr. High
Mapleton Elementary
Rose Park Elementary
Welby
Bennion Jr. High
Crescent MS
Healey Park
Sand Hill Park Field
Weber County Fairgrounds
Alta Canyon
Jordan Ridge Park
Bellview Elem.
Ira Allen Field
Smooth Canyon(delete)
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 D3
Date: 8/27,9/8,9/10,9/15,9/17,9/22,9/24,9/29,10/1,10/5,10/6,10/8,10/9,10/13,10/15
Venue: Ellison Tournament Park
Highland Park
Kaysville JHS
Crescent MS
James E Moss
Oquirrh Shadow Park
Park City Sports Complex
South Field Park
Bellview Elem.
Elk Ridge (N Logan)
Alta Canyon
Kaysville Jr. High
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 D4
Date: 9/7,9/8,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/1,10/5,10/6,10/8,10/9,10/10,10/12,10/13,10/19,10/20
Venue: Barlow Park
Ellison Tournament Park
Rose Park Elementary
Bellview Elem.
Healey Park
Syracuse Jr. High
Legacy Events Center
Kent Smith Park
Crescent MS
Green Acres/Orton Park
Kaysville Jr. High
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 D5
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/17,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/23,10/26,10/27
Venue: Art Dye
Kaysville JHS
Aspen Elementary
Barlow Park
Spanish Fork Sports Park
Kaysville Jr. High
Highland Park
American Fork Jr
TBD
Healey Park
Ponds Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Premier 1
Date: 8/27,8/28,9/4,9/6,9/8,9/10,9/11,9/15,9/18,9/22,9/25,9/29,10/1,10/3,10/6,10/13,10/17
Venue: Highland Park
Kent Smith Park
Sertoma Park
Ellison Tournament Park
Flat Iron Mesa Park
Crescent MS
Falcon Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Premier 2
Date: 8/25,8/28,9/4,9/8,9/11,9/14,9/15,9/20,9/22,9/25,9/26,9/29,10/2,10/3,10/6,10/8,10/9,10/11,10/16,10/30
Venue: Elk Ridge (N Logan)
Rose Park Elementary
Rosecrest
Kaysville JHS
Monarch Meadows Park
Kaysville Jr. High
Roy West Park
Aspen Elementary
Bluffdale Park
Ponds Park
Cedar Ridge ES
American Fork Jr
Angel Street Complex
Hillside Middle School
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 D1
Date: 8/29,9/5,9/7,9/8,9/12,9/13,9/15,9/18,9/19,9/20,9/22,9/24,9/26,9/28,9/29,10/2,10/3,10/6,10/8,10/10,10/13,10/18,10/20,10/24
Venue: Majestic Elementary
Mapleton Elementary
DO NOT USE - Angel Street Complex
Roy West Park
South Field Park
Spanish Fork Sports Park
Crescent MS
Bellview Elem.
Cemetery Field
Ira Allen Field
Mueller Park
Ponds Park
Kaysville Jr. High
Sierra Bonita Park
Spanish Fork Sports Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 D2
Date: 9/5,9/6,9/8,9/10,9/13,9/15,9/19,9/20,9/22,9/26,9/27,9/28,9/29,10/1,10/3,10/4,10/5,10/6,10/8,10/9,10/10,10/11,10/13,10/15,10/16,10/22,10/23
Venue: Southland Elementary
West Lake High School
American Fork Jr
Ellison Tournament Park
Flat Iron Mesa Park
Mueller Park
Murray Park Ice Rink
Olympus Jr. High
Spring Creek
Hyrum Soccer Complex
Legacy Events Center
Jordan Ridge Park
River Heights Elementary
Bellview Elem.
Oquirrh Hills MS
Smooth Canyon
Vista Heights Jr. High
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 D3
Date: 8/27,9/8,9/10,9/15,9/17,9/18,9/22,9/24,9/27,9/29,10/1,10/6,10/8,10/9,10/11,10/13,10/20
Venue: Barlow Park
Ellison Tournament Park
Heritage Park (NIbley)
Park City Sports Complex
Alta Canyon
Mountain View H.S.
North Lake Park
Utah School of Deaf & Blind
Canyon View Junior High
Grandview Park
Sand Hill Park Field
Rosecrest
Willow Creek Park, Sandy
Monarch Meadows Park
Woodward Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 D4
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/18,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/9,10/10,10/12,10/13,10/15,10/18,10/20,10/23,10/24,10/25
Venue: Cottonwood Elem.
Murray Park Ice Rink
South Field Park
Bountiful Jr. High
Centennial Park (Perry)
Cub River Sports
Healey Park
North Lake Park
Cemetery Field
DO NOT USE - Angel Street Complex
Willow Pond
Highland Park
Smooth Canyon
Ponds Park
Kaysville JHS
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Pioneer Park
Olympic Park
JR Smith Elementary
Lewis Park
American Fork Jr
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 D5
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/15,10/20,10/23,10/26
Venue: Alta Canyon
Bountiful Jr. High
Utah School of Deaf & Blind
Weber County Fairgrounds
Hyrum Soccer Complex
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Mueller Park
Art Dye
Rose Park Elementary
Mountain View H.S.
North Lake Park
Canyon View Junior High
Jordan Ridge Park
Willow Creek Park, Park City
Crescent MS
West Jordan Complex
Flat Iron Mesa Park
James E Moss
Bellview Elem.
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Premier 1
Date: 8/29,9/5,9/8,9/12,9/15,9/22,9/26,9/29,10/3,10/6,10/10,10/13,10/20,10/30,11/3,11/14
Venue: Falcon Park
Cemetery Field
Flat Iron Mesa Park
Forza FC Soccer Complex
Ponds Park
Ellison Tournament Park
Mills Park
Highland Park
Centerville Jr. High
Woodward Park
Davis High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Premier 2
Date: 8/29,9/4,9/5,9/8,9/12,9/15,9/19,9/22,9/25,9/26,9/27,9/29,10/1,10/3,10/6,10/13
Venue: Monarch Meadows Park
Spring Creek
Mapleton Elementary
Rose Park Elementary
Olympic Park
Sierra Bonita Park
White City Bear Park
Bellview Elem.
Hillside Middle School
Rosecrest
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 D1
Date: 8/25,8/28,9/4,9/6,9/8,9/11,9/15,9/18,9/22,9/25,9/29,10/2,10/4,10/5,10/6,10/9,10/12,10/13,10/16,10/20,10/27
Venue: District 1 TBD
Aspen Elementary
Cemetery Field
Ellison Tournament Park
Oquirrh Hills MS
Weber County Fairgrounds
DO NOT USE - Angel Street Complex
Park City Sports Complex
District 5 TBD
Roy West Park
Falcon Park
Ponds Park
Woodward Park
Bellview Elem.
Flat Iron Mesa Park
Woodward (Woody)
Lone Peak Park (sandy)
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 D2
Date: 8/24,9/6,9/7,9/8,9/13,9/15,9/17,9/20,9/21,9/22,9/24,9/27,9/29,10/4,10/6,10/8,10/9,10/11,10/13,10/15,10/17,10/20,10/25,10/27,11/3
Venue: Highland Park
Cemetery Field
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Oquirrh Hills MS
Weber County Fairgrounds
Cub River Sports
Bonneville Jr. High
Olympic Park
Salem Hills High School
Sierra Bonita Park
Utah School of Deaf & Blind
Mills Park
South Field Park
Ira Allen Field
Sertoma Park
Lehi High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 D3
Date: 8/27,9/8,9/10,9/15,9/17,9/18,9/22,9/24,9/29,10/1,10/5,10/6,10/8,10/11,10/13,10/15,10/16,10/22,10/25,10/27,10/29,11/1
Venue: Aspen Elementary
DO NOT USE - Angel Street Complex
Falcon Park
Flat Iron Mesa Park
Murray Park Ice Rink
American Fork Jr
Deseret Peak Complex
North Lake Park
Rosecrest
Nibley Elementary State SCSL
Oquirrh Hills MS
Bellview Elem.
Centennial Park (Perry)
James E Moss
Ponds Park
Bluffdale Park
Monarch Meadows Park
Olympic Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 D4
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/4,10/5,10/6,10/8,10/10,10/11,10/12,10/13,10/15,10/19,10/20,10/22
Venue: American Fork Jr
Bennion Jr. High
Canyon View Junior High
Crescent MS
Mills Park
North Lake Park
Payson High School
Stansbury HS
DO NOT USE - Angel Street Complex
Sandridge (Roy-Upper)
Falcon Park
Aspen Elementary
TBD
Salem Hills High School
Alta Canyon
Ponds Park
Spanish Fork High School
Flat Iron Mesa Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 D5
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/17
Venue: Falcon Park
Healey Park
Sertoma Park
James E Moss
Mills Park
Crescent MS
Utah School of Deaf & Blind
SL Science Center
Smooth Canyon
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 North A
Date: 8/25,9/7,9/8,9/11,9/14,9/15,9/21,9/22,9/29,10/2,10/5,10/6,10/8,10/12,10/13,10/15,10/16,10/22,10/26,10/27,10/29,10/30,11/2,11/3
Venue: Millennium Pk (Harrisville)
River Heights Elementary
McCall Park
Elk Ridge (N Logan)
Ellison Tournament Park
Vae View
Forza FC Soccer Complex
Bluffridge Park (9)
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 North B
Date: 8/25,9/8,9/14,9/15,9/22,9/25,9/29,10/1,10/6,10/13,10/15,10/16,10/22,10/27,10/29,11/1
Venue: Barlow Park
Ellison Tournament Park
Vae View
Wadman Soccer Complex
Forza FC Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 Metro A
Date: 8/25,9/8,9/15,9/22,9/29,10/6,10/9,10/13,10/16,10/22,10/23,10/27,11/1
Venue: Bonneville Jr. High
Lone Peak Park (sandy)
Rosamond Elementary
Umbria Estates
Eastmont Middle
Bluffdale Park
Monarch Meadows Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 metro B
Date: 8/25,9/8,9/15,9/17,9/22,9/29,10/3,10/5,10/6,10/12,10/13,10/20,10/23,10/24,10/25,10/27,11/1,11/3,11/10,11/15
Venue: Eastmont Middle
Trailside Elementary
Umbria Estates
Bonneville Jr. High
Clayton MS
Germania park
Hidden Village
Autumn Hills Park
Bluffdale Park
Lone Peak Park (sandy)
Monarch Meadows Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 South
Date: 8/25,9/7,9/8,9/14,9/15,9/18,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/9,10/12,10/13,10/16,10/19,10/20,10/22,10/23,10/24,10/26,10/27
Venue: Cemetery Field
North Lake Park
Nebo Learning Ctr
Old Mill ES
Vista Heights Jr. High
Olympic Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 North A
Date: 8/25,9/5,9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/6,10/12,10/13,10/16,10/19,10/20,10/22,10/25,10/26,10/27,10/29,10/30,11/1,11/2,11/3,11/9,11/15
Venue: Bunderson Elementary
Forza FC Soccer Complex
Millennium Pk (Harrisville)
Wadman Soccer Complex
Ellison Tournament Park
DO NOT USE - Angel Street Complex
Elk Ridge (N Logan)
Vae View
Legacy Events Center
McCall Park
TBD
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Metro A
Date: 8/25,9/8,9/15,9/22,9/26,9/28,9/29,10/6,10/13,10/19,10/20,10/22,10/27,11/1
Venue: Bonneville Jr. High
Lone Peak Park (sandy)
Umbria Estates
Bluffdale Park
Trailside Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Metro B
Date: 8/25,9/8,9/15,9/22,9/29,10/6,10/12,10/13,10/15,10/20,10/27,10/29,11/3
Venue: James E Moss
Lone Peak Park (sandy)
Monarch Meadows Park
Eastmont Middle
Bluffdale Park
Bonneville Jr. High
Hidden Village
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Metro C
Date: 8/25,9/8,9/14,9/15,9/22,9/29,10/6,10/10,10/12,10/13,10/16,10/20
Venue: Lone Peak Park (sandy)
Monarch Meadows Park
Rosamond Elementary
Bonneville Jr. High
Eastmont Middle
Bluffdale Park
James E Moss
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Metro D
Date: 8/25,9/8,9/14,9/15,9/22,9/29,10/6,10/13,10/20,10/26,10/27,11/1,11/2,11/3
Venue: Eastmont Middle
Hidden Village
Lone Peak Park (sandy)
District 1 TBD
Stansbury ES
Umbria Estates
Oquirrh Shadow Park
Riley Elem.
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 South A
Date: 8/25,9/8,9/15,9/22,9/29,10/1,10/6,10/17,10/18,10/20,10/23,10/24,10/27
Venue: Cemetery Field
Central Elem.
IHC Fields
Vista Heights Jr. High
Lakeside Sports Complex
Nebo Learning Ctr
North Lake Park
Forbes
Highland Elementary
Hillcrest Elementary
Olympic Park
Hindley Park
Mitchell Hollow
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 South B
Date: 8/25,9/8,9/14,9/15,9/22,9/29,10/6,10/10,10/16,10/17,10/18,10/20,10/25,10/27
Venue: Cemetery Field
IHC Fields
Vista Heights Jr. High
Heber Valley Elem
North Lake Park
Westridge Elementary
Highland Elementary
Hindley Park
Sertoma Park
Windsor Park
Old Mill ES
Alpine Elem.
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 South C
Date: 8/25,9/8,9/17,9/22,9/29,10/6,10/13,10/17,10/20,10/27,11/3
Venue: Central Elem.
Heber Valley Elem
North Lake Park
Olympic Park
Old Mill ES
Highland Elementary
Hindley Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 9 North
Date: 9/8,9/15,9/21,9/22,9/29,10/3,10/4,10/6,10/8,10/13,10/19,10/23,10/24,10/25,10/27,11/2,11/3,11/7,11/14
Venue: Centerville Jr. High
Barlow Park
Ellison Tournament Park
DO NOT USE - Angel Street Complex
Vae View
Hooper North Park
Harrisville Park
McCall Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 9 Metro A
Date: 8/25,9/8,9/15,9/22,9/28,9/29,10/6,10/13,10/15,10/20,10/22,10/23,10/27,10/29,11/1,11/2,11/3
Venue: Copperview ES
Liberty Elementary
Popperton Park (W)
Autumn Hills Park
District detention Basin
Hawthorne E.S.
Rosewood Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 9 Metro B
Date: 8/25,8/27,9/7,9/8,9/15,9/18,9/21,9/22,9/25,9/29,10/4,10/6,10/12,10/13,10/20,10/25,10/26,10/27,10/30,11/3
Venue: Copperview ES
Popperton Park (W)
Village Boulevard Park
Bonneville Jr. High
Deseret Peak Complex
Liberty Elementary
Willow Creek Park, Park City
Hawthorne E.S.
Autumn Hills Park
Horizon Elem.
Brackets: All Brackets

Girls Under 9 South A
Date: 8/25,9/8,9/15,9/22,9/29,10/6,10/9,10/13,10/16,10/20,10/24,10/26,10/27,10/29
Venue: Cemetery Field
JR Smith Elementary
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Old Mill ES
Central Elem.
Vista Heights Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 North
Date: 8/25,9/8,9/15,9/22,9/29,10/6,10/13,10/20,10/27,11/1,11/3
Venue: Ellison Tournament Park
Smoot Park
Centerville Jr. High
Vae View
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 Metro A
Date: 8/25,9/8,9/15,9/22,9/29,10/6,10/9,10/12,10/13,10/23,10/26,10/27,11/2,11/3
Venue: Copperview ES
District detention Basin
Autumn Hills Park
Bonneville Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 Metro B
Date: 8/25,9/8,9/15,9/22,9/29,10/1,10/5,10/6,10/8,10/11,10/13,10/15,10/27,10/30,11/1,11/3,11/10
Venue: Bonneville Jr. High
Horizon Elem.
Popperton Park (W)
Copperview ES
Deseret Peak Complex
Willow Creek Park, Park City
Hawthorne E.S.
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 Metro C
Date: 8/25,9/8,9/15,9/22,9/29,10/2,10/5,10/6,10/10,10/13,10/20,10/27,10/30,11/3,11/13
Venue: Copperview ES
Liberty Elementary
Olympus Jr. High
Autumn Hills Park
Bonneville Jr. High
Hawthorne E.S.
Horizon Elem.
Deseret Peak Complex
Popperton Park (W)
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 Metro D
Date: 8/25,8/28,9/8,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/24,10/26,10/27,11/3,11/14,11/15
Venue: Autumn Hills Park
Horizon Elem.
Deseret Peak Complex
District detention Basin
Liberty Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 South A
Date: 9/8,9/15,9/22,9/29,10/6,10/13,10/18,10/20,10/25,10/27,11/3
Venue: IHC Fields
Vista Heights Jr. High
Central Elem.
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 South B
Date: 8/25,9/8,9/15,9/17,9/22,9/29,10/6,10/16,10/17,10/20,10/22,10/23,10/26,10/27
Venue: Central Elem.
Sertoma Park
Jordan Narrows (Taggart Pit)
JR Smith Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 South C
Date: 8/25,9/8,9/15,9/22,9/27,9/29,10/6,10/13,10/18,10/20,10/27
Venue: Old Mill ES
Vista Heights Jr. High
Jordan Narrows (Taggart Pit)
JR Smith Elementary
Brackets: All Brackets

GU15 Provisional
Date: 9/8,9/10,9/12,9/15,9/17,9/19,9/20,9/22,9/24,9/27,9/28,9/29,10/1,10/3,10/5,10/6,10/8,10/10,10/11,10/12,10/13,10/15,10/16,10/17,10/19,10/20,10/22,10/27,10/29
Venue: Forza FC Soccer Complex
Hyrum Soccer Complex
Ira Allen Field
TBD
Nibley Elementary State SCSL
Kennedy Jr High
Mapleton Elementary
Southland Elementary
Bellview Elem.
Falcon Park
Legacy Events Center
Cedar Ridge ES
Ellison Park
Oquirrh Hills MS
Woodward (Woody)
Ellison Tournament Park
Centerville Jr. High
Mills Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 18 Provisional
Date: 9/10,9/11,9/15,9/17,9/19,9/22,9/24,9/29,10/1,10/2,10/6,10/8,10/9,10/13,10/15,10/16,10/22,10/23,10/27,10/29,10/30,11/1,11/3,11/10
Venue: American Fork Jr
Jordan Ridge Park
Highland Park
Mills Park
Forza FC Soccer Complex
TBD - Carol
Ellison Tournament Park
Southland Elementary
Emma Russel
Art Dye
Bonneville Jr. High
Roy West Park
Oquirrh Hills MS
Brackets: All Brackets