Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
Boys Under 11 Premier Orange
Date: 3/15,3/19,3/20,3/22,3/25,3/29,4/5,4/8,4/9,4/12,4/14,4/15,4/17,4/19,4/22,4/23,4/26,4/28,4/30,5/1,5/3,5/9,5/10
Venue: Highmark Charter School
Millennium Pk (Harrisville)
Copperview ES
Bluffdale Park
Holdaway Park
11th Avenue Park
Ellison Tournament Park
Vista Heights Jr. High
Elk Ridge (N Logan)
Canyon Elementary School
Wadman Soccer Complex
Cedar Ridge ES
Sunnyside Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Premier Purple
Date: 3/15,3/18,3/22,3/24,3/25,3/27,3/29,4/3,4/5,4/12,4/14,4/15,4/19,4/21,4/23,4/26,4/28,4/29,5/2,5/3,5/6,5/10,5/12,5/28
Venue: Lakeside Sports Complex
North Lake Park
Bonneville Jr. High
Deerfield Elementary
Columbia Elementary School (kaysville)
Wadman Soccer Complex
Fox Hills
Forza FC Soccer Complex
Ellison Tournament Park
West Jordan Complex TBD
Millennium Pk (Harrisville)
Oak Hills Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 D1
Date: 3/15,3/22,3/25,3/29,4/2,4/5,4/12,4/15,4/16,4/18,4/19,4/26,4/30,5/3,5/7,5/8,5/10,5/12,5/15,5/17
Venue: Deerfield Elementary
Fox Hills
Sertoma Park
Weber County Fairgrounds
Forza FC Soccer Complex
Mesquite Park
Truman Elementary
Oquirrh Shadow Park
Vista Heights Jr. High
Roosevelt Jr.
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 North A
Date: 3/21,3/22,3/25,3/27,4/3,4/5,4/10,4/11,4/12,4/14,4/15,4/17,4/18,4/22,4/24,4/25,4/26,4/29,5/1,5/2,5/3,5/6,5/7,5/8,5/10,5/17,5/20,5/22
Venue: Holt ES
Oak Hills Elementary
Millennium Pk (Harrisville)
Bunderson Elementary
Columbia Elementary School (kaysville)
Ellison Tournament Park
Wadman Soccer Complex
Weber County Fairgrounds
Angel Street (Tournament)
McCall Park
Forza FC Soccer Complex
Elk Ridge (N Logan)
Cornerstone Park
Bus Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 North B
Date: 3/21,3/25,4/3,4/5,4/7,4/8,4/12,4/14,4/21,4/26,4/28,5/2,5/3,5/5,5/6,5/13,5/14,5/15,5/17,5/19,5/21
Venue: Weber County Fairgrounds
Tolman Memorial Park
Bus Park
Forza FC Soccer Complex
Wadman Soccer Complex
Angel Street (Tournament)
Ellison Tournament Park
Heritage Park (NIbley)
Vae View
McCall Park
DO NOT USE - Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 North C
Date: 3/22,3/25,3/29,4/2,4/5,4/10,4/11,4/12,4/17,4/18,4/21,4/25,4/26,5/2,5/3,5/5,5/9,5/10,5/12,5/13,5/16,5/17
Venue: Forza FC Soccer Complex
Holt ES
McCall Park
Wadman Soccer Complex
Columbia Elementary School (kaysville)
Bus Park
Ellison Tournament Park
Roosevelt Jr.
Angel Street (Tournament)
Millennium Pk (Harrisville)
Cornerstone Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Metro A
Date: 3/21,3/22,3/29,4/5,4/12,4/17,4/18,4/26,4/29,5/2,5/3,5/8,5/10,5/15,5/17
Venue: Copperview ES
Bluffdale Park
Southwood Park
James E Moss
Sunnyside Park
Valley Jr. High
Jackson Elementary
Rosamond Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Metro B
Date: 3/22,3/24,3/29,4/5,4/12,4/21,4/26,5/1,5/2,5/3,5/8,5/10,5/15,5/17
Venue: Bonneville Jr. High
Copperview ES
Eastmont Middle
Sunnyside Park
Fox Hills
Southwood Park
11th Avenue Park
Jackson Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Metro C
Date: 3/22,3/29,4/4,4/5,4/12,4/18,4/22,4/25,4/26,5/2,5/3,5/7,5/8,5/10,5/12,5/14,5/16,5/17
Venue: Bluffdale Park
Copperview ES
Fox Hills
Sunnyside Park
Glendale MS
Rosamond Elementary
Jackson Elementary
11th Avenue Park
James E Moss
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Metro D
Date: 3/21,3/29,4/5,4/10,4/11,4/12,4/18,4/25,4/26,5/1,5/2,5/3,5/8,5/9,5/10,5/16,5/17
Venue: Oquirrh Shadow Park
Rosamond Elementary
USA United Soccer Center
Valley Jr. High
Bonneville Jr. High
Copperview ES
Deseret Peak Complex
Truman Elementary
Southwood Park
Olympus Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 South A
Date: 3/19,3/20,3/21,3/22,3/29,4/3,4/5,4/12,4/14,4/15,4/17,4/19,4/24,4/26,4/29,4/30,5/1,5/3,5/6,5/8,5/10,5/12,5/14,5/15,5/17
Venue: North Lake Park
Salem Soccer Complex
Westridge Elementary
Deerfield Elementary
Lehi Jr. School
IHC Fields
Lakeside Sports Complex
Vista Heights Jr. High
Olympic Park
Old Mill ES
Spanish Fork Sports Park
Cobblestone
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 South B
Date: 3/22,3/29,3/31,4/5,4/21,4/23,4/26,5/3,5/5,5/10,5/17
Venue: Vista Heights Jr. High
Lehi Jr. School
Mesquite Park
Vernal middle school
Deerfield Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Premier
Date: 3/15,3/19,3/22,3/25,3/26,3/29,4/3,4/5,4/9,4/12,4/16,4/19,4/22,4/24,4/26,4/30,5/1,5/3,5/5,5/7,5/10,5/12,5/13
Venue: Bellview Elem.
Crescent MS
IHC Fields
Oquirrh Shadow Park
West Lake High School
Monarch Meadows Park
Bluffdale Park
Willow Creek Park, Sandy
Barnes Park
Nibley Elementary State SCSL
Bountiful Jr. High
Blackhawk
Mueller Park
Vista Heights Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 D1
Date: 3/15,3/17,3/18,3/20,3/22,3/24,3/25,3/26,3/27,3/29,4/1,4/3,4/5,4/8,4/9,4/12,4/15,4/19,4/21,4/22,4/24,4/26,4/29,4/30,5/3,5/5,5/6,5/8,5/10,5/12,5/13,5/14,5/17,5/21
Venue: Bellview Elem.
Longview Elem
North Lake Park
Willow Creek Park, Sandy
Green Acres/Orton Park
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Crescent MS
Wasatch Jr. High
Lehi High School
South Field Park
Matt Knoop Memorial
Olympus Jr. High
Heritage Park (NIbley)
Olympic Park
JR Smith Elementary
Spanish Fork Sports Park
Trailside Park
Park City Sports Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 D2
Date: 3/21,3/22,3/26,3/29,4/5,4/12,4/17,4/22,4/24,4/25,4/26,5/1,5/3,5/7,5/10,5/14,5/17,5/22
Venue: Kent Smith Park
Bountiful Jr. High
IHC Fields
Roy West Park
James E Moss
Westridge Elementary
Grandview Park
Mapleton Elementary
Not In Use
Grandview Park (Provo)
Granite High Stadium
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 North A
Date: 3/22,3/24,4/4,4/7,4/8,4/11,4/12,4/14,4/21,4/23,4/26,5/3,5/5,5/10,5/12,5/14,5/15,5/17,5/19
Venue: Syracuse Jr. High
Not In Use
Barnes Park
Grandview Park
Ellison Park
Mendon Square
TBD
Centennial Park (Perry)
Ellison Tournament Park
Woodward Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 North B
Date: 3/21,3/29,4/5,4/12,4/18,4/19,4/24,4/25,4/26,5/2,5/3,5/6,5/8,5/9,5/10,5/15,5/16,5/17,5/19
Venue: Centerville Jr. High
Mueller Park
Roy West Park
Bountiful Jr. High
Ellison Park
Barnes Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Metro A
Date: 3/18,3/22,3/29,4/5,4/10,4/12,4/14,4/15,4/21,4/25,4/26,4/28,4/30,5/3,5/5,5/10,5/12,5/13,5/17,5/19
Venue: Benson Mill Park
Crescent MS
Willow Creek Park, Sandy
Truman Elementary
Bellview Elem.
Columbia Elementary (westj)
James E Moss
West Jordan Complex
Bonneville Jr. High
North Star Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Metro B
Date: 3/21,3/22,3/29,4/5,4/7,4/12,4/14,4/21,4/26,4/28,5/2,5/3,5/5,5/9,5/10,5/12,5/17,5/19
Venue: Kennedy Jr High
Oakley Rec Complex
Rosecrest
Sand Hill Park Field
Glendale MS
Longview Elem
Bluffdale Park
James E Moss
Columbia Elementary (westj)
Monarch Meadows Park
Bellview Elem.
Willow Creek Park, Sandy
Sunnyside Park
Willow Pond
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Metro C
Date: 3/21,3/29,4/5,4/8,4/12,4/15,4/19,4/22,4/26,4/29,5/3,5/6,5/10,5/13,5/17
Venue: Longview Elem
Willow Creek Park, Sandy
Canyonview Park
Rosecrest
Bellview Elem.
Oquirrh Shadow Park
Truman Elementary
Columbia Elementary (westj)
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 South A
Date: 3/21,3/22,3/29,4/1,4/3,4/5,4/12,4/14,4/15,4/19,4/21,4/25,4/26,4/28,5/3,5/5,5/6,5/10,5/14,5/17,5/20
Venue: North Lake Park
Salem Loafer View Park
Sertoma Park
Canyon View Junior High
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Spanish Fork Sports Park
G Hillman Recreation Complex
South Field Park
Vernal Koa field
JR Smith Elementary
Aspen Elementary
KOA Soccer Complex
Olympic Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Premier 1
Date: 3/15,3/18,3/22,3/24,3/26,3/29,3/31,4/2,4/5,4/8,4/12,4/15,4/19,4/22,4/24,4/26,4/29,5/1,5/3,5/6,5/9,5/10
Venue: Bellview Elem.
IHC Fields
Crescent MS
Willow Creek Park, Sandy
Lone Peak Park (sandy)
West Lake High School
Barnes Park
West Jordan Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Premier 2
Date: 3/15,3/18,3/22,3/27,3/29,4/5,4/12,4/15,4/19,4/25,4/26,5/1,5/3,5/6,5/10
Venue: Crescent MS
Olympic Park
Roy West Park
Bellview Elem.
Sunnyside Park
Westridge Elementary
Kennedy Jr High
White City Bear Park
North Star Elementary
Lehi High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 D1
Date: 3/15,3/19,3/22,3/25,3/26,3/28,3/29,4/2,4/5,4/8,4/9,4/12,4/16,4/17,4/21,4/22,4/23,4/26,4/29,4/30,5/1,5/3,5/5,5/7,5/8,5/10,5/13,5/14,5/17,5/20,5/21
Venue: Bonneville Jr. High
Crescent MS
Weber County Fairgrounds
Bellview Elem.
IHC Fields
Mueller Park
Sunnyside Park
Not In Use
North Star Elementary
Willow Creek Park, Sandy
South Field Park
Bountiful Jr. High
Elk Ridge (N Logan)
Cedar Ridge ES
JR Smith Elementary
Forza FC Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 D2
Date: 3/21,3/22,3/29,4/5,4/11,4/12,4/14,4/15,4/17,4/19,4/24,4/26,4/28,4/30,5/1,5/3,5/8,5/9,5/10,5/12,5/15,5/17,5/19,5/23
Venue: Olympic Park
Vista Heights Jr. High
Grandview Park
Bluffdale Park
North Lake Park
Willow Pond
Ellison Park
Ira Allen Field
Monarch Meadows Park
Heritage Park (NIbley)
West Jordan Complex
Not In Use
Crescent MS
Mapleton Elementary
Bellview Elem.
Rosecrest
Westside Elem
Ellison Tournament Park
Woodward (Woody)
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 D3
Date: 3/22,3/29,4/1,4/5,4/7,4/12,4/14,4/15,4/21,4/23,4/26,4/28,4/30,5/1,5/2,5/3,5/5,5/10,5/12,5/13,5/14,5/17,5/19,5/20,5/23
Venue: Benson Mill Park
Kennedy Jr High
Mueller Park
Rosewood Park
Salem Loafer View Park
Mountain View H.S.
Barnes Park
Olympus Jr. High
Sertoma Park
Park City Sports Complex
Smooth Canyon
Blackhawk
Centennial Park (Perry)
Sand Hill Park Field
Canyon View Junior High
Trailside Park
Spanish Fork Sports Park
Bountiful Jr. High
Lakeside Sports Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 D4
Date: 3/21,3/28,3/29,4/5,4/11,4/12,4/18,4/25,4/26,5/1,5/2,5/3,5/5,5/9,5/10,5/12,5/13,5/14,5/15,5/16,5/17,5/30
Venue: Crescent MS
James E Moss
North Lake Park
Bellview Elem.
Roy West Park
Centerville Park
Columbia Elementary (westj)
Rosecrest
Barnes Park
Bonneville Jr. High
Monarch Meadows Park
Granite High Stadium
Olympic Park
Tolman Memorial Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 D5
Date: 3/22,3/24,3/27,3/29,4/4,4/5,4/10,4/11,4/12,4/18,4/19,4/25,4/26,5/2,5/3,5/9,5/10,5/15,5/17,5/19,5/24
Venue: Bellview Elem.
Bountiful Jr. High
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Kennedy Jr High
Salem Loafer View Park
Willow Pond
Crescent MS
Art Dye
Barnes Park
Willow Creek Park, Sandy
Spanish Fork Sports Park
North Lake Park
James E Moss
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 D6
Date: 3/22,3/29,4/3,4/5,4/10,4/12,4/15,4/19,4/22,4/26,5/3,5/5,5/9,5/10,5/16,5/17,5/21,5/24,5/31
Venue: Mueller Park
Rosecrest
Valley Jr. High
Bountiful Jr. High
Crescent MS
Thunder Ridge
Roy West Park
Sand Hill Park Field
Blackhawk
Bellview Elem.
Benson Mill Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 D7
Date: 3/22,3/29,4/5,4/12,4/14,4/17,4/19,4/21,4/23,4/26,5/1,5/3,5/10,5/12,5/14,5/17
Venue: Aspen Elementary
Bellview Elem.
Glendale MS
Columbia Elementary (westj)
District 5 TBD
Ellison Park
JR Smith Elementary
Westside Elem
Healey Park
Woodward (Woody)
Ira Allen Field
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 D8
Date: 3/22,3/29,4/3,4/5,4/12,4/16,4/19,4/23,4/26,4/30,5/3,5/8,5/10,5/14,5/17,5/24
Venue: Aspen Elementary
Grandview Park
Mountain View (N. OGDEN)
Mountain View H.S.
North Lake Park
Spanish Fork Sports Park
Ellison Park
Healey Park
Not In Use
Mueller Park
Cedar Ridge ES
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Premier 1
Date: 3/22,3/24,3/29,4/2,4/3,4/5,4/16,4/21,4/23,4/26,4/30,5/2,5/3,5/5,5/7,5/8,5/10,5/13,5/17,5/21,5/23
Venue: Bluffdale Park
North Lake Park
Sertoma Park
IHC Fields
Forza FC Soccer Complex
Ellison Park
Olympic Park
Monarch Meadows Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Premier 2
Date: 3/26,4/2,4/5,4/9,4/10,4/12,4/16,4/19,4/23,4/24,4/26,4/28,4/30,5/3,5/8,5/10,5/15,5/17,5/20
Venue: Bellview Elem.
Centerville Park
Highland Park
Flat Iron Mesa Park
Angel Street Complex
White City Bear Park
Angel Street (Tournament)
Falcon Park
Crescent MS
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D1
Date: 3/22,3/29,4/5,4/8,4/9,4/10,4/12,4/15,4/16,4/19,4/21,4/22,4/24,4/26,4/29,5/1,5/3,5/5,5/6,5/8,5/10,5/13,5/17,5/19,5/21,5/22,5/23,5/24
Venue: Granite High Stadium
Kennedy Jr High
Longview Elem
West Lake High School
Bellview Elem.
Lehi High School
Ellison Park
Forza FC Soccer Complex
Wasatch Jr. High
Storm Mountain
Spring Creek
Woodward (Woody)
Centerville Jr. High
Willow Pond
Sertoma Park
Flat Iron Mesa Park
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Ponds Park
Falcon Park
Angel Street (Tournament)
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D2
Date: 3/20,3/21,3/29,4/3,4/5,4/7,4/10,4/12,4/15,4/17,4/19,4/24,4/26,4/28,4/29,5/1,5/3,5/8,5/10,5/13,5/15,5/16,5/17,5/19,5/22
Venue: Salem Loafer View Park
IHC Fields
Sandridge (Roy-Upper)
Westridge Elementary
Crescent MS
Majestic Elementary (West Jordan)
Vista Heights Jr. High
Rowland Hall Steiner Complex
Sunnyside Park
West Jordan Complex
DATC
North Star Elementary
Centennial Park (Perry)
Grandview Park (Provo)
Sky View High School
Spanish Fork Sports Park
Roy West Park
Flat Iron Mesa Park
Brigham City Sports Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D3
Date: 3/22,3/29,4/5,4/12,4/15,4/18,4/22,4/25,4/26,4/28,5/2,5/3,5/7,5/9,5/10,5/13,5/16,5/17,5/19,5/22,5/24
Venue: James E Moss
Legacy Events Center
Lehi High School
Mills Park
Kennedy Jr High
Bountiful Jr. High
Flat Iron Mesa Park
Park City Sports Complex
White City Bear Park
Weber County Fairgrounds
Sand Hill Park Field
Olympic Park
Falcon Park
Trailside Park
Benson Mill Park
Bellview Elem.
Granite High Stadium
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D4
Date: 3/21,3/22,3/27,3/29,4/2,4/5,4/7,4/12,4/16,4/19,4/21,4/23,4/26,4/28,4/30,5/1,5/2,5/3,5/5,5/7,5/9,5/10,5/12,5/14,5/15,5/17,5/19,5/20,5/21,5/27
Venue: Bonneville Jr. High
Roy West Park
Not In Use
Truman Elementary
Centerville Park
Crescent MS
Ellison Park
James E Moss
Hyrum Soccer Complex
Monroe Elem.
South Field Park
Ellison Tournament Park
Rocky Mtn Middle
Arcadia Elementary
Tolman Memorial Park
Flat Iron Mesa Park
JR Smith Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D5
Date: 3/22,3/29,4/5,4/12,4/15,4/18,4/21,4/25,4/26,5/2,5/3,5/9,5/10,5/13,5/15,5/17,5/19,5/20,5/22,6/3
Venue: Aspen Elementary
Deseret Peak Complex
Flat Iron Mesa Park
Kent Smith Park
Crescent MS
Willow Pond
Ellison Park
Spring Creek
Angel Street Complex
Ellison Tournament Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D6
Date: 3/22,3/29,4/5,4/10,4/12,4/16,4/19,4/23,4/26,4/30,5/3,5/7,5/10,5/14,5/17
Venue: Jordan Narrows (Taggart Pit)
Majestic Elementary
Majestic Elementary (West Jordan)
Mills Park
Crescent MS
Rosecrest
Bluffdale Park
DATC
Angel Street (Tournament)
JR Smith Elementary
Cedar Ridge ES
Olympic Park
North Lake Park
Centerville Jr. High
Flat Iron Mesa Park
South Field Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D7
Date: 3/21,3/22,3/26,3/29,4/5,4/12,4/14,4/23,4/25,4/26,4/28,5/3,5/6,5/7,5/10,5/14,5/17
Venue: Jordan Narrows (Taggart Pit)
North Lake Park
Valley Jr. High
Westridge Elementary
Aspen Elementary
Kennedy Jr High
Mills Park
Olympic Park
Weber County Fairgrounds
Art Dye
Sertoma Park
Green Acres/Orton Park
Vernal Koa field
North Star Elementary
Sunnyside Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 15
Date: 4/14,4/17,4/21,4/26,4/28,5/1,5/2,5/3,5/5,5/10,5/12,5/17,5/19,5/21
Venue: Falcon Park
Hyrum Soccer Complex
James E Moss
Lehi High School
Bennion Jr. High
Oquirrh Shadow Park
Spring Creek
Vista Heights Jr. High
New Wellsville Elementary
Bellview Elem.
Salem Loafer View Park
Kennedy Jr High
Flat Iron Mesa Park
Spanish Fork Sports Park
West Lake High School
Granite High Stadium
Brackets: All Brackets

Boys Under 16
Date: 4/15,4/16,4/21,4/22,4/23,4/24,4/26,4/28,4/29,5/1,5/2,5/3,5/5,5/6,5/7,5/10,5/13,5/14,5/17,5/19,5/20,5/21,5/22,5/24,5/27
Venue: Forza FC Soccer Complex
Willow Pond
Brigham City Sports Complex
Lone Peak Park (sandy)
Art Dye
West Jordan Complex
Ellison Park
Blackhawk
Kennedy Jr High
Storm Mountain
Lone Peak HS
Ellison Tournament Park
Lone Peak Park (highland)
Centerville Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys Under 17/18 North
Date: 4/14,4/21,4/23,4/24,4/26,4/28,5/1,5/3,5/5,5/8,5/10,5/15,5/17,5/19,5/20,5/29
Venue: DO NOT USE - Angel Street Complex
Forza FC Soccer Complex
Murray Park
Willow Pond
Roy West Park
Churchill Jr. High
Mills Park
Ponds Park
Angel Street (Tournament)
Brackets: All Brackets

Boys Under 17/18 South
Date: 4/14,4/15,4/19,4/22,4/24,4/26,4/28,4/29,5/3,5/5,5/6,5/8,5/10,5/12,5/13,5/17,5/19,5/20,5/21,5/22,5/23,5/24
Venue: Eastmont Middle
Canyon View Junior High
Healey Park
Lone Peak HS
Lehi High School
Oquirrh Shadow Park
PG High
Bellview Elem.
Monarch Meadows Park
Rosecrest
Aspen Elementary
Lone Peak Park (sandy)
Art Dye
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Premier Orange
Date: 3/14,3/15,3/17,3/18,3/22,3/24,3/26,3/29,4/5,4/8,4/12,4/15,4/18,4/19,4/21,4/22,4/25,4/26,5/3,5/5,5/10,5/12,5/16,5/17,5/19
Venue: Wadman Soccer Complex
Bonneville Jr. High
Lehi Jr. School
North Lake Park
Columbia Elementary School (kaysville)
Bluffdale Park
Bus Park
Angel Street (Tournament)
Cedar Ridge ES
Cemetery Field
Elk Ridge (N Logan)
Umbria Estates
Olympic Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Premier Purple
Date: 3/15,3/18,3/22,3/25,3/29,4/5,4/7,4/12,4/15,4/18,4/23,4/25,4/26,4/29,4/30,5/3,5/5,5/6,5/10,5/12,5/17,5/19
Venue: Copperview ES
Deerfield Elementary
Cemetery Field
Windsor Park
Bus Park
Angel Street (Tournament)
Ellison Tournament Park
Columbia Elementary School (kaysville)
Eastmont Middle
Smooth Canyon(delete)
Vista Heights Jr. High
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 D1
Date: 3/15,3/22,3/26,3/28,3/29,4/4,4/5,4/8,4/11,4/12,4/16,4/19,4/23,4/26,4/30,5/3,5/7,5/9,5/10,5/12,5/13,5/17
Venue: Copperview ES
Salem Soccer Complex
Southwood Park
Spanish Fork Sports Park
Uintah ES
Canyon Elementary School
Forza FC Soccer Complex
Heritage Park (NIbley)
Holdaway Park
Blackhawk
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 North A
Date: 3/22,4/3,4/5,4/8,4/12,4/16,4/17,4/24,4/26,4/28,4/30,5/1,5/3,5/8,5/10,5/13,5/17,5/19
Venue: Millennium Pk (Harrisville)
Weber County Fairgrounds
Bus Park
Columbia Elementary School (kaysville)
McCall Park
Bunderson Elementary
Angel Street (Tournament)
Cedar Ridge ES
Vae View
Ellison Tournament Park
Wadman Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 North B
Date: 3/22,3/24,3/26,3/29,4/5,4/12,4/24,4/25,4/26,5/3,5/10,5/13,5/17,5/21
Venue: Kent Smith Park
McCall Park
Oak Hills Elementary
Weber County Fairgrounds
Forza FC Soccer Complex
Vae View
Elk Ridge (N Logan)
Columbia Elementary School (kaysville)
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 B North Preseason
Date: 3/20,4/14,4/16
Venue: Kent Smith Park
Oak Hills Elementary
Weber County Fairgrounds
Forza FC Soccer Complex
Elk Ridge (N Logan)
McCall Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 North C
Date: 3/22,3/27,3/29,4/5,4/10,4/12,4/15,4/16,4/18,4/24,4/25,4/26,5/2,5/3,5/9,5/10,5/13,5/15,5/17
Venue: Eden Park
Oak Hills Elementary
McCall Park
Slaterville Park
Holt ES
Roosevelt Jr.
Wadman Soccer Complex
Weber County Fairgrounds
Weber County School District
TBD
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Metro A
Date: 3/22,3/29,4/5,4/12,4/17,4/21,4/23,4/26,4/29,4/30,5/3,5/5,5/6,5/10,5/13,5/15,5/17,5/19,5/21
Venue: Bonneville Jr. High
Copperview ES
Bluffdale Park
Rosamond Elementary
Trailside Park
Southwood Park
Umbria Estates
Hidden Village
Eastmont Middle
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Metro B
Date: 3/22,3/28,3/29,4/5,4/7,4/8,4/12,4/15,4/22,4/24,4/28,5/2,5/3,5/6,5/10,5/13,5/14,5/17
Venue: Copperview ES
Bonneville Jr. High
Jackson Elementary
Oquirrh Shadow Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Metro C
Date: 3/22,3/29,4/5,4/10,4/25,4/26,4/28,5/1,5/3,5/9,5/10,5/15,5/17,5/21
Venue: James E Moss
Oquirrh Shadow Park
Uintah ES
Bonneville Jr. High
Trailside Park
Park City Sports Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 South A
Date: 3/22,3/29,4/4,4/5,4/12,4/17,4/19,4/24,4/26,5/1,5/3,5/7,5/10,5/14,5/15,5/17,5/22
Venue: Cemetery Field
Lakeside Sports Complex
Old Mill ES
Salem Soccer Complex
Lehi Jr. School
Olympic Park
Spanish Fork Sports Park
Canyon Elementary School
Vernal middle school
Cobblestone
Holdaway Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Premier 1
Date: 3/15,3/17,3/19,3/22,3/25,3/26,3/27,3/29,3/31,4/2,4/3,4/5,4/9,4/11,4/12,4/16,4/21,4/23,4/26,4/28,4/29,4/30,5/1,5/2,5/3,5/5,5/7,5/10,5/12,5/13,5/14,5/17,5/31
Venue: Bellview Elem.
Bluffdale Park
North Lake Park
Weber County Fairgrounds
Bingham Park
Willow Creek Park, Sandy
Cemetery Field
Flat Iron Mesa Park
Crescent MS
Olympic Park
Lone Peak Park (sandy)
Bountiful Jr. High
Ellison Park
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Mueller Park
Monarch Meadows Park
Aspen Elementary
Eastmont Middle
Mills Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 D1
Date: 3/15,3/19,3/22,3/24,3/25,3/27,3/29,4/1,4/3,4/5,4/7,4/10,4/12,4/14,4/17,4/19,4/23,4/26,4/28,4/30,5/3,5/6,5/8,5/10,5/12,5/13,5/14,5/15,5/17,5/19
Venue: Olympic Park
Weber County Fairgrounds
Bonneville Jr. High
Willow Pond
Longview Elem
Not In Use
Spanish Fork Sports Park
Columbia Elementary (westj)
Ellison Park
Barnes Park
Highland Park
Cemetery Field
Park City Sports Complex
Old Mill Park
Lehi High School
Trailside Park
Ellison Tournament Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 D2
Date: 3/20,3/21,3/22,3/26,3/29,4/4,4/5,4/12,4/15,4/18,4/22,4/25,4/26,4/29,5/2,5/3,5/6,5/9,5/10,5/12,5/13,5/17,5/20
Venue: North Lake Park
Aspen Elementary
Bluffdale Park
Majestic Elementary
Bellview Elem.
Barnes Park
Rosecrest
Mendon Square
Monarch Meadows Park
Park City Sports Complex
Cedar Ridge ES
Elk Ridge (N Logan)
Sand Hill Park Field
Hyrum Soccer Complex
Willow Creek Park, Sandy
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 North A
Date: 3/21,3/22,4/5,4/7,4/11,4/12,4/14,4/21,4/22,4/23,4/26,4/28,4/30,5/3,5/6,5/9,5/10,5/12,5/17,5/23
Venue: Weber County Fairgrounds
Kent Smith Park
Barnes Park
Ellison Park
Roy West Park
Centerville Park
Grandview Park
River Heights Elementary
Elk Ridge (N Logan)
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 North B
Date: 3/22,3/29,4/5,4/12,4/18,4/25,4/26,5/3,5/8,5/10,5/19,5/21
Venue: Green Acres/Orton Park
Mueller Park
Bountiful Jr. High
Ellison Park
Heritage Park (NIbley)
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Metro A
Date: 3/20,3/25,3/29,4/2,4/5,4/8,4/18,4/19,4/23,4/25,4/30,5/1,5/2,5/3,5/10,5/17,5/20
Venue: Willow Creek Park, Sandy
James E Moss
Columbia Elementary (westj)
Bellview Elem.
Deseret Peak Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Metro B
Date: 3/20,3/27,4/5,4/12,4/18,4/26,4/30,5/3,5/10,5/12,5/16,5/17,5/19,5/20
Venue: Longview Elem
Oquirrh Shadow Park
Columbia Elementary (westj)
Bonneville Jr. High
James E Moss
Granite High Stadium
Monarch Meadows Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 South A
Date: 3/22,3/29,4/3,4/5,4/12,4/14,4/16,4/17,4/19,4/21,4/23,4/26,4/28,5/3,5/9,5/10,5/12,5/14,5/16,5/17,5/19,5/21
Venue: Mountain View H.S.
Smooth Canyon
Sertoma Park
Vernal Koa field
JR Smith Elementary
Mesquite Park
Lakeside Sports Complex
Rocky Mtn. Middle
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Premier 1
Date: 3/15,3/18,3/22,3/24,3/25,3/27,3/29,4/9,4/12,4/14,4/15,4/17,4/21,4/22,4/24,4/26,5/3,5/6,5/7,5/10
Venue: Crescent MS
Weber County Fairgrounds
Cemetery Field
Not In Use
Timpanogos High School
Grandview Park
Barnes Park
Bellview Elem.
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Premier 2
Date: 3/15,3/22,3/25,3/29,4/2,4/5,4/8,4/12,4/15,4/17,4/21,4/22,4/26,4/28,5/2,5/3,5/6,5/7,5/8,5/9,5/10,5/21
Venue: Crescent MS
Roy West Park
Eden Park
Mapleton Elementary
Barnes Park
Mueller Park
Westside Elem
Legacy Events Center
Ira Allen Field
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 D1
Date: 3/15,3/17,3/19,3/22,3/25,3/26,3/29,3/31,4/2,4/5,4/9,4/12,4/16,4/19,4/22,4/23,4/24,4/26,4/29,4/30,5/3,5/5,5/7,5/10,5/13,5/14,5/17,5/20
Venue: Bonneville Jr. High
North Lake Park
Cemetery Field
Aspen Elementary
Bellview Elem.
Crescent MS
Olympic Park
Roy West Park
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Art Dye
Smooth Canyon
Stansbury HS
Columbia Elementary (westj)
American Fork Jr
Benson Mill Park
Lehi High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 D2
Date: 3/20,3/22,3/25,3/26,3/27,3/28,3/29,4/3,4/5,4/10,4/12,4/17,4/21,4/23,4/24,4/26,4/29,5/1,5/3,5/5,5/6,5/8,5/9,5/10,5/12,5/13,5/15,5/16,5/17,5/20,5/21,5/22,5/23
Venue: Bonneville Jr. High
Weber County Fairgrounds
Salem Loafer View Park
Vista Heights Jr. High
Spanish Fork Sports Park
Majestic Elementary (West Jordan)
Barlow Park
Ellison Tournament Park
Cedar Ridge ES
Ellison Park
Park City Sports Complex
North Star Elementary
Columbia Elementary (westj)
Elk Ridge (N Logan)
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 D3
Date: 3/21,3/22,3/25,3/29,4/5,4/11,4/12,4/14,4/15,4/21,4/24,4/25,4/26,4/28,5/2,5/3,5/5,5/10,5/12,5/13,5/15,5/17,5/19,5/22
Venue: Bountiful Jr. High
Green Acres/Orton Park
Syracuse Jr. High
Roy West Park
Art Dye
Fairfield Jr.
Barnes Park
Ellison Park
Mapleton Elementary
Spanish Fork Sports Park
Bonneville Jr. High
Kennedy Jr High
Highland Park
American Fork Jr
Aspen Elementary
Mills Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 D4
Date: 3/22,3/28,3/29,4/4,4/5,4/12,4/18,4/19,4/25,4/26,5/2,5/3,5/9,5/10,5/12,5/16,5/17,5/19,5/20,5/31
Venue: Bonneville Jr. High
Canyon View Junior High
Kent Smith Park
Oquirrh Shadow Park
Willow Creek Park, Sandy
Art Dye
James E Moss
JR Smith Elementary
Mapleton Elementary
G Hillman Recreation Complex
Elk Ridge (N Logan)
Cedar Ridge ES
Bellview Elem.
South Field Park
Granite High Stadium
Rocky Mtn. Middle
Spanish Fork Sports Park
Healey Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 D5
Date: 3/19,3/29,4/5,4/10,4/11,4/18,4/21,4/25,4/28,4/29,5/1,5/3,5/6,5/8,5/9,5/10,5/14,5/16,5/17,5/19,5/20,5/21,5/22
Venue: James E Moss
Bellview Elem.
Rosecrest
Ellison Tournament Park
Monarch Meadows Park
Ellison Park
Granite High Stadium
Centennial Park (Perry)
West Jordan Complex
Bluffdale Park
Woodward (Woody)
Oquirrh Shadow Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 D6
Date: 3/22,3/27,3/29,4/5,4/14,4/15,4/18,4/19,4/22,4/26,5/1,5/3,5/6,5/10,5/16,5/17,5/20,5/22
Venue: Grandview Park
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Longview Elem
Smooth Canyon
Centerville Park
Deseret Peak Complex
Willow Pond
Kennedy Jr High
Vernal Koa field
Lehi High School
Mapleton Elementary
Smooth Canyon(delete)
Ira Allen Field
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Premier 1
Date: 3/15,3/19,3/26,4/9,4/12,4/16,4/18,4/23,4/26,4/28,4/30,5/3,5/5,5/7,5/10,5/12
Venue: Sertoma Park
White City Bear Park
Flat Iron Mesa Park
Roy West Park
Ellison Park
Legacy Events Center
Ellison Tournament Park
Mueller Park
Lone Peak Park (sandy)
Forza FC Soccer Complex
DATC
Ponds Park
Sandridge (Roy-Upper)
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Premier 2
Date: 3/15,3/19,3/22,4/5,4/12,4/16,4/21,4/26,4/28,5/3,5/7,5/10,5/12,5/14,5/17,5/21,5/27
Venue: Rowland Hall Steiner Complex
White City Bear Park
Olympic Park
North Lake Park
Ira Allen Field
Ponds Park
Angel Street (Tournament)
Aspen Elementary
DATC
Westside Elem
Mapleton Elementary
Lone Peak Park (sandy)
North Star Elementary
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 D1
Date: 3/15,3/17,3/18,3/22,3/24,3/29,4/5,4/10,4/12,4/15,4/16,4/19,4/22,4/24,4/26,4/28,4/29,5/1,5/3,5/5,5/6,5/8,5/10,5/12,5/13,5/14,5/15,5/17,5/19,5/20,5/22,5/23
Venue: Cemetery Field
Flat Iron Mesa Park
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Majestic Elementary
Roy West Park
River Heights Elementary
Spanish Fork Sports Park
Highland Park
Legacy Events Center
Olympic Park
Ellison Tournament Park
Crescent MS
North Lake Park
Storm Mountain
Ellison Park
White City Bear Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 D2
Date: 3/15,3/21,3/22,3/29,4/3,4/5,4/7,4/10,4/12,4/17,4/19,4/24,4/26,5/1,5/3,5/6,5/8,5/9,5/10,5/12,5/15,5/17,5/19,5/20,5/22,5/24
Venue: Fairfield Jr.
Grandview Park
Legacy Events Center
Centerville Park
North Lake Park
Rosecrest
Bluffdale Park
Cemetery Field
James E Moss
Flat Iron Mesa Park
Centerville Jr. High
Benson Mill Park
Bellview Elem.
Ira Allen Field
Mountain View H.S.
Monarch Meadows Park
Sand Hill Park Field
Westside Elem
Olympic Park
Angel Street (Tournament)
Crescent MS
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 D3
Date: 3/22,3/24,3/29,3/31,4/5,4/7,4/8,4/9,4/12,4/14,4/19,4/21,4/26,4/28,5/2,5/3,5/5,5/9,5/10,5/12,5/15,5/17,5/19,5/20,5/22
Venue: Bonneville Jr. High
Majestic Elementary (West Jordan)
Willow Pond
Rocky Mtn Middle
Flat Iron Mesa Park
Crescent MS
Smooth Canyon
Ellison Park
Highland Park
Hyrum Soccer Complex
Weber County Fairgrounds
Cub River Sports
Nibley Elementary State SCSL
Centennial Park (Perry)
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 D4
Date: 3/21,3/22,3/24,3/27,3/29,4/1,4/5,4/9,4/11,4/12,4/14,4/18,4/23,4/25,4/26,4/28,4/29,5/2,5/3,5/7,5/8,5/9,5/10,5/13,5/14,5/15,5/16,5/17,5/19,5/20,5/23,5/24,5/31
Venue: Healey Park
Barlow Park
Canyon View Junior High
Willow Creek Park, Sandy
Crescent MS
Legacy Events Center
Matt Knoop Memorial
Not In Use
Rosecrest
West Jordan Complex TBD
New Wellsville Elementary
Blackhawk
Flat Iron Mesa Park
Park City Sports Complex
Trailside Park
Mills Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 D5
Date: 3/21,3/22,3/24,3/29,4/4,4/5,4/12,4/14,4/18,4/19,4/25,4/26,5/2,5/3,5/5,5/6,5/9,5/10,5/12,5/15,5/16,5/17,5/19
Venue: Majestic Elementary (West Jordan)
Willow Pond
North Lake Park
Granite High Stadium
Art Dye
Flat Iron Mesa Park
DATC
North Star Elementary
Angel Street (Tournament)
James E Moss
Crescent MS
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Aspen Elementary
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 D6
Date: 3/22,3/27,3/29,4/5,4/12,4/16,4/17,4/18,4/19,4/21,4/23,4/25,4/26,4/30,5/2,5/3,5/5,5/8,5/10,5/12,5/13,5/16,5/17
Venue: Crescent MS
North Lake Park
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Majestic Elementary (West Jordan)
Spanish Fork Sports Park
West Jordan Complex TBD
Bellview Elem.
Ellison Park
South Field Park
Mapleton Elementary
Rocky Mtn Middle
Ira Allen Field
Olympic Park
Sertoma Park
Westside Elem
Ellison Tournament Park
Salem Loafer View Park
Woodward (Woody)
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 Premier 1
Date: 3/22,3/25,3/29,4/1,4/5,4/8,4/12,4/14,4/15,4/17,4/19,4/21,4/24,4/28,5/3,5/6,5/7,5/10,5/12
Venue: Cemetery Field
Ira Allen Field
Ellison Park
Forza FC Soccer Complex
Highland Park
Ellison Tournament Park
Woodward Park
Mapleton Jr High
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 Premier 2
Date: 3/15,3/22,3/26,3/29,4/1,4/5,4/8,4/12,4/14,4/15,4/19,4/22,4/26,4/28,5/1,5/3,5/6,5/10
Venue: Bluffdale Park
Lehi High School
Cemetery Field
Monarch Meadows Park
Rowland Hall Steiner Complex
White City Bear Park
Sunnyside Park
Ellison Park
Lone Peak Park (sandy)
Olympic Park
Forza FC Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 D1
Date: 3/15,3/18,3/19,3/22,3/26,3/29,4/5,4/7,4/8,4/9,4/12,4/16,4/21,4/23,4/26,4/29,4/30,5/3,5/5,5/6,5/7,5/10,5/12,5/13,5/15,5/17
Venue: Flat Iron Mesa Park
North Lake Park
Roy West Park
Weber County Fairgrounds
Lone Peak Park (sandy)
Granite High Stadium
Olympic Park
Jordan Ridge Park
Sunnyside Park
Highland Park
Majestic Elementary (West Jordan)
Angel Street (Tournament)
Green Acres/Orton Park
Park City Sports Complex
Ponds Park
Cub River Sports
Meadow View Park
Aspen Elementary
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 D2
Date: 3/15,3/20,3/22,3/29,3/31,4/3,4/5,4/7,4/10,4/12,4/15,4/16,4/17,4/19,4/21,4/23,4/24,4/26,5/1,5/3,5/5,5/8,5/10,5/12,5/15,5/17,5/19,5/31
Venue: Vernal Koa field
Forza FC Soccer Complex
Cemetery Field
James E Moss
Jordan Ridge Park
Salem Loafer View Park
Spanish Fork Sports Park
Olympic Park
Centerville Jr. High
Flat Iron Mesa Park
Weber County Fairgrounds
Granite High Stadium
Ponds Park
Angel Street Complex
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Bellview Elem.
Lehi High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 D3
Date: 3/22,3/27,3/29,4/2,4/4,4/5,4/12,4/14,4/16,4/18,4/21,4/22,4/24,4/25,4/26,4/28,4/29,4/30,5/3,5/5,5/6,5/10,5/13,5/14,5/15,5/16,5/17,5/20
Venue: Aspen Elementary
Deseret Peak Complex
Mills Park
Monarch Meadows Park
Rocky Mtn Middle
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Olympic Park
Spanish Fork Sports Park
Salem Loafer View Park
Rosecrest
Ira Allen Field
North Lake Park
Jordan Ridge Park
Healey Park
Westside Elem
Majestic Elementary (West Jordan)
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 D4
Date: 3/22,3/29,4/5,4/7,4/9,4/12,4/14,4/18,4/23,4/25,4/26,4/28,5/2,5/3,5/5,5/7,5/10,5/12,5/16,5/17,5/19,5/20,5/21
Venue: Bellview Elem.
Bennion Jr. High
Canyon View Junior High
Sandridge (Roy-Upper)
Bonneville Jr. High
Eden Park
Ponds Park
Syracuse Jr. High
DATC
Ellison Park
Weber County Fairgrounds
Angel Street (Tournament)
Woodward (Woody)
Ellison Tournament Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 Premier 1
Date: 3/15,3/26,3/29,4/2,4/7,4/10,4/12,4/16,4/22,4/23,4/29,4/30,5/1,5/2,5/3,5/5,5/7,5/8,5/10,5/12,5/13
Venue: Cemetery Field
Mountain View H.S.
White City Bear Park
Roy West Park
Ellison Park
Lone Peak Park (sandy)
Ellison Tournament Park
Woodward Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 Premier 2
Date: 3/15,3/22,3/26,3/27,4/9,4/10,4/12,4/19,4/21,4/23,4/26,4/28,4/30,5/1,5/3,5/5,5/7,5/8,5/10,5/12,5/14,5/21,5/24,5/27,5/31
Venue: Bluffdale Park
Aspen Elementary
Bonneville Jr. High
Weber County Fairgrounds
Highland Park
Ira Allen Field
Blackhawk
Sky View High School
Healey Park
Westside Elem
Monarch Meadows Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 D1
Date: 3/15,3/19,3/22,3/24,3/25,3/28,3/29,4/1,4/5,4/7,4/9,4/10,4/12,4/15,4/16,4/17,4/22,4/23,4/29,4/30,5/1,5/3,5/6,5/10,5/12,5/13,5/14,5/15,5/19
Venue: Bellview Elem.
Centerville Jr. High
Olympic Park
Salem Loafer View Park
Forza FC Soccer Complex
Roy West Park
Eastmont Middle
Sandridge (Roy-Upper)
Ellison Park
Jordan Ridge Park
Park City Sports Complex
Ellison Tournament Park
Lone Peak Park (sandy)
Majestic Elementary (West Jordan)
Lehi High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 D2
Date: 3/22,3/27,4/3,4/5,4/8,4/12,4/16,4/17,4/19,4/21,4/24,4/29,5/1,5/3,5/5,5/6,5/7,5/8,5/10,5/12,5/15,5/17,5/19
Venue: Bluffdale Park
Bonneville Jr. High
Grandview Park
Sandridge (Roy-Upper)
Sand Hill Park Field
Forza FC Soccer Complex
Smooth Canyon
Rosecrest
Willow Pond
Westridge Elementary
Highland Park
Sertoma Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 D3
Date: 3/22,3/27,3/29,4/5,4/8,4/12,4/14,4/18,4/21,4/23,4/24,4/26,5/3,5/8,5/10,5/12,5/14,5/16,5/17,5/19,5/28,5/31
Venue: Aspen Elementary
Bellview Elem.
James E Moss
Westridge Elementary
Smooth Canyon
Canyon View Junior High
Deseret Peak Complex
Sertoma Park
Jordan Ridge Park
River Heights Elementary
Healey Park
Salem Loafer View Park
Spanish Fork Sports Park
Art Dye
Mountain View H.S.
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 Premier 1
Date: 3/15,3/20,3/26,3/27,3/29,4/3,4/5,4/12,4/15,4/17,4/18,4/19,4/21,4/22,4/23,4/25,4/26,4/29,5/2,5/3,5/5,5/6,5/10,5/12
Venue: White City Bear Park
Bellview Elem.
Eastmont Middle
Centerville Jr. High
Cemetery Field
Murray Park
Storm Mountain
Ellison Park
Lone Peak Park (sandy)
IHC Fields
Forza FC Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 Premier 2
Date: 3/15,3/18,3/22,3/27,3/28,4/1,4/5,4/8,4/10,4/12,4/16,4/18,4/22,4/26,4/29,5/3,5/9,5/10,5/12,5/13
Venue: Sertoma Park
Bonneville Jr. High
Roy West Park
Highland Park
Ira Allen Field
North Star Elementary
Sunnyside Park
Cedar Ridge ES
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 D1
Date: 3/15,3/17,3/22,3/24,3/27,4/2,4/5,4/8,4/14,4/15,4/16,4/21,4/23,4/25,4/26,4/28,4/30,5/1,5/3,5/5,5/7,5/8,5/10,5/12,5/13,5/19
Venue: Granite High Stadium
Not In Use
Canyon View Junior High
Sunnyside Park
Westridge Elementary
Bellview Elem.
Grandview Park
Angel Street (Tournament)
Sky View High School
Ponds Park
Grandview Park (Provo)
Blackhawk
Rocky Mtn Middle
Mountain View H.S.
Eastmont Middle
North Star Elementary
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 D2
Date: 3/21,3/22,3/29,4/4,4/5,4/12,4/16,4/19,4/22,4/24,4/26,4/30,5/1,5/3,5/6,5/8,5/10,5/12,5/14,5/17,5/21,5/30
Venue: White City Bear Park
Grandview Park (Provo)
Eastmont Middle
Centerville Park
Bellview Elem.
Deseret Peak Complex
Ellison Park
Willow Pond
Salem Loafer View Park
Forza FC Soccer Complex
Spanish Fork Sports Park
Sertoma Park
Centerville Jr. High
Legacy Events Center
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 D3
Date: 3/20,3/22,3/29,3/31,4/5,4/9,4/12,4/14,4/21,4/26,4/28,5/3,5/5,5/10,5/12,5/17
Venue: Weber County Fairgrounds
West High School
Morgan HS
Bennion Jr. High
Ponds Park
Monarch Meadows Park
Not In Use
Angel Street (Tournament)
Rosecrest
Kent Smith Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 18 Premier 1
Date: 3/15,3/24,3/25,3/29,4/3,4/5,4/10,4/12,4/16,4/22,4/26,4/29,4/30,5/3,5/5,5/8,5/10,5/13
Venue: Bluffdale Park
Lehi High School
White City Bear Park
Eastmont Middle
Olympic Park
North Star Elementary
Ellison Park
Forza FC Soccer Complex
Ellison Tournament Park
Monarch Meadows Park
Sunnyside Park
Lone Peak Park (sandy)
Brackets: All Brackets

Girls Under 18 Premier 2
Date: 3/15,3/22,3/29,4/2,4/5,4/8,4/12,4/15,4/16,4/19,4/21,4/23,4/26,4/28,4/30,5/1,5/3,5/5,5/6,5/10
Venue: North Lake Park
Roy West Park
Granite High Stadium
Jordan Ridge Park
Eastmont Middle
Majestic Elementary (West Jordan)
Forza FC Soccer Complex
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Aspen Elementary
Brackets: All Brackets

Girls Under 18 D1
Date: 3/15,3/18,3/19,3/22,3/24,3/25,4/5,4/7,4/8,4/10,4/12,4/14,4/15,4/16,4/17,4/21,4/22,4/24,4/28,4/29,5/1,5/3,5/5,5/6,5/8,5/10,5/12,5/14,5/16,5/17
Venue: Cemetery Field
Lehi High School
Salem Loafer View Park
Weber County Fairgrounds
Murray Park
Not In Use
Ellison Park
Brigham City Sports Complex
Grandview Park
Green Acres/Orton Park
Blackhawk
Ponds Park
North Lake Park
IHC Fields
Spanish Fork Sports Park
Olympic Park
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Brackets: All Brackets

Girls Under 18 D2
Date: 3/22,4/3,4/5,4/7,4/10,4/12,4/17,4/24,4/25,4/26,4/28,5/1,5/3,5/6,5/8,5/10,5/12,5/17,5/22,5/24,5/31
Venue: Eastmont Middle
Snow College Field
Ellison Park
Vernal Koa field
Matt Knoop Memorial
West Jordan Complex
Park City Sports Complex
Lone Peak Park (sandy)
Ellison Tournament Park
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 North A
Date: 3/22,3/25,3/29,4/4,4/5,4/9,4/11,4/12,4/14,4/21,4/23,4/26,4/28,5/3,5/5,5/10,5/12,5/14,5/17
Venue: Forza FC Soccer Complex
Holt ES
Fox Glenn Park
Angel Street (Tournament)
Clear Creek Park
Millennium Park
Cornerstone Park
Bus Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 North B
Date: 3/20,3/21,3/29,4/4,4/5,4/9,4/12,4/15,4/18,4/19,4/23,4/26,5/3,5/8,5/10,5/15,5/16,5/17,5/24
Venue: Holt ES
Forza FC Soccer Complex
Millennium Park
Smoot Park
Angel Street (Tournament)
Bus Park
Grandview Elementary ogden
Cedar Ridge ES
Elk Ridge (N Logan)
Cornerstone Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 North B PreSeason
Date: 4/11,5/2,5/9,5/17
Venue: Forza FC Soccer Complex
Grandview Elementary ogden
Smoot Park
Millennium Park
Angel Street (Tournament)
Elk Ridge (N Logan)
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 North C
Date: 4/4,4/5,4/11,4/12,4/16,4/23,4/26,4/30,5/3,5/10,5/12,5/14,5/15,5/17,5/19
Venue: Angel Street (Tournament)
Bus Park
Vae View
Columbia Elementary School (kaysville)
Ellison Tournament Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 Metro A
Date: 3/19,3/22,3/29,4/5,4/8,4/9,4/10,4/12,4/15,4/17,4/19,4/24,4/26,4/30,5/1,5/3,5/8,5/10,5/15,5/17
Venue: Autumn Hills Park
Bonneville Jr. High
Glendale MS
James E Moss
Copperview ES
Foothills Elementary
Horizon Elem.
Fox Hills
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 Metro B
Date: 3/18,3/22,3/29,4/5,4/8,4/10,4/12,4/18,4/23,4/25,4/26,4/30,5/2,5/3,5/5,5/8,5/10,5/12,5/14,5/17,5/19,5/21
Venue: Autumn Hills Park
Copperview ES
Fox Hills
District detention Basin
James E Moss
Bonneville Jr. High
Trailside Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 Metro C
Date: 3/22,3/29,4/5,4/12,4/14,4/21,4/23,4/26,5/2,5/3,5/10,5/15,5/17
Venue: Copperview ES
Horizon Elem.
Popperton Park (W)
James E Moss
District detention Basin
Deseret Peak Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 Metro D
Date: 3/22,3/29,4/5,4/12,4/15,4/16,4/24,4/26,5/3,5/7,5/8,5/10,5/13,5/17
Venue: Copperview ES
Foothills Elementary
Horizon Elem.
Truman Elementary
Fox Hills
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 Metro E
Date: 3/20,3/21,3/22,3/29,4/5,4/9,4/12,4/16,4/23,4/26,5/1,5/2,5/3,5/9,5/10,5/16,5/17
Venue: Copperview ES
Popperton Park (W)
Deseret Peak Complex
Foothills Elementary
Horizon Elem.
Trailside Elementary
James E Moss
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 South A
Date: 3/22,3/29,4/5,4/12,4/17,4/19,4/23,4/24,4/26,4/28,4/30,5/1,5/2,5/3,5/5,5/6,5/7,5/8,5/10,5/12,5/17,5/21
Venue: Geneva Elementary
Snow Springs ES
Freedom Elem.
Harvest Elementary
North Lake Park
Mesquite Park
Olympic Park
Cemetery Field
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 South B
Date: 3/20,3/22,3/29,4/5,4/18,4/19,4/21,4/25,4/26,5/2,5/3,5/5,5/9,5/10,5/12,5/13,5/17,5/20,5/22
Venue: Spring Lake Elementary
Freedom Elem.
Harvest Elementary
JR Smith Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 South C
Date: 3/22,3/28,3/29,4/1,4/3,4/5,4/14,4/17,4/21,4/23,4/26,4/30,5/3,5/10,5/12,5/17
Venue: Central Elem.
Harvest Elementary
Snow Springs ES
Geneva Elementary
Old Mill ES
Foothills Elementary (Salem)
JR Smith Elementary
Spanish Fork Sports Park
Cemetery Field
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 North A
Date: 3/22,3/24,3/29,3/31,4/5,4/7,4/11,4/12,4/14,4/16,4/17,4/18,4/19,4/21,4/23,4/26,4/28,4/29,4/30,5/3,5/7,5/10,5/12,5/14,5/16,5/17,5/20,5/21,5/22
Venue: Columbia Elementary School (kaysville)
Wadman Soccer Complex
Forza FC Soccer Complex
Kent Smith Park
Tolman Memorial Park
Weber County Fairgrounds
Bunderson Elementary
Angel Street (Tournament)
Ellison Tournament Park
Millennium Park
Elk Ridge (N Logan)
Bus Park
Millennium Pk (Harrisville)
Smoot Park
DO NOT USE - Angel Street Complex
Vae View
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 North B
Date: 3/20,3/25,3/29,4/3,4/5,4/7,4/9,4/10,4/12,4/22,4/26,5/3,5/6,5/10,5/14,5/17
Venue: Forza FC Soccer Complex
McCall Park
Kent Smith Park
Angel Street (Tournament)
Bus Park
Weber County School District
Columbia Elementary School (kaysville)
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 North C
Date: 3/22,3/26,3/29,4/5,4/9,4/11,4/12,4/15,4/16,4/19,4/26,4/30,5/3,5/10,5/15,5/17,5/20
Venue: Wadman Soccer Complex
Oak Hills Elementary
Bus Park
Ellison Tournament Park
Angel Street (Tournament)
Vae View
DO NOT USE - Angel Street Complex
Millennium Pk (Harrisville)
Forza FC Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 North D
Date: 3/22,3/26,3/28,3/29,4/3,4/5,4/11,4/12,4/18,4/19,4/23,4/25,4/26,5/3,5/10,5/17,5/20,5/21,5/24
Venue: Forza FC Soccer Complex
Holt ES
Tolman Memorial Park
Weber County Fairgrounds
McCall Park
Vae View
Ellison Tournament Park
DO NOT USE - Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Metro A
Date: 3/22,3/25,3/29,4/5,4/7,4/11,4/12,4/14,4/21,4/22,4/23,4/25,4/26,4/28,5/3,5/5,5/6,5/7,5/8,5/10,5/12,5/13,5/17,5/19,5/22
Venue: Bonneville Jr. High
Copperview ES
Glendale MS
Sunnyside Park
Bluffdale Park
James E Moss
Eastmont Middle
Jackson Elementary
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Metro B
Date: 3/22,3/29,4/5,4/10,4/12,4/15,4/22,4/23,4/26,4/29,5/3,5/10,5/17
Venue: Copperview ES
District detention Basin
Fox Hills
Bonneville Jr. High
Kennedy Jr High
Truman Elementary
Olympus Jr. High
Sunnyside Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Metro C
Date: 3/22,3/29,4/5,4/12,4/16,4/19,4/22,4/26,4/30,5/3,5/10,5/14,5/16,5/17,5/20
Venue: Deseret Peak Complex
Hidden Village
James E Moss
Kennedy Jr High
Sunnyside Park
Copperview ES
Village Boulevard Park
Trailside Park
Eastmont Middle
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Metro D
Date: 3/22,3/29,4/5,4/12,4/16,4/17,4/24,4/26,4/30,5/3,5/6,5/7,5/10,5/17,5/28
Venue: Eastmont Middle
Hidden Village
Valley Jr. High
District detention Basin
Copperview ES
Village Boulevard Park
Rosamond Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Metro E
Date: 3/20,3/22,3/29,4/5,4/12,4/18,4/25,4/26,5/3,5/10,5/15,5/16,5/17
Venue: Eastmont Middle
Bluffdale Park
Hunter High School
Copperview ES
Sunnyside Park
Truman Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 South A
Date: 3/20,3/22,3/27,3/29,3/31,4/4,4/5,4/14,4/15,4/17,4/19,4/21,4/24,4/26,4/28,4/29,5/1,5/3,5/5,5/10,5/12,5/13,5/14,5/15,5/17,5/20
Venue: Payson High School
Deerfield Elementary
IHC Fields
North Lake Park
Olympic Park
Cobblestone
Sertoma Park
Smooth Canyon
Spanish Fork Sports Park
Lehi Jr. School
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 South B
Date: 3/22,3/29,4/2,4/5,4/12,4/15,4/19,4/22,4/26,5/3,5/6,5/10,5/17,5/20,5/22,5/24
Venue: IHC Fields
Lehi Jr. School
Vista Heights Jr. High
Deerfield Elementary
Smooth Canyon
Windsor Park
Payson Jr. High
Sertoma Park
Holdaway Park
Canyon Elementary School
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 South C
Date: 3/22,3/26,3/29,4/3,4/12,4/15,4/16,4/19,4/23,4/26,4/30,5/3,5/10,5/17
Venue: Olympic Park
Vista Heights Jr. High
Cobblestone
Westridge Elementary
Lehi Jr. School
Old Mill ES
Brackets: All Brackets

Girls Under 9 North A
Date: 3/24,3/26,4/5,4/11,4/12,4/15,4/17,4/24,4/29,5/2,5/3,5/10,5/12,5/13,5/17
Venue: Columbia Elementary School (kaysville)
Millennium Park
Bus Park
Vae View
Angel Street (Tournament)
Forza FC Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 9 North B
Date: 3/22,3/29,4/5,4/9,4/12,4/18,4/22,4/23,4/25,4/30,5/3,5/6,5/10,5/17,5/19,5/20
Venue: Forza FC Soccer Complex
Millennium Park
Holt ES
Bus Park
Fox Glenn Park
Ellison Tournament Park
Cornerstone Park
Angel Street (Tournament)
Vae View
Brackets: All Brackets

Girls Under 9 North B PreSeason
Date: 5/9,5/15
Venue: Angel Street (Tournament)
Forza FC Soccer Complex
Millennium Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 9 Metro A
Date: 3/21,3/22,3/29,3/31,4/5,4/7,4/11,4/12,4/14,4/16,4/23,4/25,4/26,4/28,4/29,5/2,5/3,5/5,5/8,5/9,5/10,5/12,5/14,5/17,5/23
Venue: Copperview ES
Foothills Elementary
Benson Mill Park
District detention Basin
Bonneville Jr. High
Uintah ES
Horizon Elem.
Hidden Village
Brackets: All Brackets

Girls Under 9 Metro B
Date: 3/22,3/29,4/5,4/8,4/12,4/15,4/22,4/24,4/26,5/1,5/2,5/6,5/7,5/10,5/15,5/17
Venue: Bonneville Jr. High
Copperview ES
Horizon Elem.
Trailside Elementary
Brackets: All Brackets

Girls Under 9 Metro C
Date: 3/22,3/29,3/31,4/5,4/12,4/17,4/23,4/25,4/26,5/3,5/10,5/12,5/14,5/17
Venue: Copperview ES
Foothills Elementary
Benson Mill Park
Uintah ES
Brackets: All Brackets

Girls Under 9 South A
Date: 3/22,3/29,4/1,4/3,4/5,4/16,4/17,4/22,4/24,4/26,5/1,5/3,5/5,5/8,5/10,5/17
Venue: Cemetery Field
Freedom Elem.
Snow Springs ES
JR Smith Elementary
Old Mill ES
Brackets: All Brackets

Girls Under 9 South B
Date: 3/22,3/29,4/2,4/5,4/15,4/18,4/19,4/25,4/26,5/3,5/8,5/10,5/14,5/17
Venue: Cemetery Field
Harvest Elementary
Snow Springs ES
North Lake Park
Old Mill ES
Olympic Park
Central Elem.
Cobblestone
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 North A
Date: 3/22,3/29,4/5,4/7,4/12,4/14,4/21,4/23,4/25,4/28,5/2,5/3,5/5,5/8,5/10,5/12,5/15,5/16,5/17,5/19
Venue: Columbia Elementary School (kaysville)
Forza FC Soccer Complex
Slaterville Park
Bus Park
Vae View
Ellison Tournament Park
Elk Ridge (N Logan)
Clear Creek Park
Angel Street (Tournament)
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 North B
Date: 3/20,3/21,3/27,3/29,4/5,4/12,4/15,4/16,4/21,4/22,4/23,4/25,4/26,4/29,4/30,5/2,5/3,5/6,5/7,5/9,5/10,5/12,5/13,5/15,5/16,5/17,5/19,5/21
Venue: Forza FC Soccer Complex
Millennium Pk (Harrisville)
Wadman Soccer Complex
Roosevelt Jr.
Bus Park
Fox Glenn Park
Angel Street (Tournament)
Weber County School District
Clear Creek Park
Cornerstone Park
Ellison Tournament Park
Vae View
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 North C
Date: 3/20,3/22,3/27,3/29,4/5,4/12,4/15,4/17,4/26,5/3,5/7,5/10,5/17,5/22
Venue: Hooper North Park
Forza FC Soccer Complex
Oak Hills Elementary
McCall Park
Eden Park
Vae View
Ellison Tournament Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 North C Pre Season
Date: 4/3,4/4,4/14,5/9
Venue: Forza FC Soccer Complex
Oak Hills Elementary
Eden Park
Hooper North Park
McCall Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 North D
Date: 3/22,3/27,4/5,4/10,4/12,4/17,4/24,4/26,4/30,5/1,5/3,5/10,5/16,5/17,5/22
Venue: Barlow Park
Fox Glenn Park
Tolman Memorial Park
Weber County Fairgrounds
Bus Park
Wadman Soccer Complex
Angel Street (Tournament)
Smoot Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 Metro A
Date: 3/22,3/29,4/3,4/5,4/11,4/12,4/15,4/16,4/23,4/26,4/30,5/1,5/3,5/5,5/6,5/8,5/10,5/12,5/13,5/14,5/17,5/21
Venue: Eastmont Middle
Sunnyside Park
Copperview ES
Jackson Elementary
Bonneville Jr. High
Hidden Village
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 Metro B
Date: 3/22,3/29,4/5,4/7,4/8,4/12,4/17,4/21,4/23,4/24,4/26,4/29,5/2,5/3,5/6,5/8,5/10,5/14,5/17
Venue: Copperview ES
District detention Basin
Eastmont Middle
Hidden Village
Deseret Peak Complex
Bonneville Jr. High
Sunnyside Park
Trailside Park
Jackson Elementary
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 Metro C
Date: 4/9,4/12,4/24,4/26,4/29,5/3,5/8,5/10,5/14,5/17,5/21
Venue: Copperview ES
Trailside Park
Eastmont Middle
Sunnyside Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 South A
Date: 3/19,3/22,3/28,3/29,4/1,4/4,4/5,4/15,4/16,4/17,4/18,4/22,4/24,4/25,4/26,4/29,5/3,5/7,5/8,5/9,5/10,5/12,5/14,5/17
Venue: Salem Soccer Complex
Lehi Jr. School
North Lake Park
Cemetery Field
Olympic Park
Spanish Fork Sports Park
Holdaway Park
Vista Heights Jr. High
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 South B
Date: 3/22,3/29,4/1,4/12,4/15,4/19,4/22,4/24,4/29,5/3,5/7,5/10,5/13,5/14,5/17
Venue: Cobblestone
Deerfield Elementary
Lehi Jr. School
Vista Heights Jr. High
Canyon Elementary School
Olympic Park
Brackets: All Brackets