Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
Boys Under 11 Premier 1
Date: 8/23,8/27,8/29,8/30,9/6,9/7,9/10,9/13,9/17,9/20,9/24,9/27,9/29,10/1,10/3,10/5
Venue: Albion Middle
Bonneville Jr. High
Centerville Jr. High
Eastmont Middle
Eden Park
Ellison Tournament Park
IHC Fields
Monte Vista
Vista Heights Jr. High
West Jordan Complex
Monarch Meadows Park
Columbia Elementary School (kaysville)
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 D1
Date: 8/24,8/26,8/27,8/29,8/31,9/7,9/10,9/12,9/13,9/14,9/17,9/19,9/21,9/24,9/26,9/28,10/1,10/3,10/5,10/6,10/8,10/11,10/12,10/26
Venue: Albion Middle
Millennium Park
Sertoma Park
McCall Park
Monte Vista
Olympic Park
Centerville Jr. High
IHC Fields
Eastmont Middle
Southwood Park
Wadman Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 D2
Date: 9/8,9/10,9/15,9/17,9/22,9/24,9/29,10/1,10/6,10/8,10/10,10/11,10/13,10/15,10/18
Venue: Albion Middle
Centerville Jr. High
DO NOT USE - Angel Street Complex
Ensign Downs
Park City Sports Complex
Eastmont Middle
Ecker Hill Middle
Jackson Elementary
James E Moss
Olympic Park
Nebo Learning Ctr
Willow Creek Park, Park City
Cobblestone
Treasure Mountain Middle
District 5 TBD
Columbia Elementary School (kaysville)
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 D3
Date: 8/29,9/10,9/12,9/17,9/19,9/21,9/24,9/26,10/1,10/3,10/8,10/10,10/13,10/15,10/17
Venue: Albion Middle
Cobblestone
North Lake Park
Olympus Jr. High
Southwood Park
Bluffdale Park
Bunderson Elementary
Centerville Jr. High
Jackson Elementary
Vae View
Allred Park
Ensign Downs
Ellison Tournament Park
Olympic Park
Umbria Estates
Eastmont Middle
Rosamond Elementary
District 5 TBD
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 D4
Date: 9/9,9/10,9/12,9/16,9/17,9/21,9/22,9/23,9/24,9/28,9/30,10/1,10/6,10/8,10/12,10/14,10/15,10/18,10/21,10/22,10/28
Venue: Rose Creek Elementary
Southwood Park
West Jordan Complex
Bonneville Jr. High
Olympic Park
Vista Heights Jr. High
Eastmont Middle
Albion Middle
Allred Park
Rosamond Elementary
North Lake Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 D5
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/28,10/29,11/2,11/5
Venue: Olympic Park
Eastmont Middle
Nebo Learning Ctr
Albion Middle
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Premier 1
Date: 8/24,8/27,8/31,9/6,9/7,9/8,9/10,9/14,9/17,9/20,9/21,9/24,9/26,9/28,10/1,10/5
Venue: Heritage Park (NIbley)
Highland Park
Sandridge (Roy-Upper)
Willow Creek Park, Sandy
Alta Canyon
Bountiful Jr. High
IHC Fields
Olympic Park
West Lake High School
District 4 TBD
Angel Street Complex
Bellview Elem.
Central Davis JHS
Ellison Tournament Park
Crescent MS
Bluffdale Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 D1
Date: 8/30,9/6,9/10,9/12,9/13,9/17,9/20,9/22,9/24,9/27,10/1,10/4,10/6,10/8,10/11,10/15,10/24,10/25,10/27
Venue: Alta Canyon
Crescent MS
Germania park
Kaysville Jr. High
District 2 TBD
Jordan Ridge Park
Orchard Hills Complex
Bellview Elem.
Kaysville JHS
Olympic Park
Greens Park
Spanish Fork Sports Park
Lone Peak Park (sandy)
North Lake Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 D2
Date: 9/7,9/8,9/10,9/15,9/17,9/20,9/21,9/22,9/24,9/29,10/1,10/3,10/8,10/13,10/15,10/18,10/19,10/20,10/22,10/25,10/26,10/27,10/29
Venue: Bountiful Jr. High
Olympus Jr. High
Park City Sports Complex
Willow Creek Park, Sandy
Bonneville Jr. High
Mapleton Elementary
Alta Canyon
IHC Fields
James E Moss
Pioneer Park
Utah School of Deaf & Blind
Rosecrest
Kaysville Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 D3
Date: 8/29,9/1,9/7,9/10,9/12,9/17,9/19,9/20,9/24,9/26,10/1,10/3,10/8,10/10,10/11,10/12,10/13,10/17
Venue: Alta Canyon
Crescent MS
Germania park
Bennion Jr. High
Central Davis Jr High
JR Smith Elementary
Roy West Park
Willow Creek Park, Sandy
Ellison Tournament Park
Jordan Ridge Park
Kearns Jr. High
Central Davis JHS
Bellview Elem.
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 D4
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/24,9/30,10/1,10/3,10/4,10/7,10/8,10/13,10/14,10/15,10/18,10/21,10/29
Venue: Bountiful Jr. High
Deseret Peak Complex
Healey Park
American Fork Jr
North Lake Park
Sand Hill Park Field
Elk Ridge (N Logan)
James E Moss
Mueller Park
Olympic Park
Thunder Ridge
Eisenhower Jr. High
Bennion Jr. High
Greens Park
Cedar Ridge ES
Smooth Canyon
Utah School of Deaf & Blind
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Premier 1
Date: 8/23,8/27,8/30,9/10,9/13,9/17,9/19,9/24,9/27,10/1
Venue: Ellison Tournament Park
JR Smith Elementary
West Lake High School
Roy West Park
Sertoma Park
Monarch Meadows Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Premier 2
Date: 8/23,8/27,8/30,9/1,9/6,9/10,9/13,9/17,9/24,9/27,10/1
Venue: Ira Allen Field
Mueller Park
Bonneville Jr. High
Crescent MS
IHC Fields
Willow Creek Park, Sandy
Falcon Park
Flat Iron Mesa Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 D1
Date: 8/24,8/25,8/27,8/31,9/1,9/7,9/10,9/14,9/17,9/21,9/22,9/24,9/26,9/28,10/1,10/8,10/27
Venue: Cedar Ridge ES
Longview Elem
Olympic Park
Sand Hill Park Field
Bellview Elem.
Elk Ridge (N Logan)
Ellison Tournament Park
North Lake Park
Utah School of Deaf & Blind
Alta Canyon
Rose Park Elementary
Grandview Park
Woodward (Woody)
North Star Elementary
Crescent MS
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 D2
Date: 9/8,9/9,9/10,9/15,9/17,9/22,9/23,9/24,9/26,9/29,10/1,10/3,10/4,10/6,10/7,10/8,10/10,10/13,10/14,10/15
Venue: Bountiful Jr. High
District 2 TBD
Ellison Tournament Park
Healey Park
Centennial Park (Perry)
Crescent MS
IHC Fields
Park City Sports Complex
Westridge Elementary
Bellview Elem.
Mueller Park
Ponds Park
Rosecrest
Monarch Meadows Park
Truman Elementary
South Davis Jr. High
Smooth Canyon
Washington Elem.
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 D3
Date: 8/29,9/10,9/12,9/14,9/17,9/19,9/20,9/24,9/26,9/27,10/1,10/3,10/8,10/10,10/14,10/15,10/22
Venue: Bellview Elem.
Bonneville Jr. High
Mueller Park
North Star Elementary
Roy West Park
Rose Park Elementary
TBD
Canyon View Junior High
Crescent MS
Grandview Park
North Lake Park
Willow Creek Park, Sandy
Greens Park
KOA Soccer Complex
Olympic Park
Alta Canyon
Bluffdale Park
Falcon Park
Rosecrest
Centerville Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 D4
Date: 9/9,9/10,9/17,9/24,9/28,9/30,10/1,10/4,10/5,10/8,10/14,10/15,10/19,10/22,10/24,10/27,10/28,10/29
Venue: American Fork Jr
Ellison Tournament Park
South Field Park
North Lake Park
Thunder Ridge
Art Dye
Centennial Park (Perry)
Mount Ogden Park
Woodward (Woody)
Rose Creek Elementary
South Hills Middle School
Olympic Park
Greens Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 D5
Date: 9/8,9/9,9/10,9/15,9/16,9/17,9/22,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/11,10/12,10/14,10/15,10/29
Venue: Nibley Elementary State SCSL
Art Dye
Bear River Middle School
James E Moss
North Lake Park
Olympic Park
Crescent MS
Ira Allen Field
Spring Creek
Bennion Jr. High
Greens Park
Willow Creek Park, Sandy
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Premier 1
Date: 8/24,8/27,8/30,8/31,9/7,9/10,9/14,9/17,9/21,9/24,9/27,9/28,10/1
Venue: Canyon View Junior High
Crescent MS
American Fork Jr
Lone Peak Park (sandy)
Bellview Elem.
Falcon Park
Lone Peak HS
Mesquite Park
Bluffdale Park
Monarch Meadows Park
Riverside Elem WJ
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Premier 2
Date: 8/24,8/27,8/31,9/7,9/8,9/10,9/14,9/17,9/21,9/24,9/28,10/1
Venue: Flat Iron Mesa Park
Ira Allen Field
Mount Ogden Park
Central Davis JHS
North Lake Park
IHC Fields
Olympic Park
Ellison Tournament Park
Greens Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D1
Date: 8/23,8/27,8/30,9/6,9/10,9/13,9/17,9/20,9/22,9/24,9/26,9/27,10/1,10/6,10/8,10/15
Venue: Angel Street Complex
Bonneville Jr. High
District 2 TBD
Ira Allen Field
Spring Creek
Willow Pond
Rose Park Elementary
Roy West Park
Ponds Park
Weber County Fairgrounds
North Star Elementary
Longview Elem
Bountiful Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D2
Date: 9/8,9/10,9/15,9/17,9/20,9/22,9/24,9/29,10/1,10/6,10/8,10/11,10/13,10/15,10/17,10/18,10/19,10/20,10/24,10/27
Venue: Bennion Jr. High
IHC Fields
Monarch Meadows Park
South Field Park
Art Dye
Ellison Tournament Park
Flat Iron Mesa Park
Bluffdale Park
Ponds Park
Roy West Park
Bellview Elem.
Sandridge (Roy-Upper)
American Fork Jr
Campbell Field D7L48
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D3
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/22,9/24,9/26,9/30,10/1,10/3,10/7,10/8,10/11,10/14,10/15,10/18,10/24
Venue: Churchill Jr. High
Mueller Park
Nibley Elementary State SCSL
Roy West Park
South Davis Jr. High
Blackhawk
Bluffdale Park
Centennial Park (Perry)
Hillcrest Elementary
Wasatch Jr. High
Ellison Tournament Park
Rosecrest
Central Davis JHS
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D4
Date: 8/29,9/10,9/17,9/19,9/20,9/24,9/26,10/1,10/3,10/5,10/8,10/10,10/15,10/17,10/18,10/19,10/22
Venue: Canyon View Junior High
Rose Creek Elementary
Rose Park Elementary
Sand Hill Park Field
West Lake High School
Constitution Park
DATC
Falcon Park
Greens Park
Eisenhower Jr. High
Kearns Jr. High
Jefferson Jr. High
Vista Heights Jr. High
Bellview Elem.
Olympic Park
Crescent MS
Ponds Park
South Hills Middle School
North Lake Park
Angel Street Complex
TBD
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D5
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/11,10/14,10/15,10/17,10/18,10/21,10/27,10/28,10/29
Venue: American Fork Jr
Park City Sports Complex
Salem Hills High School
Deseret Peak Complex
Ponds Park
Oakley Rec Complex
Spanish Fork Sports Park
Art Dye
Orchard Hills Complex
DATC
Brackets: All Brackets

Boy Under 15 Premier 1
Date: 8/23,8/27,8/30,9/6,9/7,9/10,9/13,9/17,9/20,9/24,9/27,10/1,10/4
Venue: Bennion Jr. High
Flat Iron Mesa Park
Highland Park
White City Bear Park
Ellison Tournament Park
Sertoma Park
Storm Mountain
Bellview Elem.
Central Davis JHS
Lone Peak Park (sandy)
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 Premier 2
Date: 8/23,8/27,8/30,9/6,9/10,9/13,9/17,9/20,9/24,9/26,9/27,10/1,10/8
Venue: Healey Park
Weber County Fairgrounds
American Fork Jr
Wasatch Jr. High
Grandview Park (Provo)
West Lake High School
Riverside Elem WJ
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 D1
Date: 8/24,8/25,8/27,8/31,9/7,9/8,9/10,9/13,9/14,9/15,9/17,9/21,9/24,9/27,9/28,9/30,10/1,10/3,10/5,10/6,10/18
Venue: Angel Street Complex
Falcon Park
Rose Park Elementary
Olympic Park
Constitution Park
Ellison Tournament Park
Park City Sports Complex
Rocky Mtn Middle
Canyon View Junior High
Lone Peak Park (sandy)
Ponds Park
Central Davis JHS
Ellison Park
Roy West Park
Flat Iron Mesa Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 D2
Date: 9/8,9/10,9/12,9/15,9/17,9/19,9/24,9/29,10/1,10/6,10/8,10/12,10/13,10/15,10/24,10/29
Venue: Art Dye
Bellview Elem.
Cedar Ridge ES
Hyrum Soccer Complex
IHC Fields
Ponds Park
Rosecrest
Willow Pond
Woodward (Woody)
Angel Street Complex
Blackhawk
Flat Iron Mesa Park
Nibley Elementary State SCSL
Green Acres/Orton Park
Ellison Tournament Park
White City Bear Park
Falcon Park
Canyonview Park
Riverside Elem WJ
Lone Peak Park (sandy)
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 D3
Date: 8/29,9/10,9/12,9/17,9/19,9/24,9/26,10/1,10/3,10/8,10/10,10/11,10/13,10/15,10/17,10/29
Venue: Bellview Elem.
Bennion Jr. High
Falcon Park
Ira Allen Field
American Fork Jr
Ponds Park
Sunnyside Park
Greens Park
Rose Park Elementary
White City Bear Park
DATC
Angel Street Complex
Flat Iron Mesa Park
Canyon View Junior High
Olympic Park
District 2 TBD
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 D4
Date: 9/9,9/10,9/15,9/16,9/17,9/21,9/24,9/30,10/1,10/5,10/7,10/8,10/14,10/15,10/18,10/28,10/29
Venue: Grandview Park (Provo)
Greens Park
District 4 TBD
Roy West Park
South Davis Jr. High
Spanish Fork Sports Park
Weber County Fairgrounds
Sand Hill Park Field
Bennion Jr. High
Highland Park
Salem Hills High School
Olympic Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 D5
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,10/1,10/7,10/8,10/12,10/14,10/15,10/18,10/24
Venue: Falcon Park
G Hillman Recreation Complex
South Hills Middle School
Eden Park
Utah School of Deaf & Blind
Bellview Elem.
Rose Creek Elementary
Orchard Hills Complex
Spanish Fork Sports Park
Flat Iron Mesa Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 Premier 1
Date: 8/24,8/27,8/31,9/7,9/8,9/10,9/12,9/14,9/17,9/19,9/22,9/24,9/28,9/29,10/1
Venue: Falcon Park
Ellison Tournament Park
Sunnyside Park
White City Bear Park
Monarch Meadows Park
North Star Elementary
Lone Peak Park (sandy)
Bellview Elem.
Rose Park Elementary
Storm Mountain
Riverside Elem WJ
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 Premier 2
Date: 8/24,8/27,9/7,9/10,9/13,9/14,9/21,9/24,9/28,10/1,10/4
Venue: IHC Fields
Utah School of Deaf & Blind
North Lake Park
South Davis Jr. High
Olympic Park
Sandridge (Roy-Upper)
Greens Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 D1
Date: 8/23,8/27,8/29,8/30,9/6,9/10,9/13,9/17,9/20,9/24,9/26,9/27,9/30,10/1,10/4,10/6,10/8,10/10,10/11
Venue: Mapleton Elementary
Park City Sports Complex
Spring Creek
Storm Mountain
Utah School of Deaf & Blind
Art Dye
Mount Ogden Park
Sertoma Park
Sunnyside Park
Not In Use
American Fork Jr
Falcon Park
Flat Iron Mesa Park
Ira Allen Field
Ellison Tournament Park
Hyrum Soccer Complex
Rose Park Elementary
Lone Peak Park (sandy)
James E Moss
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 D2
Date: 9/8,9/10,9/15,9/16,9/17,9/22,9/23,9/24,9/27,9/29,10/1,10/6,10/8,10/12,10/13,10/15,10/18,10/20,10/28,10/29
Venue: Constitution Park
Green Acres/Orton Park
Greens Park
South Davis Jr. High
Willow Pond
Bluffdale Park
District 5 TBD
Sand Hill Park Field
Sertoma Park
Jefferson Jr. High
Olympic Park
District 2 TBD
Monarch Meadows Park
South Hills Middle School
Parkview Elementary
Mapleton Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 D3
Date: 8/29,9/10,9/12,9/17,9/19,9/24,9/26,10/1,10/3,10/8,10/10,10/12,10/13,10/15,10/17,10/22,10/24,10/29
Venue: Bonneville Jr. High
G Hillman Recreation Complex
Flat Iron Mesa Park
Roy West Park
Falcon Park
Lone Peak Park (sandy)
Bellview Elem.
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 Premier 1
Date: 8/23,8/27,8/30,9/6,9/10,9/13,9/14,9/17,9/19,9/20,9/24,9/26,9/27,9/30,10/1
Venue: IHC Fields
Lone Peak Park (sandy)
Healey Park
Ellison Tournament Park
White City Bear Park
Ellison Park
Sertoma Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 Premier 2
Date: 8/23,8/27,8/30,9/6,9/10,9/13,9/17,9/22,9/24,9/27,10/1,10/3
Venue: Angel Street Complex
Mills Park
Olympic Park
Hyrum Soccer Complex
Ponds Park
DATC
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 D1
Date: 8/24,8/27,8/31,9/7,9/10,9/12,9/14,9/17,9/19,9/21,9/24,9/26,9/28,10/1,10/3,10/5,10/8,10/15,10/18
Venue: Bellview Elem.
Ellison Tournament Park
Park City Sports Complex
Rocky Mtn Middle
Art Dye
IHC Fields
James E Moss
Mapleton Elementary
Mills Park
Churchill Jr. High
Hyrum Soccer Complex
Roy West Park
Lone Peak Park (sandy)
Ira Allen Field
American Fork Jr
City Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 D2
Date: 9/7,9/8,9/10,9/12,9/15,9/17,9/20,9/22,9/24,9/29,10/1,10/3,10/6,10/8,10/13,10/15,10/17,10/18,10/20,10/22,10/25,10/27,10/29
Venue: Greens Park
Canyon View Junior High
Bellview Elem.
North Lake Park
Spanish Fork Sports Park
Rosecrest
Storm Mountain
Riverside Elem WJ
Falcon Park
Canyonview Park
Lone Peak Park (sandy)
Spanish Fork High School
District 5 TBD
Monarch Meadows Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 18 Premier 1
Date: 8/24,8/25,8/27,8/31,9/1,9/7,9/10,9/12,9/14,9/17,9/19,9/21,9/24,9/28,10/1,10/3,10/5,10/6,10/8,10/24,10/26,11/2
Venue: IHC Fields
White City Bear Park
Mills Park
Ellison Tournament Park
Lone Peak Park (sandy)
Falcon Park
Roy West Park
Storm Mountain
Riverside Elem WJ
Bluffdale Park
Monarch Meadows Park
Woodward (Woody)
Centerville Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys Under 18 Premier 2
Date: 8/24,8/27,8/29,8/31,9/7,9/10,9/14,9/16,9/17,9/20,9/24,9/28,10/1,10/3,10/5
Venue: James E Moss
Lone Peak Park (sandy)
Mills Park
North Lake Park
Woodrow Wilson Elementary
White City Bear Park
Olympic Park
Bellview Elem.
Brackets: All Brackets

Boys Under 18 D1
Date: 8/23,8/25,8/27,8/30,9/6,9/10,9/13,9/17,9/20,9/24,9/26,9/27,9/29,10/1,10/4,10/15,10/18,10/24,10/25
Venue: Ellison Tournament Park
White City Bear Park
Willow Pond
IHC Fields
Art Dye
Granite High Stadium
JR Smith Elementary
Murray Park
Park City Sports Complex
Sunnyside Park
Storm Mountain
Lone Peak Park (sandy)
Weber County Fairgrounds
Rocky Mtn Middle
North Star Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 18 D2
Date: 9/6,9/8,9/10,9/12,9/15,9/17,9/19,9/21,9/22,9/24,9/28,9/29,10/1,10/6,10/8,10/10,10/11,10/13,10/15,10/19,10/27,10/29
Venue: Rose Creek Elementary
Spanish Fork High School
Bennion Jr. High
Spanish Fork Sports Park
Ellison Tournament Park
Hunter High School
Art Dye
Willow Pond
American Fork Jr
Brackets: All Brackets

Boys Under 19
Date: 8/29,8/31,9/7,9/10,9/14,9/17,9/21,9/24,9/28,10/1,10/5
Venue: Cedar Ridge ES
Bear River Middle School
Constitution Park
DO NOT USE - Angel Street Complex
Weber County Fairgrounds
Eden Park
Grandview Park
Ponds Park
Sky View High School
TBD
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Premier 1
Date: 8/26,8/30,9/6,9/7,9/10,9/13,9/17,9/20,9/24,9/27,10/1,10/4,10/7,10/8,10/10,10/12,10/13,10/15,10/17
Venue: Centerville Jr. High
Albion Middle
Eastmont Middle
McCall Park
Weber County Fairgrounds
Elk Ridge (N Logan)
Ellison Tournament Park
Monte Vista
Nebo Learning Ctr
Cemetery Field
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 D1
Date: 8/31,9/7,9/10,9/12,9/14,9/17,9/21,9/24,9/28,10/1,10/5,10/8,10/10,10/15
Venue: Cemetery Field
Ecker Hill Middle
Southwood Park
Eastmont Middle
Nebo Learning Ctr
Olympic Park
Vista Heights Jr. High
Columbia Elementary School (kaysville)
Jackson Elementary
DO NOT USE - Angel Street Complex
Albion Middle
Ensign Downs
Willow Creek Park, Park City
Allred Park
Ellison Tournament Park
North Lake Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 D2
Date: 9/8,9/10,9/17,9/20,9/22,9/24,9/29,10/1,10/4,10/6,10/8,10/11,10/13,10/14,10/15,10/18,10/20,10/25,10/27
Venue: Albion Middle
Bonneville Jr. High
Ellison Tournament Park
McCall Park
Reading ES
Umbria Estates
Cemetery Field
Cobblestone
Eden Park
Columbia Elementary School (kaysville)
Centerville Jr. High
Eastmont Middle
DO NOT USE - Angel Street Complex
Vae View
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 D3
Date: 8/29,9/10,9/12,9/17,9/19,9/24,9/26,10/1,10/3,10/6,10/8,10/10,10/11,10/15,10/17
Venue: Albion Middle
Ensign Downs
Fairmont Park
South Hills Middle School
Allred Park
Bonneville Jr. High
North Lake Park
James E Moss
Reading ES
Rosamond Elementary
Jackson Elementary
Rose Creek Elementary
Olympic Park
Eastmont Middle
Centerville Jr. High
District 3 TBD
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 D4
Date: 9/9,9/10,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/6,10/7,10/8,10/12,10/14,10/15,10/21,10/22,10/24,10/28,10/29,11/1,11/3,11/5
Venue: DO NOT USE - Angel Street Complex
Canyonview Park
Columbia Elementary School (kaysville)
Fairmont Park
Bonneville Jr. High
Hidden Village
Rose Creek Elementary
Rosamond Elementary
Southwood Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Premier 1
Date: 8/31,9/7,9/10,9/14,9/17,9/21,9/24,9/28,10/1,10/3,10/5,10/8,10/10,10/12,10/15,10/17
Venue: District 4 TBD
Germania park
Roy West Park
Sertoma Park
Cemetery Field
Crescent MS
Ellison Tournament Park
Highland Park
Bountiful Jr. High
Bellview Elem.
Timpanogos High School
Central Davis JHS
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 D1
Date: 8/30,9/6,9/10,9/13,9/17,9/20,9/24,9/27,10/1,10/4,10/8,10/11,10/14
Venue: Bellview Elem.
Cemetery Field
Crescent MS
JR Smith Elementary
Mapleton Elementary
River Heights Elementary
Kaysville JHS
DO NOT USE - Angel Street Complex
Ira Allen Field
Willow Creek Park, Sandy
Rosecrest
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 D2
Date: 9/8,9/10,9/12,9/15,9/16,9/17,9/19,9/21,9/22,9/24,9/27,9/29,10/1,10/3,10/6,10/7,10/8,10/11,10/13,10/14,10/15,10/18
Venue: Elk Ridge (N Logan)
Ellison Tournament Park
Jordan Ridge Park
American Fork Jr
Crescent MS
Willow Creek Park, Sandy
Bountiful Jr. High
Park City Sports Complex
Central Davis JHS
Spanish Fork Sports Park
TBD
Bellview Elem.
Olympus Jr. High
District 2 TBD
Roy West Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 D3
Date: 8/29,9/10,9/12,9/17,9/19,9/24,9/29,10/1,10/3,10/8,10/10,10/15,10/17,10/18,10/22
Venue: Germania park
Majestic Elementary
Roy West Park
Bonneville Jr. High
Olympus Jr. High
Rosecrest
Sand Hill Park Field
West Lake High School
Ellison Tournament Park
JR Smith Elementary
North Lake Park
Olympic Park
South Field Park
Greens Park
Sandridge (Roy-Upper)
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 D4
Date: 9/9,9/10,9/17,9/23,9/24,9/26,9/29,9/30,10/1,10/7,10/8,10/10,10/14,10/15,10/17,10/22
Venue: Kaysville JHS
Bountiful Jr. High
North Lake Park
Utah School of Deaf & Blind
Heritage Park (NIbley)
DO NOT USE - Angel Street Complex
Barlow Park
Pioneer Park
Greens Park
Spring Creek
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Premier 1
Date: 8/30,9/6,9/10,9/13,9/17,9/20,9/24,9/27,10/1,10/4,10/5,10/8,10/11,10/14,10/19
Venue: Canyonview Park
Cemetery Field
Highland Park
Bountiful Jr. High
Ponds Park
Rosecrest
Ellison Tournament Park
Central Davis JHS
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Premier 2
Date: 8/30,9/6,9/10,9/13,9/17,9/19,9/20,9/24,9/26,9/27,10/1,10/4,10/11
Venue: Mapleton Elementary
Bellview Elem.
Flat Iron Mesa Park
Ellison Tournament Park
Greens Park
Central Davis JHS
Falcon Park
Crescent MS
Olympic Park
Alta Canyon
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 D1
Date: 8/29,8/31,9/7,9/8,9/10,9/14,9/17,9/21,9/24,9/28,9/29,10/1,10/3,10/5,10/8,10/10,10/11,10/12,10/15,10/17,10/19,11/2
Venue: Rose Park Elementary
Crescent MS
South Hills Middle School
Wadman Soccer Complex
Blackhawk
South Field Park
Windsor Park
Sandridge (Roy-Upper)
American Fork Jr
Cemetery Field
Ellison Tournament Park
Rose Creek Elementary
Willow Creek Park, Park City
Bellview Elem.
Park City Sports Complex
Grandview Park (Provo)
City Park
JR Smith Elementary
Mountain View (N. OGDEN)
North Star Elementary
Falcon Park
Green Acres/Orton Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 D2
Date: 9/7,9/8,9/10,9/15,9/17,9/20,9/24,9/28,9/29,10/1,10/6,10/8,10/12,10/13,10/15,10/19,10/20,10/22,10/25,10/27,10/29,11/4
Venue: Salem Hills High School
Centennial Park (Perry)
Crescent MS
Mueller Park
Olympic Park
Bellview Elem.
Canyon Rimm Elementary
Kaysville JHS
North Star Elementary
Spanish Fork Sports Park
Greens Park
Utah School of Deaf & Blind
Willow Creek Park, Sandy
Alta Canyon
Ellison Tournament Park
TBD
Willow Pond
Highland Park
Rose Park Elementary
North Lake Park
Spanish Fork High School
James E Moss
KOA Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 D3
Date: 8/29,9/10,9/17,9/19,9/24,9/26,10/1,10/3,10/8,10/10,10/11,10/13,10/15,10/17,10/19,10/22,10/29
Venue: American Fork Jr
Angel Street Complex
North Lake Park
Olympic Park
Crescent MS
Mapleton Elementary
Nibley Elementary State SCSL
Vista Heights Jr. High
Kaysville JHS
Sertoma Park
South Hills Middle School
Greens Park
Rosecrest
Rose Creek Elementary
Kaysville Jr. High
Bellview Elem.
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 D4
Date: 8/27,9/9,9/10,9/16,9/17,9/24,9/30,10/1,10/5,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/24,10/26,10/28,10/29
Venue: Crescent MS
Deseret Peak Complex
Bellview Elem.
Greens Park
James E Moss
Longview Elem
Rose Creek Elementary
Eisenhower Jr. High
Olympic Park
Willow Creek Park, Sandy
Bonneville Jr. High
Utah School of Deaf & Blind
South Hills Middle School
Highland Park
Bennion Jr. High
Thunder Ridge
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Premier 1
Date: 9/10,9/14,9/17,9/21,9/22,9/23,9/24,9/28,10/1,10/5,10/8,10/10,10/12,10/15,10/17,10/19
Venue: Ellison Tournament Park
Riverside Elem WJ
Flat Iron Mesa Park
Central Davis JHS
Lone Peak Park (sandy)
Falcon Park
Sandridge (Roy-Upper)
Crescent MS
DATC
Ponds Park
Woodward (Woody)
Timpanogos High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Premier 2
Date: 8/31,9/7,9/10,9/14,9/17,9/21,9/24,9/26,9/28,10/1,10/5,10/7,10/8,10/15,10/27
Venue: Not In Use
Angel Street Complex
Mueller Park
Weber County Fairgrounds
Falcon Park
Storm Mountain
White City Bear Park
Elk Ridge (N Logan)
Lone Peak Park (sandy)
DATC
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 D1
Date: 8/27,8/29,8/30,9/6,9/10,9/12,9/13,9/15,9/17,9/20,9/24,9/27,10/1,10/4,10/8,10/11,10/13,10/15,10/18,10/29,11/4
Venue: Crescent MS
Healey Park
Bellview Elem.
Eden Park
Willow Pond
Ellison Tournament Park
Greens Park
JR Smith Elementary
Orchard Hills Complex
Cemetery Field
Mapleton Elementary
Spanish Fork Sports Park
Deseret Peak Complex
Smooth Canyon
Woodward (Woody)
Ira Allen Field
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 D2
Date: 9/7,9/8,9/10,9/12,9/14,9/15,9/17,9/20,9/22,9/24,9/29,10/1,10/5,10/6,10/8,10/10,10/11,10/12,10/13,10/14,10/15,10/19,10/22,10/25
Venue: Cemetery Field
Centennial Park (Perry)
Stansbury HS
Flat Iron Mesa Park
Highland Park
Bellview Elem.
Riverside Elem WJ
Wasatch Jr. High
Grandview Park
Rose Creek Elementary
Rose Park Elementary
Falcon Park
Lone Peak Park (sandy)
Roy West Park
Mount Ogden Park
Monarch Meadows Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 D3
Date: 8/29,9/10,9/12,9/16,9/17,9/19,9/24,9/26,9/28,10/1,10/3,10/5,10/8,10/10,10/15,10/17,10/18,10/19,10/24,10/25,10/27
Venue: Art Dye
Park City Sports Complex
Willow Pond
Ellison Tournament Park
Healey Park
Mueller Park
North Lake Park
Olympic Park
Ponds Park
District 2 TBD
Slaterville Park
American Fork Jr
Angel Street Complex
Falcon Park
Mesquite Park
Flat Iron Mesa Park
Bellview Elem.
Centerville Park
Crescent MS
Greens Park
Smooth Canyon
DATC
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 D4
Date: 9/9,9/10,9/12,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/13,10/14,10/15,10/18,10/21,10/22,10/27,10/28,10/29
Venue: Crescent MS
Rose Creek Elementary
Sertoma Park
Stansbury HS
American Fork Jr
Bellview Elem.
District 2 TBD
South Field Park
Kennedy Jr High
Bennion Jr. High
Flat Iron Mesa Park
Kent Smith Park
Nibley Elementary State SCSL
Truman Elementary
Falcon Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 North
Date: 9/10,9/17,9/22,9/23,9/24,9/30,10/1,10/5,10/7,10/8,10/12,10/14,10/15,10/17,10/22,10/24,10/25,10/26,10/28,10/29
Venue: District 6 TBD
Ellison Tournament Park
McCall Park
Bingham Park
Centerville Jr. High
Weber County Fairgrounds
Wadman Soccer Complex
Millennium Pk (Harrisville)
Slaterville Park
Vae View
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 Metro A
Date: 9/10,9/17,9/24,9/26,10/1,10/7,10/8,10/10,10/11,10/15,10/22,10/24,10/26,10/29
Venue: Clayton MS
Eastmont Middle
Lone Peak Park (sandy)
Umbria Estates
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 metro B
Date: 9/9,9/10,9/17,9/21,9/22,9/23,9/24,9/30,10/1,10/6,10/8,10/14,10/15,10/18,10/25,10/27,10/29,11/2
Venue: Ensign Downs
Clayton MS
Deseret Peak Complex
Hidden Village
Monte Vista
Willow Creek Park, Park City
Bonneville Jr. High
Ecker Hill Middle
Rosamond Elementary
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 South
Date: 9/10,9/16,9/17,9/22,9/23,9/24,9/29,10/1,10/8,10/12,10/13,10/15,10/17,10/22,10/26,10/29,11/12
Venue: Forbes
Olympic Park
Vista Heights Jr. High
Cemetery Field
Nebo Learning Ctr
Cobblestone
Thunder Ridge
Allred Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 North
Date: 9/10,9/15,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/5,10/8,10/10,10/15,10/17,10/22,10/24,10/25,10/26,10/29
Venue: District 6 TBD
La Roca TBD
Millennium Park
Centerville Jr. High
Columbia Elementary School (kaysville)
Ellison Tournament Park
DO NOT USE - Angel Street Complex
Cedar Ridge ES
Heritage Park (NIbley)
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Metro A
Date: 9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/3,10/8,10/14,10/15,10/19,10/22,10/24,10/25,10/26,10/27,10/28,10/29,11/1
Venue: Eastmont Middle
James E Moss
Lone Peak Park (sandy)
Ecker Hill Middle
Oquirrh Shadow Park
Umbria Estates
Hidden Village
Park City Sports Complex
Monte Vista
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Metro B
Date: 9/10,9/16,9/17,9/24,9/27,10/1,10/4,10/5,10/8,10/11,10/14,10/15,10/22,10/25,10/27,10/29
Venue: Eastmont Middle
Jackson Elementary
Lone Peak Park (sandy)
Hidden Village
Monte Vista
Rose Creek Elementary
Bonneville Jr. High
Rosamond Elementary
Albion Middle
Ensign Downs
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Metro C
Date: 9/10,9/17,9/24,9/30,10/1,10/8,10/15,10/22,10/24,10/25,10/29
Venue: Eastmont Middle
Olympus Jr. High
Rose Creek Elementary
Riverton Elm
Rosamond Elementary
Lone Peak Park (sandy)
TBD
Village Boulevard Park
Rosewood Park
Stansbury ES
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 South
Date: 9/10,9/16,9/17,9/21,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/10,10/13,10/14,10/15,10/17,10/18,10/19,10/25,10/26,10/27,10/29,11/1,11/4,11/5,11/12
Venue: Cobblestone
IHC Fields
Nebo Learning Ctr
Olympic Park
Thunder Ridge
Vista Heights Jr. High
Allred Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 9 Metro A
Date: 9/10,9/15,9/16,9/17,9/24,9/30,10/1,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/1,11/5,11/14
Venue: Bywater
District detention Basin
Horizon Elem.
Eastmont Middle
DO NOT USE - Angel Street Complex
Centerville Jr. High
Columbia Elementary School (kaysville)
Brackets: All Brackets

Girls Under 9 Metro B
Date: 9/10,9/17,9/23,9/24,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/22,10/25,10/26,10/28,10/29
Venue: Bywater
Treasure Mountain Middle
Horizon Elem.
Riverton Elm
Popperton Park (W)
Eastmont Middle
Brackets: All Brackets

Girls Under 9 South
Date: 9/10,9/16,9/17,9/24,9/30,10/7,10/8,10/12,10/14,10/15,10/21,10/28,10/29
Venue: Heber Valley Elem
Cemetery Field
Mitchell Hollow
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 North
Date: 9/9,9/10,9/17,9/23,9/24,10/1,10/7,10/8,10/15,10/22,10/28,10/29
Venue: Centerville Jr. High
District 6 TBD
Columbia Elementary School (kaysville)
DO NOT USE - Angel Street Complex
Wadman Soccer Complex
Millennium Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 Metro A
Date: 9/10,9/15,9/16,9/17,9/24,9/29,9/30,10/1,10/8,10/13,10/14,10/15,10/22,10/26,10/29
Venue: Bonneville Jr. High
Bywater
Trailside Elementary
Riverton Elm
Eastmont Middle
Treasure Mountain Middle
District 1 TBD
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 Metro B
Date: 9/10,9/16,9/17,9/19,9/23,9/24,9/30,10/1,10/8,10/15,10/20,10/21,10/22,10/25,10/29,11/1
Venue: Bywater
Popperton Park (W)
Riverton Elm
Treasure Mountain Middle
Eastmont Middle
TBD
Monte Vista
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 Metro C
Date: 9/10,9/17,9/23,9/24,9/27,10/1,10/4,10/7,10/8,10/15,10/22,10/25,10/29
Venue: District detention Basin
Popperton Park (W)
Riverton Elm
District 2 TBD
Horizon Elem.
Rosewood Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 South
Date: 9/10,9/15,9/16,9/17,9/24,9/30,10/1,10/4,10/6,10/7,10/8,10/10,10/11,10/13,10/15,10/18,10/22,10/24,10/26,10/29
Venue: Heber Valley Elem
Nebo Learning Ctr
Vista Heights Jr. High
Central Elem.
Mitchell Hollow
District 5 TBD
North Lake Park
Brackets: All Brackets

GU15 Provisional
Date: 9/17,9/24,10/1,10/8,10/11,10/15,10/22,10/24,10/25,10/29,11/1,11/4
Venue: Flat Iron Mesa Park
Highland Park
Rosecrest
Bountiful Jr. High
TBD
Blackhawk
Bluffdale Park
Falcon Park
Bonneville Jr. High
Mueller Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 18 Provisional
Date: 9/16,9/17,9/24,9/28,10/1,10/8,10/11,10/15,10/22,10/25,10/27,10/29,11/1,11/5
Venue: Rose Creek Elementary
TBD
Ellison Tournament Park
Woodward (Woody)
DATC
South Hills Middle School
Utah School of Deaf & Blind
Ponds Park
Bountiful Jr. High
Brackets: All Brackets