Team Schedules - Girls 17U Provisionals
       


Utah Surf Davis 03 MKH Provisional -- (0457-03CG17-0201)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 261543  Mills Park  06:15 PM  6028 A8 vs A5Utah Surf Davis 03 MKH Provisional 0 vs.Rise FC 03G HSP3

Bracket - Thursday, September 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 261577  Mills Park  05:30 PM  6028 A8 vs A1Utah Surf Davis 03 MKH Provisional 4 vs.Ajax Utah FC - G03/04 HSP2

Bracket - Friday, September 13, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 261559  Mills Park  06:00 PM  6028 A8 vs A2Utah Surf Davis 03 MKH Provisional 11 vs.EMYS Rangers Provisional GU17 (RJ)0

Bracket - Thursday, September 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 261581  Mills Park  05:30 PM  6028 A8 vs A10Utah Surf Davis 03 MKH Provisional 0 vs.Westlake HSP3

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 261556  Olympic Park  02:30 PM  West A11 vs A8UAFC HSP - RE 03G 4 vs.Utah Surf Davis 03 MKH Provisional4

Bracket - Wednesday, September 25, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 261593  Mills Park  05:30 PM  6028 A8 vs A7Utah Surf Davis 03 MKH Provisional 0 vs.Utah Surf 03 HSP CB0

Bracket - Thursday, October 10, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 261549  Ponds Park  05:30 PM  4096 A9 vs A8Wasatch SC HSP 03 - TM 10 vs.Utah Surf Davis 03 MKH Provisional1

Bracket - Tuesday, October 22, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 261565  Spence Eccles Complex  06:30 PM  1 A4 vs A8L30 Storm HSP 0 vs.Utah Surf Davis 03 MKH Provisional9

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 261572  Healey Park  02:30 PM  5781 A6 vs A8UCSC Northern Peaks Provisional DD 03 8 vs.Utah Surf Davis 03 MKH Provisional1